Lumintop Tool AA 2.0

Started by maba, 2018-10-28, 12:35:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

maba

Quote from: 1984 on 2019-06-09, 16:06:46
Może wypuszczą wersję z Nichią - tak jak w AAA.
No i wykrakał ;D

W końcu jest, z Nichią 219C (~4500K).

Wszystkie tryby tylko nieznacznie słabsze od wersji XP-L, szkoda że LOW na 14500 ciągle za jasny. Grzeje się zdecydowanie szybciej.

Spot mniejszy, do tego w centrum niewielkie artefakty widoczne tylko na ścianie, no ale w XP-L jest czyściutko. Mogli wsadzić reflektor OP, a nie ten sam SMO.

Barwa w porównaniu do Zebry ze skalpem trochę żółto/zielona, ale ogólnie jest OK w tej cenie. Cieszę się, że nareszcie mamy ciepłą diodę w tak świetnej lampce :)

tomking

Podziel się pliss linką gdzie, za ile i może jeszcze kod rabatowy jest to już mi ten klips wciskany przestanie przeszkadzać...  :D
Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.

1984

Reflektorek SMO, no debile:-\
W jasnej anodzie też jest?
Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

Harry

Quote from: tomking on 2019-09-27, 18:23:16
Podziel się pliss linką gdzie, za ile i może jeszcze kod rabatowy jest to już mi ten klips wciskany przestanie przeszkadzać...  :D

O to, to. Też poproszę o namiary. :)

maba

2019-09-27, 23:16:44 #19 Last Edit: 2019-09-27, 23:21:07 by maba
Póki co tylko czarnuch:
https://www.aliexpress.com/item/32900339865.html

Ja bym tam wolał ciepłą XPL, jestem ich fanem w tak małych lampkach, no ale nie ma co wybrzydzać w tej cenie, bo światełko wybitne.

Ostatnio szaraka potraktowałem papierkiem dla klimatu ;D

1984

Za 6 dyszek nie ma co marudzić :aniol:
Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

NocnySwietlik

Czy ktoś posiada wersję z nichią i może zrobić beamshoty na białej ścianie czy kartce papieru? Też macie mocno żółtego spota wpadającego w brąz?

Moonset

Quote from: NocnySwietlik on 2019-12-18, 18:09:05
Czy ktoś posiada wersję z nichią i może zrobić beamshoty na białej ścianie czy kartce papieru?

Zasadniczo, dołączam się do prośby :)

Moonset

2020-10-08, 04:07:06 #24 Last Edit: 2020-10-08, 04:13:27 by Moonset
Dziękuję za linka, obejrzałem fotkę :)

Na ile można ocenić po tym zdjęciu, to rozkład światła wygląda dość podobnie, natomiast zasadnicza różnica, to oczywiście jego barwa. Ciekawe, czy w rzeczywistości,  jest ona zbliżona, jak nawet nie bardziej "żółta", niż ta z dawnej tradycyjnej żarówki.

maba

To stara fota, więc lepiej się nie sugerować, bo teraz wsadzają trochę inne ledy i świecą inaczej - zwykła ma żółtko w beamie, a Nichia znacznie większy i mocniej odcięty spot z nieco innym odcieniem.