Szukam niezbyt dużej latarki

Started by niezmieniam, 2020-11-14, 12:25:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

niezmieniam

Cześć. Dawno forum nie odwiedzałem i nie wiem jakie są nowości. Szukam latarki jak w temacie czyli dla mnie zasilanej na 14500, 16340, 18350. Na AAA mam i na 18650 też mam. Są jeszcze inne pośrednie rozmiary akumulatorów?

Zainteresowały mnie:
Sofirn sp10s
LUMINTOP TOOL AA 2.0
Manker e14 III

Co o nich myślicie? Manker jest mocny ale trochę odstrasza mnie przeskok z 0,5 lumena na 180. Ma ktoś taką i może powiedzieć jak to jest?

Czy w Sofirn sp10s nie ma problemu ze znalezieniem włącznika oraz czy sam się przypadkiem nie włączy w kieszeni?

sp5it

2020-11-14, 13:26:15 #1 Last Edit: 2020-11-14, 13:28:03 by sp5it
https://intl-outdoor.com/led-flashlights/noctigon-kr4-quad-tail-e-switch-edc-led-flashlight.html z 18350
FW3A z body 18500 lub 18350.
Masz płynną regulację jasności w obu.
Surefire U2 MC-E, Armytek Predator PRO 2.5, K40M@7A, Zebralight SC600W MK3 HI

grzech_s

Witam kolegę. Polecam ten krótki wątek:
https://www.torch.pl/forum/index.php/topic,64289.msg267018.html#msg267018
ja równię się w nim wypowiadam.
Z wymienionych produktów posiadam Lumintopa (na gwiazdkę kupiłem tacie, liczę, że prezent "chwyci") i mogę go polecić, chociaż przy kluczach mam stale (od kilku lat) EagleTac D25A Ti.
Pozdrawiam

niezmieniam

Dzięki za odpowiedzi. Ta pierwsza chyba jednak za gruba. Bardziej jednak szedłbym w kierunku 14500 lub 16340.
EagleTac D25A Ti trudno go znaleźć i najtaniej co widziałem to 350 zł. Tyle to kosztuje czy to błąd?
Czekam na jeszcze inne propozycje.

rafalklis

Jest jeszcze nowy Manker E03H. Mam od kilku dni wersje z diodą Neutral. Bardzo przyjemna latarka, duża moc, dobre czasy działania, wysokie oddawanie barw.

niezmieniam

Kątowe jakoś do mnie nie przemawiają.

1984

Quote from: niezmieniam on 2020-11-14, 22:11:31
Dzięki za odpowiedzi. Ta pierwsza chyba jednak za gruba. Bardziej jednak szedłbym w kierunku 14500 lub 16340.
EagleTac D25A Ti trudno go znaleźć i najtaniej co widziałem to 350 zł. Tyle to kosztuje czy to błąd?
Czekam na jeszcze inne propozycje.

https://www.sarahcn.com/eagletac-d3a-titanium-limited-edition-flashlight-nichia-219c-version-p-233275.htm
Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

niezmieniam

Orientujesz się czy wysyłają do Polski? Czy nadal jest darmowa dla zakupów powyżej 36 euro?

1984

Ja już sobie kupiłem ;D
Na razie "przetwarzają".

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

niezmieniam

Orientujesz się już ile zapłaciłeś za wysyłkę?

1984

Zamówiłem do Polski, wysyłka za darmo.

niezmieniam

1984

niezmieniam

Pieniądze dostałeś?
Co to jest PP?

1984

PP - PayPal

Kurcze nie sprawdziłem na początku co to za sklep a jak zobaczyłem w PP chińskie krzaczki i jakieś dziwne adresy, to już wiedziałem, że będzie problemu.l