Jaka lampka na przód do hulajnogi? Montaż pionowy.

Started by Harry, 2019-08-26, 23:18:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Harry

Postanowiłem zadać pytanie, bo Wam specjalistom odpowiedź zajmie chwilę. A ja szukałbym tego dla córki całą noc.

Potrzebna prosta lampka do hulajnogi, o takiej:
https://www.decathlon.pl/hulajnoga-town-9-ef-v2-id_8494833.html

Warunki:
- zasilanie 1xAA lub 2xAA,
- montaż na pionowej rurce, chętnie skręcany, nie na jakieś gumki,
- dioda ciepła, neutralna, zimna - ale normalna, nie jakieś kioskowe badziewie,
- nie musi być rozłączna z uchwytem - hulajnoga nie jest zostawiana "pod blokiem",
- jeśli nie da się wszystkiego, co powyżej i nie da rady, by było w miarę użytkowe, to niech będzie to po prostu jakieś białe światło świecące z przodu "dla bajeru",
- cena do 100 zł.

Będę wdzięczny za sugestie i porady. Dzięki.

1984

A jakaś czołówka przyczepiona pionowo nie była by lepsza?
Typu sofim sp40 czy convoy H1.
https://www.gearbest.com/headlights/pp_009436104860.html
Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

Harry

A to nie będzie się ześlizgiwać po rurce?

1984

No trzeba by jakiś uchwyt rowerowy dokupić albo kawałek dętki rowerowej i na trytki złapać.
Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

tomking

W armytek u Wojtka kiedyś były takie gumki silikonowe i to działało całkiem dobrze ze zwykłą latarką jak i z czołówką  jak Tiara. Mam jedną do tej pory przy rowerze. Może coś takiego:

Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.

Harry

Jak nic nie znajdę, to pomyślę. Ale to hulajnoga używana przez dziewczynę, która ma tendencję do psucia rzeczy, więc taki silikon to ona w chwilę załatwi.
Wolę prostą latarkę, przykręcaną i niech świeci. Ale nie śpieszy się, jest czas do poszukania.
Dzięki.