Szybkie pytania

Started by MasterM16, 2013-06-21, 17:51:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

komor

Quote from: tomking on 2017-03-22, 19:38:38
@komor czyli co... także radzisz tego armyteka partner C2?
Jeśli odpowiada Ci latarka z włącznikiem z tyłu (ja nie lubię taktycznych), to nic tylko brać, na pewno nie jest to błąd. Solidny kawał żelastwa. Tfu! Amelinium.  :D
Olight R50, S30R II, S15R, Skillhunt H03, Led Lenser P2 BM, D.Q.G Spy

tomking

Jakoś włącznik z tyłu nie stanowi dla mnie problemu  :)
Właściwie podjąłem już chyba decyzję, ale zapytam jeszcze co sądzicie o EagleTac D25LC2 ?

Bo mam codziennie już od prawie roku w kieszeni spodni EagleTac D25A i jestem zdania że jest najlepszym wyborem latarenki EDC z dostępnych na rynku. Parametry, kształt, waga i przykręcany klips są bezkonkurencyjne IMO. Dlatego chcę znać wasze zdanie co do podobnej tyle że na 18650.
Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.

maba

Eagle to od lat moja ulubiona lampka na 18650, świetna konstrukcja bo lekka i cienka, więc nadaje się nawet na EDC, a do tego super UI i głęboki reflektor, więc ma świetny zasięg jak na ten rozmiar.

No ale szkiełko jest tak płytko osadzone, że nie nazwałbym jej solidną czy tam pancerną ;D

tomking

Masz rację że to latarenki dość delikatne. Świetne EDC, ale podejrzewam że w nocy przy zejściu po kamieniach... krótka chwila nieuwagi... latarka wypada z ręki i ...

BTW Armytek Partner C2 XP-L v3 warm KUPIONY  ;D

Gdzie się tu na forum jakieś info dodaje po zakupie i testowaniu latarenki? Nie chodzi o reckę, ale o spostrzeżenia.
Sorki... bo jeszcze się nie najlepiej tu poruszam  ;)

albercik

Dopisz do recenzji Partnera.

Jesteś zadowolony?

tomking

Nie wiem jeszcze czy jestem zadowolony. Dopiero ją zakupiłem w sklepie u naszego kolegi. to trochę za wcześnie na "lizanie się po jajcach".  ;D
Za podjęciem decyzji przemówiła pancerność, prosty interfejs i wystarczający jak dla mnie czas działania trybów.
Wątpliwości mam co do spilla... nie wiem czy nie będzie za wąski i trochę denerwuje mnie wystający włącznik. Nie że z tyłu, tyko że wystaje jak krótka kuśka kitajca. No ale niebawem zobaczymy...  ;)

albercik

Wystaje, ale za to obsługa latarki w grubych rękawicach nie sprawia problemu. Coś za coś.

tomking

To racja tylko że się ciepło robi  ;D

A tak serio zawsze są tego typu wybory...
Mimo wątpliwości jestem dobrej myśli :)

komor

jak już wspominałem, nie przepadam za włącznikiem taktycznym, ale moim zdaniem jak ma być, to ma sens właśnie głównie wtedy, gdy wystaje.
Olight R50, S30R II, S15R, Skillhunt H03, Led Lenser P2 BM, D.Q.G Spy

Trollqa

Jest jeszcze AT Prime c2, właściwie to samo, tylko w dupce ma magnes zamiast klika. 8)

tomking

2017-03-23, 22:14:57 #40 Last Edit: 2017-03-27, 09:12:37 by tomking
Zastanawiałem się rówież nad nią.... ale...  :)

Cuszszsz zobaczymy. Ważne by podczas marszu nocnego był spełniającym moje wymagania backupem, a nawet czasem głównym światłem.

Postaram się jak najszybciej wrzucić spostrzeżenia.

Tutaj mój wywód ;) http://www.torch.pl/forum/index.php/topic,62774.new.html#new

tomking

2017-03-28, 10:19:46 #41 Last Edit: 2017-03-29, 09:51:45 by tomking
Panowie. Szybkie pytanie i prośba o krótką merytoryczną odpowiedź.

Dwie diody XP-L oraz XM-L2

Która lepsza? Czyli żywotność, barwa itd... itp... :)

EDYTA: Nikt nie zna odpowiedzi  ???

1984

Quote from: tomking on 2017-03-28, 10:19:46
Która lepsza?

Na to pytanie ciężko odpowiedzieć ;)

Obie moją podobne parametry (tu mogę się mylić ;D), w każdym bądź razie dla oka pewnie nie dostrzegalne.

XP-L lepiej się skupia (niż XM-L2) bo ma inną soczewkę, ale to bez znaczenia, bo teraz w latarkach ze skupionym światłem królują diody HI (bez soczewki).

Żywotność zależy od tego ile A będzie zapodawane ;D
Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

rafalklis

Gdzie kupić dobrej jakości i tanie smyczki do latarek?

kemor90

Samemu zrobić. Idziesz do pasmanterii lub czegoś podobnego i kupujesz sznureczek i co Ci tylko potrzeba :) w linku masz przykład.

maba zdjęcie pożyczam  ;D
https://s25.postimg.org/htag9mmtb/Flashlights.jpg