Szybkie pytania

Started by MasterM16, 2013-06-21, 17:51:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

1984

Wszyscy podają czas pracy bez chłodzenia - dzięki temu można napisać że np latarka 1000lm na 1x 18650 świeci w max 2h, a tak naprawdę tego maxa jest kilka minut a reszta czasu to jakieś 500lm.
Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

tomking

Jakie macie doświadczenia, spostrzeżenia, opinie na temat sprzętu firmy Coast?
Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.

sp5it

W ręku tego nie miałem, ale jak widzę zasilanie 4 X AAA to tracę zainteresowanie takim producentem.
Michał
Surefire U2 MC-E, Armytek Predator PRO 2.5, K40M@7A, Zebralight SC600W MK3 HI

tomking

Mają różne opcje  :P
Ja również nie miałem przyjemności/nieprzyjemności dlatego interesuje mnie zdanie użytkownika, bez opinii w stylu "o! czerwony guzik, to jak dla mnie do dupy!"  :P
Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.

WiN

2018-12-16, 13:15:08 #349 Last Edit: 2018-12-16, 13:16:24 by Dominik
Cześć,

Co sądzicie o takiej latarce?
https://www.elatarka.pl/latarka-falcon-eye-alpha-rc
Latarka Mactronic Falcon Eye Alpha 260 RC (FHH0032)
Czy w cenie ~90zł jest to opłacalny zakup?
Przepraszam jeśli na forum już jest temat o tym wynalazku, ale osobiście nic nie znalazłem.

sp5it

Za darmo bym nie chciał. Poza tym śmierdzi spamerem na kilometr.

WiN

Czym śmierdzi?
Więc rozumiem, że coś wartościowego ładowanego na USB, to dopiero Olight S1R/S2R Baton?

sp5it

2018-12-16, 14:03:24 #352 Last Edit: 2018-12-16, 14:07:37 by sp5it
Convoy BD06, Lumintop sd mini i sporo innych.
Jaki budżet?
M

WiN

Budżet około 100zł. Latarka dostępna w Polsce. Zagraniczne sklepy odpadają.
Przeznaczenie - spacer wieczorem, nic specjalistycznego ;)

Rodzice maja z 5 latarek z bazaru za 9zł (ładowanych z kontaktu)... najlepsza z nich "świeci" z 15 minut na jednym ładowaniu...
Postanowiłem sprezentować im coś lepszego na święta, ale wolę poradzić się na forum, niż kupić szóste badziewie do kompletu.

1984

Zobacz w forumowym sklepiku.

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

Mrn31

Szybkie pytanko, warto ściągać bezpośrednio markowe latarki z Chin? Np taki fenix https://www.ebay.pl/itm/New-Fenix-UC35-v2-0-Cree-XP-L-HI-V3-1000-Lumens-USB-LED-Flashlight-NO-battery/332663207406?hash=item4d7445b5ee:g:SuEAAOSw4Q5bB~fN:rk:4:pf:0 jest tańszy o kilkadziesiąt PLN niż polska dystrybucja, pytanie jak z oryginalnością?

Dominik

Będzie oryginalny - pozostaje ryzyko VAT i problemy z gwarancją. To już musi być twoja kalkulacja.

1984

Trzeba czatować na jakieś promocje albo szukać kodów na zbicie ceny, bo tak to bez sensu i trzeba czekać tygodniami na paczkę.
Kiedyś była okazja na Fenixa TK75 - kupiłem chyba za 390PLN (i jeszcze miałem zwrot z givingassistant), tymczasem ceny w Polsce były na poziome 800-850PLN.

Mrn31

Ok, dzięki Panowie :)

1984

Potrzebna jest kumplowi ładowarka na 1x 18650. Nic innego nie będzie ładował. Cena wiadomo - jak najmniejsza :)
Xtar mc1?