ACEBEAM K30

Started by 1984, 2017-10-04, 14:25:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Salomon

Latarka bliska ideałowi chciało by się powiedzieć. Ale taka wada fabryczna w Acebeamie! Moich latarek używam bardzo sporadycznie i ostrożnie. Tą akurat kupiłem aby nie stała na półce, tylko do użytkowania. I jak po niecałych dwóch tygodniach mi padła, to nowemu egzęplażowi też nie wróżę długiej przyszłości. Mam nadzieję, że firma stanie na wysokości zadania i zrobi akcję serwisową. Mnie ratuje to że kupiłem w polskim sklepie i mam gwarancję. Mimo wszystko niesmak pozostaje.

sp5it

Salomon, w wolnej chwili weź ją w łapkę i poklikaj trochę. Kilka(naście) minut.
Ciekawe po jakim czasie drugi odpadnie xD
M
Surefire U2 MC-E, Armytek Predator PRO 2.5, K40M@7A, Zebralight SC600W MK3 HI

Salomon

Specjalnie klikać na siłę nie mam zamiaru, ale jak padnie to na pewno będę reklamować. Sprawdzę też jak dokładnie wygląda to z prawami konsumenta. Bo wymiana ma być na wolny od wady. Czasami jednak mam szczęście może nic się dziać nie będzie.

sp5it

https://www.youtube.com/watch?v=4s_gyzshNPQ

Może tędy droga jeśli chodzi o testowanie włącznika.

Salomon

Bardziej latarkowo to Olight pozwolił na małe podglądnięcie fabryki. Jak ktoś nie widział to całkiem ciekawy filmik. Coś tam niby testują, ale myślę że daleko im do przetestowania tego włącznika od k30 na przynajmniej 100 000 klików było :'(
https://www.youtube.com/watch?v=WfQDxs-dvwc

zieloczek100

Convoy - to chyba jedyny producent latarek którego możemy być pewni.

stryjek

2017-11-27, 12:12:27 #36 Last Edit: 2017-11-27, 12:18:06 by stryjek
Quote from: 1984 on 2017-11-19, 17:41:54
Koniec czekania na K30 założyłem kitajcowi spór na PP, miał wysłać 04.11, a przez dwa tygodnie nawet nie odpisuje na mejle :zly:

Omijać szerokim łukiem "oferty" Neala

m4dm4x.com/neals-deals-acebeam/

W ogóle omijać chińskie smietniki, jak śmierdzące jajko. Własnie dostałem Imalenta DM 21T. Włacznik raz działa, raz nie. Tak samo patent z przyciemnianiem światła. Zapłaciłem jakies 100 zł i traktuje to jako pieniądze wyrzucone w błoto. Bo kiedy pomysle o procedurze związanej z odzyskaniem tej stówki, robi mi sie niedobrze. I wiem, że tak ma mi sie tak robić, żebym machnął ręką. To macham. Na wszystkie zakupy w przyszłości też. Muszę tylko skasować mailing, żeby mnie nie denerwowali. Paczka zamówiona 10 października z lampką namiotową Nitecore jeszcze nie doszła.

Chrzanic takie "zakupy".

PS. Jak ktos chce tego Imalenta, umie podłubać, to proszę. Oddam za dowolną zdrapkę toto-lotkową o wartości 5 zł.

PPS. Cholera, zieloczek, wychodzi na to, że masz rację. Musze to jednak sprawdzic, bo doszły do mnie 3 Convoye, przeznaczone pod choinkę dla ojca, szwagra i siostrzeńca. Lepiej sprawdzić, czy działają, bo jak sie okaże przy wigilijnym stole, ze nie? Ojciec powie na przykład: spokojnie, jest gwarancja. Najgorzej, jak w to uwierzy. To bym sie dopiero wstydu najadł...
Convoy S2+ 3000K, Olight Baton S2, Acebeam K30, Thrunite TN 42, Thrunite TN 40s

sałron

2017-11-27, 14:05:48 #37 Last Edit: 2017-11-27, 14:07:57 by sałron
Quote from: sp5it on 2017-11-26, 13:35:37
Swoją drogą kto do latarki daje taki badziewny mikroswitch:

Link nie działa.

Quote from: stryjek on 2017-11-27, 12:12:27
Własnie dostałem Imalenta DM 21T. Włacznik raz działa, raz nie. Tak samo patent z przyciemnianiem światła. Zapłaciłem jakies 100 zł i traktuje to jako pieniądze wyrzucone w błoto.

Bo Imalent to w ogóle śmieszna firma siląca się na coś klasy Premium i każąca sobie za to słono płacić. Sądziłem, że będzie inaczej, ale to są ściemniacze zawyżający parametry swoich latarek czasem niemal dwukrotnie...
Nadmiar światła umniejsza istnienie.   [Czesław Miłosz]

1984

K30 w sobotę dotarła do W-wy. Aż się boję :-\
Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

sp5it

Oj tam, lutownica, pół godzinki i naprawione.
To tylko odpadnięty włącznik a nie uszkodzona elektrownia atomowa :)

1984

Quote from: sp5it on 2017-11-27, 15:43:17
Oj tam, lutownica, pół godzinki i naprawione.
To tylko odpadnięty włącznik a nie uszkodzona elektrownia atomowa :)

Możesz wrzucić fotkę tego klika?
Trzeba się zalogować u niemiaszków żeby zobaczyć.

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

sp5it

A nie wiedziałem, że się nie wyświetla.

1984

2017-11-27, 16:36:07 #42 Last Edit: 2017-11-27, 16:43:40 by 1984
Dzięki.
No, brzydko się bawi ACEBEAM, przy ich cenach powinno być tip-top. Nadszarpnie to ich wizerunek.
A może za mocno był przyduszany? ;)

stryjek

Skok powinien być obliczony na Hulka :)
Convoy S2+ 3000K, Olight Baton S2, Acebeam K30, Thrunite TN 42, Thrunite TN 40s

1984

Tak se myślę, coby ją rozebrać i podkleić klika poxipolem :)
Ale bezmyślie to jest zrobione.