Zebralight

Started by sp5it, 2020-11-27, 11:23:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sałron

Quote from: 1984 on 2020-12-11, 23:56:28
Sprawdziłem na stronie Zebry: wszystkie 4 przesyłki miały końcówkę trakingu CN, znaczy Chiny.

No to się wyjaśniło.

Quote from: tomking on 2020-12-11, 23:02:15
"Zaje..."  :zly: Mam dwie Zebry. Czyli działają dopóki działają... potem tylko złom!?

Ciekawe jak do tego podejdą. Może jednak z serwisem nie postąpią tak radykalnie.

Nadmiar światła umniejsza istnienie.   [Czesław Miłosz]

1984

Skoro i tak robią je w Chinach to z czym jest problem?
Przecież nie przeniosą produkcji do USA.
Chyba, że to przez pewnego pomarańczowego jegomościa ::)

Chyba obędę się smakiem na SC64c LE :(
W Nkon łaskawie opuścili na 87 ,75€ + wysyłka, w PL jest na zamówienie (6-8tyg.) I cena zaporowa.

Tytanowego ET też nie kupiłem, jakieś fatum czy co.
Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

1984

Odpisali:

Sorry, we stopped accepting orders from several countries,
including Poland, recently. Shipping has been very unreliable due to the covid-19.

We charge 15.00USD per light to cover repair, shipping and packing costs for post-warranty service.

Czyli naprawiać będą.
Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

sałron

Quote from: 1984 on 2020-12-14, 13:22:51
Shipping has been very unreliable due to the covid-19.

Obłęd, że infekcja układu oddechowego, jakich niemało od lat, zmieniła świat... i Zebralight przestaje wysyłać paczki... :D
Nadmiar światła umniejsza istnienie.   [Czesław Miłosz]

M.O.D.

Kolejna niefajna wiadomość
Cieszę, się że zdążyłem kupić niedawno SC700d.
A miałem w planie dokupić sobie jakąś kątowa latarkę od nich i ciągle odsuwałem to w czasie.