Promocje/wyprzedaże w zagranicznych sklepach

Started by mArcoki, 2010-09-19, 18:40:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tomki68

2012-11-10, 18:57:24 #30 Last Edit: 2012-11-10, 19:01:00 by tomki68
TheNaturat Czytaj dokładnie co piszę. Nigdy nie padły słowa krytyki z moich ust pod niczyim adresem. Ja mam wystąpić jako kto??? Skąd ty się urwałeś? Pojedyncza osoba ma coś negocjować? Wydawało mi się, że zawsze na całym świecie negocjują przedstawiciele jakieś społeczności a nie pojedyncze osoby. Brawooo!!!

TheNaturat

2012-11-10, 21:05:01 #31 Last Edit: 2012-11-10, 21:10:10 by TheNaturat
Krytykujesz forum za to, że nikt nie załatwił tobie rabatu. Oprócz tego porównywałeś ceny zagranicznych sklepów z polskimi warunkami sprzedaży, chyba nigdy nie miałeś do czynienia z kosztami jakie ponosi polski sklep i osoba mająca taką działalność.
NIE BOJĘ SIĘ GDY ŚWIATŁO ZNIKA, BO MAM LATARKĘ PANASONIC' A

Azjatos

A Koszty są kosmiczne, Państwo Prawa i miłości ciśnie aż miło.
Idą święta, będą promocje.

Pikom

2012-11-10, 22:38:54 #33 Last Edit: 2012-11-10, 23:31:15 by Pikom
Quote from: tomki68 on 2012-11-10, 16:13:44
No właśnie też pisałem w tej sprawie na Światełka-ch, pamiętam że też podpinałeś się pod wątek ale komuś tam zależy aby promować tylko kilka osób przerabiających i sprzedających latarki ze swojego kręku. Dziwne to forum... ;D

Quote from: tomki68 on 2012-11-10, 18:57:24
TheNaturat Czytaj dokładnie co piszę. Nigdy nie padły słowa krytyki z moich ust pod niczyim adresem.

Kolego, słowa krytyki, a wręcz oskarżenie o interesowność, nieuczciwość, kumoterstwo i oszukiwanie innych użytkowników sąsiedniego forum napisałeś w poprzedniej swojej wiadomości - tu je cytuję. Jako osoba współodpowiedzialna za tamto forum a jednocześnie użytkownik na tym forum osobiście poczułem się zaatakowany i oszkalowany. Jeśli masz jakiekolwiek dowody na poparcie swoich słów to proszę abyś je przedstawił. Jeśli nie, to bądź uprzejmy natychmiast odwołać to co powiedziałeś.
Pozdr,
Pikom

tomki68

Jeśli ktoś odebrał to jako słowa krytyki lub interesowność, choć "prawdziwa cnota krytyki się nie boi" lub o "interesowność, nieuczciwość, kumoterstwo i oszukiwanie innych" - choć nie wiem w jakich słowach to wyraziłem przepraszam i posypuję głowę popiołem. Amen

Pikom

2012-11-11, 08:17:22 #35 Last Edit: 2012-11-11, 08:23:37 by Pikom
Czyli jak rozumiem nie masz dowodów wskazujących na to, że cytuję: "komuś tam zależy aby promować tylko kilka osób przerabiających i sprzedających latarki ze swojego kręku" i były to tylko słowa podyktowane czystą złośliwością i frustracją z powodu braku entuzjazmu dla Twojego pomysłu...

Dziwny to sposób wyrażania skruchy gdy jeszcze przysrywasz sugerując, że skoro oburza mnie Twoje stwierdzenie to pewnie "prawdziwą cnotą" się wykazać nie mogę... Uważaj kolego na swoje słowa, bo i za nie trzeba brać odpowiedzialność.

EDIT:
Usunę resztę odpowiedzi, bo nie chcę zadrażniać - czas już skończyć ten offtop, bo zaśmiecamy wątek przez czyjeś niezaspokojone potrzeby by ktoś załatwił, żeby ktoś inny Mu coś taniej sprzedał.
Pozdr,
Pikom

tomki68

Z tym się zgadzam w 100%
Cyt: "EDIT:
Usunę resztę odpowiedzi, bo nie chcę zadrażniać - czas już skończyć ten offtop, bo zaśmiecamy wątek przez czyjeś niezaspokojone potrzeby by ktoś załatwił, żeby ktoś inny Mu coś taniej sprzedał"

yano

pozdrawiam
dziękuję
i do widzenia
yano

yano

Sorry za post pod postem, ale znowu latarka na ibood.com - tym razem Olight M21X-L2 Warrior za 240 z wysyłką.
pzdr
yano
pozdrawiam
dziękuję
i do widzenia
yano

sałron

Nadmiar światła umniejsza istnienie.   [Czesław Miłosz]

Jeniu

Owszem w funtach, ale w cenie jest przesyłka kurierska.

phantom

Kurierska? Tam jest tylko napisane, że w cenie jest darmowa wysyłka w ramach UK. I wychodzi ponad 100 dolarów (ok 104$) podczas gdy na ebay'u można dostać za 10$ mniej.

Jeniu

Amazon wysyla do Polski za darmo od 25 GBP. Wiele razy kupowalem paczki przychodzily po 3-4 dniach DHL-em. Wiem, ze mozna taniej, ale jak komus zalezy na czasie i chce miec pewnosc, ze nie zaplaci zadnych oplat oraz, ze paczka przyjdzie to wydaje mi sie, ze jest to fajna oferta.