Zebralight

Started by sp5it, 2020-11-27, 11:23:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sp5it

Wypadają z interesu?
https://zebralight.3dcartstores.com/category_index.asp adres się zmienił.
A na stronie napisane: Starting Jan 1, 2021, we will accept orders from U.S. customers only.
Surefire U2 MC-E, Armytek Predator PRO 2.5, K40M@7A, Zebralight SC600W MK3 HI

sałron

Ciekawe. Kiedy zaczynali rynek nie był tak nasycony. A teraz? Konkurencja gigantyczna.
Może ich docisnęło, a może tylko jakaś reorganizacja...
Nadmiar światła umniejsza istnienie.   [Czesław Miłosz]

1984

No właśnie, kiedyś zebra była number łan.

Jakość światła która oferują latarki ZL to kicha. Niestety.

Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

sp5it

Ano zeszły na psy a wymienić w nich diodę nie łatwo.

sałron

Znalezione  w sieci:

Good news. I asked ZL if business was good and if they would remain in business for the foreseeable future. The response was positive: “So far so good.” We’ll be in business for the foreseeable future. That being said, there will be some changes in the future in terms of our products and sales. Our current website (online store) will be dedicated to the U.S. customers only, because starting with the A6, which will be announced shortly, 18650 batteries will be included in the package.”

1984

Ze strony Zebry już nie na opcji wysyłki do PL.
Napisałem do nich czy da jeszcze radę.

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

sp5it

Pozostaje Nkon o ile jeszcze będą zebre sprzedawać

1984

Tak, tylko tam z wysyłką wychodzi 97€ a u zebry 79$  :-\

sałron

2020-12-11, 20:18:40 #8 Last Edit: 2020-12-11, 20:23:05 by sałron
Ja pytałem czy jeszcze da radę coś do nas wysłać. Odpowiedź poniżej.

No. We stopped accepting orders from several countries, including Poland, recently due to the unreliable shipping services.

Swoją drogą nie rozumiem. Miliony tego wszystkiego z Chin do nas "idą", a ci mają problem z wysyłkami z USA.
Niech wysyłają z Chin. I tak jest to tam klepane...

sp5it

Niestety, koszt wysyłki ze stanów jest z doopy. Jest kalkulator na stronie USPS.
M

sałron

2020-12-11, 21:07:38 #10 Last Edit: 2020-12-11, 21:10:00 by sałron
Nie miałem na myśli cen, bo tu wiadomo jak jest. Ale oni nie piszą o cenie, tylko "due to the unreliable shipping services."
Co to za problemy? XIX wiek mamy? Niech to zostawią w Chinach i stamtąd rozsyłają. Wiele marek amerykańskich tak robi.

1984

Quote from: sałron on 2020-12-11, 20:18:40
Ja pytałem czy jeszcze da radę coś do nas wysłać. Odpowiedź poniżej.

No. We stopped accepting orders from several countries, including Poland, recently due to the unreliable shipping services.

No to przynajmniej wiadomo, a jak to rozwiążą z serwisem? Dadzą sobie spokój z naprawianiem starszych latarek ???

A oni przypadkiem nie wysyłali z Chin?

tomking

"Zaje..."  :zly: Mam dwie Zebry. Czyli działają dopóki działają... potem tylko złom!?
Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.

sałron

2020-12-11, 23:03:22 #13 Last Edit: 2020-12-11, 23:04:56 by sałron
Quote from: 1984 on 2020-12-11, 22:01:10
A oni przypadkiem nie wysyłali z Chin?

Teraz już zgłupiałem. Ostatni raz zamawiałem od nich dość dawno.
I wydaje mi się, że to szło z USA, ale kurde blaszka, może to dawno było i nieprawda... :-\

1984

Sprawdziłem na stronie Zebry: wszystkie 4 przesyłki miały końcówkę trakingu CN, znaczy Chiny.
Coś mi świtało, że było na paczce China Post.

Quote from: tomking on 2020-12-11, 23:02:15
"Zaje..."  :zly: Mam dwie Zebry. Czyli działają dopóki działają... potem tylko złom!?

Napisałem im z zapytaniem o serwis pogwarancyjny, zobaczymy co odpiszą