EDC na 18650 bez funkcji pamięci

Started by Luk, 2020-03-19, 17:52:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Luk

Poszukuję niewielkiej latarki na 18650 która startowałaby z niskiego trybu i nie posiadała funkcji pamięci – zawsze po włączeniu chcę mieć niski. Okazuje się, że praktycznie wszystkie aktualne modele latarek z mocnymi diodami zapamiętują ostatni tryb pracy. Latarka może mieć mini USB do ładowania, ale nie musi.  Nie chcę mini komputera w stylu Lumintopa FW3A, tylko coś prostszego.
Proszę poradźcie coś, bo ja nic ciekawego znaleźć nie mogę.

1984

O tak na przykład

https://www.google.com/amp/s/zeroair.wordpress.com/2017/11/30/dqg-tiny-4th-flashlight-review/amp/

Kiedyś prawie kupiłem, prawie bo coś mi w niej nie pasowało, nie pamiętam już co ;)
Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

tomking

Ciekawa latarenka, ale teraz to tylko u chińczyka można kupić... w obecnych czasach to może nie dotrzeć do adresata :(
Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.

sp5it

Średnio co drugi dzień paczki z ali do mnie docierają.
Surefire U2 MC-E, Armytek Predator PRO 2.5, K40M@7A, Zebralight SC600W MK3 HI

tomking

Quote from: sp5it on 2020-03-21, 14:09:23
Średnio co drugi dzień paczki z ali do mnie docierają.

A jednak, dobrze wiedzieć. Tylko czy nie były kupowane zanim ogłoszono stan epidemii?
Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.

sp5it

Surefire U2 MC-E, Armytek Predator PRO 2.5, K40M@7A, Zebralight SC600W MK3 HI

eld3k

Wady DQG:

Paskudny tint CW ale to można podmienić
Malutki przycisk który czasem ciężko trafić palcem
Soczewka bez szkiełka która bardzo szybko się rysuje

A tak to całkiem fajna malutka latarka, moja dziewczyna używa chyba 3 rok i cały czas działa.

Ja bym jednak polecił FW3A i ustawił muggle mode. ew. poświęcił jeden wieczór i skonfigurował pod siebie, jestem na maksa oczarowany tą latarką.

Luk

Quote from: eld3k on 2020-03-22, 08:07:02

Ja bym jednak polecił FW3A i ustawił muggle mode. ew. poświęcił jeden wieczór i skonfigurował pod siebie, jestem na maksa oczarowany tą latarką.

Miałem kiedyś Litefluxa LF3XT i ta klikologia mnie przerastała. Boję się, że w FW3A będzie podobnie, lub biorąc pod uwagę upływ czasu jeszcze gorzej...

eld3k

Możesz zamówić jeszcze u grega albo bociana convoy S2 z okrojonym softem w sterowniku.