Gdzie dostanę taką folię ?

Started by licha1989, 2015-05-29, 11:02:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

licha1989

Elo tak jak w temacie, gdzie dostanę taką folię na szkiełko ??

LiChA

1984

A czy przypadkiem nie jest to matowa taśma klejąca.
Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

albercik

To najprawdopodobniej Magic Tape od 3M.
W sklepie papierniczym ;D

1984

Kupiłem dziś tą taśmę 3M, całkiem dobry patent, ładnie rozprasza spota. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w nocy.
Taśma ma 19mm szerokości i zakrywa na styk szybkę w h600. Cena 12,5pln, sporo jak za rolke tasmy, ale jest jej 33 m więc wystarczy na długo  ;D
Z ciekawosci sprawdzilem na stoisku papierniczym w innym sklepie i znalazłem identyczną "no name" w cenie 6pln za dwie rolki z plastikowym dozownikiem :-\
Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

albercik

Mam oryginał i tańszy zamiennik - jest różnica w rozpraszaniu światła na korzyść oryginału ;D