Alternatywa dla Olight s30R javelot

Started by hubertus142008, 2018-09-03, 17:38:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hubertus142008

Witam wszystkich,
znowu zachciało się zakupu jakiegoś gadżetu. Tym razem padło na latarkę.
Co możecie polecić w cenie do 350zł jako alternatywę dla s30r javelot? Zasięg zbliżony lub większy, ale wiązka ciut szersza? Zależy mi też na kompaktowym rozmiarze.
Patrzyłem na bocianowe M2, S6 i na L2P od grega. Z tego co piszecie dużo lepszy sprzęt niż przeciętny produkcujniak.
Czy zna ktoś realny zasięg oraz szerokość światła i pomoże dobrać odpowiedni model?
Pozdrawiam,
Hubert

1984

Zebralight SC600 mkIII HI.
EAGLETAC DX30LC2.

Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

hubertus142008

Zebra cudo, czytałem reckę. Jak z pancernością? Mój olight jest dość poobijany. Gdzie ew. można ją kupić? Martwi mnie trochę ta gumka na kliku... :)

1984

2018-09-03, 18:37:02 #3 Last Edit: 2018-09-03, 18:39:48 by 1984
Quote from: hubertus142008 on 2018-09-03, 18:29:14
Zebra cudo, czytałem reckę. Jak z pancernością? Mój olight jest dość poobijany. Gdzie ew. można ją kupić? Martwi mnie trochę ta gumka na kliku... :)

Nie wiem jak z wytrzymaloscia, ja dbam o swoje latarki :)
Szkiełko bardzo płytko osadzone, i to we wszystkich Zebrach, raczej nie sprzyja "cioraniu".

Jest polski dystrybutor, oczywiście cena większa (a i nie wiem czy akurat ten model jest na stanie) niż na zebralight.com

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

hubertus142008

Bo to właśnie bardziej do ciorania. Do lasu, auta itp. nie do garnituru czy edc. :)
Orientujesz się może jak wygląda sytuacja w tych wymienionych przeze mnie? Ktoś testował czy pisać do sprzedawcy?

1984

Jak do ciorania to trza by raczej jakegoś Convoya. Ja z Convoyem nie miałem do czynienia.

Ja do ciorania mam Armyteka Partner C2.

hubertus142008

Znalazłem stonkę chwilę po poście, ale nie ma. :)

Właśnie myslę nad M2 czy L2P...

1984

Jak myślisz nad l2p to zobacz sobie ACEBEAMa L16, zbliżone wielkosciowo. Tylko zimne swiatlo, kiepska gumka na port do ladowania, trochę głupi interfejs ale jak się zaświeci w max... Najtaniej jest za $75.

hubertus142008

Bestia, ale gumka to pewnie pierwsze co urwę, mimo, że dbam o sprzęt. Spróbuję jeszcze znaleźć info odnośnie bociana i grega latarek. Jak nic nie wpadnie mi w oko to pewnie poczekam jeszcze.

1984

hubertus142008

Czytałem, napisałem nawet do Bociana. Pierwszą odpowiedź mam. Jutro pewnie odpisze na kolejną wiadomość. :)