Promocje/wyprzedaże w zagranicznych sklepach

Started by mArcoki, 2010-09-19, 18:40:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

szakalaka

Mam pytanko czy dysponuje ktoś i byłby w stanie się podzielić kodem promocyjnym do ShiningBeam bo zamierzam poczynić tam małe zakupy :)
Lepsza mała pomoc , niż wielkie współczucie.

Kazik

A podczas huntu były dwa Magi - XL100 po nieznanej mi cenie i 3D LED za 105zł z wysyłką (piękny srebrny...). Pewnie już jutro będą na Allegro. >:D
Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko i nic nie działa
Praktyka jest wtedy kiedy wszystko działa i nikt nie wie dlaczego

Kazik

2011-11-24, 11:39:16 #18 Last Edit: 2011-11-24, 12:23:57 by Kazik
Jutro jest coś zwanego Black Friday - co to jest za cholere nie wiem (zaraz sobie wygoogluje ;)), ale są obniżki na DXie, 4sevens.com i BugOutGearUSA. 4sevens deklaruje 30%, Bugout nawet ponad 50%, DX chwytliwe ,,największe w swojej historii". :) Zależnie od sklepu zaczyna się o różnej porze, ale to już każdy sobie sam sprawdzi. :)

Edyta:
No i jeszcze DX zrobił swój kalendarz z laskami i kuponami na łącznie 60$... :o To wszystko za 10$.

Kazik

Maelstrom G5 za stówke (zielonych oczywiście ;))

Kazik

2012-02-09, 15:02:17 #20 Last Edit: 2012-02-09, 15:05:26 by Kazik
Od wczoraj na iboodzie jest hunt - tym razem pod hasłem latarek właśnie. :P Mimo to jakichś super ofert brak - jedyne co rzweczywiscie zwróciło moją uwagę to Olight M30, ale nie wiem za ile był wystawiony. Poza tym były Olight T10, jakiś inny na 2xCR123 i z XR-E, zestaw Fenix TK40 i E05 i coś tam jeszcze.

Edyta:

Mag 3D Led za stowę z wysyłką i jakaś mało znana choć chyba firmowa lampka jeszcze były.

mar3

Był jeszcze M20 na xr-e no i wszechmocny Fenix LD10 na r4 za 99zł  ;D

widziałem też toola SOG'a za 120zł  :) i jakiś komplet noży kuchennych przeceniony z przeszło tysiaka na 300 parę zł

Kazik

To wygląda na to, że Fenix LD10 był najlepszą ofertą. ;)

yano

Dzisiaj tj. 25 lutego w kolbie hit dnia - Fenix LD10 R5 taniej o 30%: http://kolba.pl/latarka-fenix-ld10-r5-p2999.html
pzdr
yano
pozdrawiam
dziękuję
i do widzenia
yano

tomki68

:hello: Witam wszystkich
Piszę pierwszy raz ale troszkę już przeczytałem tematów na tym forum.
Mam takie pytanie czy administratorzy tego forum są w stanie dogadać się z kimś z zagranicznych sklepów internetowych i dla forumowiczów wynegocjować jakieś rabaty na zakupy? Tak jak to mają np. forumowicze z forum Fonarik

Kazik

Jacy administratorzy? To forum leży odłogiem pod tym względem. :)

Również byłbym zainteresowany podobnym działaniem, ale to wydaje się zwyczajnie nierealne. :-\

tomki68

No właśnie też pisałem w tej sprawie na Światełka-ch, pamiętam że też podpinałeś się pod wątek ale komuś tam zależy aby promować tylko kilka osób przerabiających i sprzedających latarki ze swojego kręku. Dziwne to forum... ;D

TheNaturat

tomki68 zamiast krytykować innych może sam spróbujesz załatwić rabaty u jakiegokolwiek sprzedawcy i wtedy stwierdzimy czy masz się czym chwalić?
NIE BOJĘ SIĘ GDY ŚWIATŁO ZNIKA, BO MAM LATARKĘ PANASONIC' A

Azjatos

Ale własciwie to o co chodzi? O te 10-20 w porywach 30% rabatu na sprzęt który sie kupuje raz na x miesięcy - lat?
Naprawde o to chodzi? te kilka złotych czy o efekt psychologiczny? Bo w porównaniu do tego ile nas kosztuje życie to ten rabat jest nic nie znaczącym groszem.
Idzcie może walczyć o rabat na stacje benzynową, do gazowni lub do zakładu energetycznego :smiech:

Kazik

Ja tam za prąd płace mniej, niż na latarki etc. miesięcznie. >:D