Zagubiona paczka

Started by 1984, 2017-11-15, 14:59:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

1984

No dobra, nie ściemniali paczka do wczoraj jest w W-wie ::)
Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

1984

No i mam już Q8 :)
Za tą kasę jest super :)
Kurde, trzeba będzie oddać majfrendowi kasę. Ale coś może wyszarpie jako rekompensatę za długi czas dostawy ;)

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

zieloczek100

BLF to klasa sama w sobie  :P , tylko ja nie mogę przyzwyczaić się do takich dużych rozmiarów, ale jak juz zaświeci... to wiemy, że świeci  >:D

Japcun

2017-11-27, 19:44:28 #18 Last Edit: 2017-11-27, 19:47:20 by Japcun
Odnośnie śledzenia paczek to chyba najlepiej opisany temat tu znalazłem

https://www.facebook.com/groups/AliPL/permalink/553653674840650/

Autor nie godzi się na rozpowszechnianie itp. więc tylko przez FB i trzeba dołączyć do grupy.

1984

Quote from: zieloczek100 on 2017-11-27, 19:07:10
BLF to klasa sama w sobie  :P , tylko ja nie mogę przyzwyczaić się do takich dużych rozmiarów, ale jak juz zaświeci... to wiemy, że świeci  >:D

Nie jest znowu taka duża, 4 ogniwa 18650 robią swoje.

sp5it

Q8 to najlepiej wydane 40$ na latarkę jak do tej pory.
Surefire U2 MC-E, Armytek Predator PRO 2.5, K40M@7A, Zebralight SC600W MK3 HI

Hector

Moja Q8 też już dotarła do Polski, dzisiaj pojawił się zapis, że jest w WER Warszawa, dokładnie 2 miesiące po złożeniu zamówienia, mój nowy rekord najdłużej idącej paczki  ::)

1984

Ja wycyganiłem, za długą dostawę, 16pln 8)