Szukam niezbyt dużej latarki

Started by niezmieniam, 2020-11-14, 12:25:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sałron

2020-12-03, 02:14:37 #15 Last Edit: 2020-12-03, 02:17:36 by sałron
Quote from: 1984 on 2020-12-02, 19:40:06
UWAGA TEN SKLEP TO WAŁ.
Juz zgłosiłem do PP.

Też tam trafiłem przez przypadek, nawet nie pamiętam jak...
Np. B&M Ixon Space za połowę ceny jaka jest w renomowanych sklepach:
https://www.sarahcn.com/bm-ixon-ixon-space-150lux-buschm%E3%BCller-stvzo-p-547653.htm

Pierwszy odruch - trzeba to brać, ale w porę się ocknąłem - to nie może być prawda... ;D
Wówczas po wklepaniu w Google "SARAHCN" nie było żadnych wyników (teraz już są), więc dało mi to do myślenia.
Nadmiar światła umniejsza istnienie.   [Czesław Miłosz]

1984

Mnie, oprócz ceny, skusiło to, że myślałem , że to niemiecki sklep i będę miał w miarę szybko latarkę.
Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

sałron

A weź tam znajdź jakikolwiek adres inny niż email. Na odległość śmierdzi oszustwem.

1984

Z tego co widzę sprzedawca ma 2tyg. na odpowiedź.

Chyba się nic nie zmieniło w PP z oddawaniem kasy?

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

sałron

Pytanie - jak oszukują skoro PayPal daje gwarancję w przypadku wałka?

1984

Dostaję jakieś e-maile po niemiecku o wygranych, kasynach itp.
Ale chyba jest prostszy sposób na wyłudzenie adresu.