Szybkie pytania

Started by MasterM16, 2013-06-21, 17:51:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

rafnov

Polecicie jakieś konkretne latarki z wbudowanym akumulatorem i ładowaniem przez USB?

rafalklis

Tak, całe mnóstwo. Jakie wymiary / cena /zasięg ?

rafnov

Nie wiem nawet jakie parametry podawać, bo nigdy w tym temacie nie siedziałem.
Cena optymalna około 100 zł, maksymalnie 150. Wymiary od małych kieszonkowych po dużo-kieszeniowe (10-15 cm). Zasięg dowolny, przydałoby się zarówno coś krótko- jak i coś długodystansowego.

kemor90

Albo Eagle Eye X2R:
http://www.gearbest.com/led-flashlights/pp_411562.html
Na forum była jej recenzja.
Bardzo fajna, poręczna i prosta latarka. Rozmiar kieszonkowy+. Ładowanie USB, światła, jeśli nie miałeś z mocniejszymi latarkami do czynienia, będzie w sam raz, a nawet za dużo. Jeśli latarki potrzebujesz do codziennego użytku, jako uniwersalnej, będzie w sam raz.

rafnov

A co z wbudowanym akumulatorem, bo widzę, że w powyższych trzeba dokładać magiczne 18650.

rafnov

Przy Eagleeye X2R są dwie opcje: 1A i 3C. Jak sprawdzić co mi bardziej odpowiada bez kupowania?

sp5it

1a - zimne światło wpadające w niebieski
3c neutral white
Surefire U2 MC-E, Armytek Predator PRO 2.5, K40M@7A, Zebralight SC600W MK3 HI

maba

18650 to standard, no i do tego są wbudowane ładowarki w latarkę które z reguły są kiepskie (mały prąd + nie doładowują albo przeładowują ogniwo), więc to raczej awaryjnie rozwiązanie jak nie mamy pod ręką normalnej ładowarki.

Dobry aku u nas to ~18zł/szt nowy, ładowarka u skośnych ~16zł, w promocjach oczywiście sporo taniej, czyli żaden koszt.

tomking

To ja poproszę namiar gdzie kupię nowe i dobre czyli nie "no name" tylko np: Sanyo, LG akusy 18650 za cenę ~18 zł/szt.

Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.

komor

To ja może też z szybkim pytaniem się wtrącę. Kupiłem sobie akumulatorki AAA do małych latarek (to takie). Nie mają one cycka, no i niestety okazuje się, że moja ładowarka BC-1000 nie ładuje ich. Chcę kupić magnesiki, które użyję podczas ładowania. Poradzicie czym się kierować przy zakupie? Najchętniej link do konkretnej aukcji. Dzięki!
Olight R50, S30R II, S15R, Skillhunt H03, Led Lenser P2 BM, D.Q.G Spy

kemor90

Panasonic NCR18650B na all.. są po +/- 18 zł, LG MH1 trochę drożej albo w sklepiku na innym forum Sanyo/Panasonic NCR18650GA za +/- 15 zł. Nowe lub z rozbiórki pakietów.

rafnov

Podoba mi się ten Eagle Eye X2R. Dobra cena na GB. Skoro już tam zamawiam latarkę, które konkretnie aku z tego sklepu polecicie?

1984

Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "