Jestem nowy, chciałbym się przywitać

Started by pharmacist, 2009-12-12, 18:25:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tomekp

Witam wszystkich. Zaczęło się - 2 fenixy i 4 olighty - chyba będę tu częściej zaglądał  ::)

orita

Pozdrawiam wszystkich.
Jestem Maciek i na razie zdobywam wiedzę o latarkach .

tomking

Cześć Maciek.

Jest co zdobywać ;)
Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.

orita

Trochę :-) . Jedno jest pewne , latarki z marketu to już nie będzie to .

elt_pl

Cześć! Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników forum.

1984

Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

Dinozaur

Czołem zboki..  ;D
Nie mogę odzyskać prakonta
Szans jakiś z tym odzyskiwaniemm konta, czekam od miesiąca na nowe hasło i dupa

misiojedzie

Witam serdecznie przychodzę z knives.pl  ;) powodem rejestracji jest zakup Olighta S1R II po wieloletnim użytkowaniu Fenixa E05 i tym samym większe zainteresowanie tematem latarek  :)

Krul-Mateusz

Quote from: misiojedzie on 2019-02-03, 21:14:10
Witam serdecznie przychodzę z knives.pl  ;) powodem rejestracji jest zakup Olighta S1R II po wieloletnim użytkowaniu Fenixa E05 i tym samym większe zainteresowanie tematem latarek  :)

Mleko się już rozlało, czy zdążymy Cię jeszcze uratować przed wywaleniem pieniędzy w błoto?
"Mieć rację godzinę wcześniej niż inni: przez godzinę być uważanym za element aspołeczny." ~Antoine de Rivarol

tomking

Siemanko :)

Olajt!!! nie rób tego!!!  :o

misiojedzie

2019-02-03, 22:16:02 #220 Last Edit: 2019-02-03, 22:40:47 by misiojedzie
Rozwińcie proszę temat bo jestem bardzo ciekawy tej reakcji, ale prosiłbym najpierw zapoznać się z moim postem tutaj

https://www.torch.pl/forum/index.php/topic,64253.msg266725.html#new

nie jestem absolutnie żadnym fanbojem, to pierwszy produkt tej firmy. czytałem też wcześniej recenzję tej latarki na tym forum. spodobała mi się ze względu na funkcje i wygląd, do tego była dostępna w pobliskim sklepie więc mogłem obejrzeć na żywo przed zakupem. skąd ten hejt na olight? są wadliwe, często się psują, jakieś problemy z gwarancją?

tool

W końcu nadszedł ten moment by się ze wszystkimi przywitać  ;D. Jednak wybaczcie ale nie czuję się "nowym" bowiem 26 lutego br. minie dokładnie dziewięć lat od mojej rejestracji na Torch.pl. Zdążyłem kupić tu latarkę, sprzedać, naczytać się, napatrzeć, zmądrzeć od wiedzy, zgłupieć od tej samej wiedzy, nacieszyć Waszymi nowymi zabawkami, swoimi nowymi zabawkami itp., itd...co się będę rozwodził, po prostu regularnie jestem i chłonę wiedzę tu zawartą od 9 lat.

PS. Chyba jednak już się witałem...nie zaszkodzi drugi raz... ;)

tomking

Witaj!!!  ;D

Tak długo w ukryciu? Musi być ważny powód że się ujawniłeś ;)

Opowiadaj...  :)

tool