Szperacz

Started by Ragim, 2019-05-18, 20:36:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ragim

Cześć. Szukam krótkiego szperacza. Zasilanie 1s, reflektor około 60mm, xpl hi, prąd powyżej 3A. Nówka lub mod. Ewentualnie jakąś osobę, która podejmie się moda na bazie hostu solarstorm sp02. Proszę o porady.
Pozdrawiam.

1984

BLF GT mini - $35 u Chińczyka.
Astrolux FT02.
Thrunite Catapult V6.
Acebeam T27.
EagleTac SX30C2.

Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

Scenic

2019-05-19, 15:49:02 #2 Last Edit: 2019-05-19, 15:51:05 by Scenic
mam coś małego

Nitecore mh12gt

jeżeli Cie interesuje to PW  ale raczej szukasz czegoś z większym refem

Ragim

Już mam, jednak zdecydowałem się na zasilanie 2S i wybór padł na modowanego Crelanta 7g5cs. Xpl hi oraz 5A na sterowniku, może być ciekawie.

tomking

Odgrzewam temat i w sumie nie do końca wiem czy we właściwym miejscu, ale może mi pomożecie.
Szukam latarki zasilanej jednym akumulatorem 18650, która będzie miała znamiona "szperacza". Chodzi mi o to, by niekoniecznie w trybie turbo lecz w jakimś maksie miała konkret wygar ;) Dodatkowo nie chcę by była ładowalna czyli żadnych portów usb itp.
Po prostu mój Wizard nie ma takiego skupienia i nie do tego służy, a ET TX30 mam do innych celów. Jednak właśnie o taką mniej więcej moc jak w TX30 mi chodzi. Co do ceny to jest bardzo proste... jak najlepsza względem wymagań i jak najtańsza  >:D
Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.

1984

2019-08-19, 10:48:12 #5 Last Edit: 2019-08-19, 10:49:46 by 1984
Sprawa jest prosta - szukaj czegoś z większą głowicą, 5-6cm. Im większa tym lepiej ;D
Rozrzut jest spory od Convoyó C8+, BLF GT mini, Emisary D1S, Astroluxy FT03 a kończąc na Acebeamie T27 - ma co prawdę gumkę ale high (jeśli wierzyć producentowi) 1400lm trzyma płasko jak stół :)

Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

rafalklis

Jeszcze jest model C8 z różnych firm (Astrolux, Sofirn, Convoy). Jest on całkiem małych rozmiarów, dobrze wykonany i realny zasięg ponad 300 metrów.

Dominik

Ja bym dorzucił Convoy L2 - XPL-HI 900 lumenów realnie w high, zasięg 200+m. Bez wodotrysków, prosta jak budowa cepa :).