Uniwersalne edc ~200 zł

Started by bazyl11986, 2020-01-26, 05:22:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

maba

Nie miałem, choć kusi ;D
Nieco większy zasięg i dłużej na turbo kosztem większego body. Jako EDC SC64W będzie wygodniejsza, ale jeśli ktoś nie ma ciśnienia na małe wymiary, to why not.

Choć taki Emisar D1 zapewne zaświeci jeszcze dalej, ale to inna bajka, typowy mały thrower, Zebra bardziej uniwersalna, a o tym wątek.

maba

Ta pierwsza to zwykła nieskalpowana dioda, więc loteria tintu spora. Jeśli Zebra to albo High Intensity, albo z matową szybką (w przypadku kątówek) ;D

stryjek

Dowiedziałem się, co trzeba, biorę :)
Dzięki, maba!
Convoy S2+ 3000K, Olight Baton S2, Acebeam K30, Thrunite TN 42, Thrunite TN 40s

fin

Quote from: bazyl11986 on 2020-01-28, 15:15:00
Podbijam licząc na pomoc

na OLX widziałem EDC18, sam już mam i mniood orzeszki po prostu O-)

1984

Jakie w końcu są te klipsy w SC64?
Bo z powyższego zdjęcia wynika że takie same jak w SC62.
Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

fin

maba

Zobacz na bezpośredni link tego zdjęcia - na końcu SC63 ;D

SC64 mają już nowe:

Tragiczne to forum, napiszę ze dwa posty na dzień i już nie mogę więcej bo weryfikacja sesji nie powiodła się, nie da się wylogować, wyczyszczenie cache nie pomaga, to już wolę fejsbuka który chociaż działa ;D

https://www.facebook.com/groups/latarkowa/
https://www.facebook.com/groups/1144598862308462/

Harry

1984

Zebra i magnes?
Pierwsze słyszę.
Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

Harry

Dlatego pytam, bo kiedyś Zebrę miałem, ale sto lat temu to było. Tymczasem, w dobie coraz mniejszych i silniejszych magnesów, dupka bez włącznika, z magnesem, ładnie by pracowała.

sp5it

Szkodaby mi było ją tym magnesem gdzieś przyczepiać żeby dupki nie porysować o żelastwo.
M
Surefire U2 MC-E, Armytek Predator PRO 2.5, K40M@7A, Zebralight SC600W MK3 HI

fin

Quote from: sp5it on 2020-02-22, 11:29:13
Szkodaby mi było ją tym magnesem gdzieś przyczepiać żeby dupki nie porysować o żelastwo.
M

przytnij folię ochronną i podkładaj ;D ja jepie

sp5it

I może jeszcze pilota od TV w torebkę foliową włożyć?  ;D ;D
Surefire U2 MC-E, Armytek Predator PRO 2.5, K40M@7A, Zebralight SC600W MK3 HI