"Spacerowa" latarka na lata do 150zł.

Started by Viniciuss, 2009-04-15, 10:30:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

TheNaturat

NIE BOJĘ SIĘ GDY ŚWIATŁO ZNIKA, BO MAM LATARKĘ PANASONIC' A

phantom

3AAA nie ma sensu bo jest więcej opakowania niż baterii, a pojemność w sumie równa się jednemu paluszkowi...

Quote from: Viniciuss on 2009-04-15, 17:14:32
Jeszcze raz zapytam, jaka seryjna latarka w cenie do 150zł (chętnie mniej) będzie świeciła na ogólnodostępnych bateriach lepiej od opcji numer 1?

Romisen RC-N3 Q5. 28,50$ z wysyłką (ok 95zł).

Viniciuss

Quote from: TheNaturat on 2009-04-15, 17:17:38
Zasilanie 3xAAA moze byc czy nie?
Może, od biedy.  ;)

Quote from: phantom on 2009-04-15, 17:23:35

Romisen RC-N3 Q5. 28,50$ z wysyłką (ok 95zł).
Nie mam niestety ani paypala ani karty kredytowej.  :'(

TheNaturat

Polecilbym ta ale ona tylko 3XAAA bo zasilanie li-ionem nie wchodzi w gre w tym przypadku. W standardzie ma calkiem dobry sterownik ze sprawnoscia 75% i dobry zasieg. Grzebalem juz w dwoch takich i nabywca jednej jest bardzo zadowolony.

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.17401

Viniciuss

Kazik

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko i nic nie działa
Praktyka jest wtedy kiedy wszystko działa i nikt nie wie dlaczego

Viniciuss

Quote from: Kazik on 2009-04-15, 17:33:50
Tylko Paypal. :-\

Miałem kiedyś konto Paypal jak mieszkałem w Szkocji, ale na tamtym koncie nie mam funduszy, zresztą nie ten adres.   :'(

Kazik

Adres można zmienić, a podobno teraz można przelać z konta kasę na rachunek Paypal. Podobno. ;)

TheNaturat

Mam konto paypal nie majac karty kredytowej i place bez problemu z niego. Trzeba zalozyc konto w Pay Palu. Jest zakladka Wplac Srodka czy Dodaj Srodki i tam podaja numer konta i WAZNA rzecz tytul przelewu. Lepiej nie pomylic sie przy wpisywaniu bo wplaty automatycznie rozpoznaja po tytule wplaty i danych wplacajacego, wszystko musi sie zgadzac wtedy pieniadze wplyna szybko. Robiac przelew z mBanku to nastepnego dnia po 1 w nocy rejestruja dodanie srodkow. KAI zwracal mi pieniadze takze na to konto i wszystko idzie pieknie.

Viniciuss

Za dużo z tym zachodu. Skupmy się proszę na sprzęcie sprzedawanym po złodziejskich cenach w naszym pięknym kraju. ;)

Kazik

Te złodziejskie ceny potrafią sięgnąć nawet 150% (a i 200%) ceny po sprowadzeniu samemu, więc może warto to przemyśleć? ;)

Edzia: literówka

Viniciuss

Jestem zdecydowany by wspierać rodzimych przedsiębiorców.  :D

mar3

Quote from: Kazik on 2009-04-15, 16:50:45
....

Mar3 - specjalnie dla Ciebie wczoraj wstałem w nocy i odpaliłem Maga 2D z P7 (i to jeszcze strobo) - pierwsze wrażenie było nawet niezłe, >:D ale nie powiem, żeby bardzo to oślepiło. Świeciłem oczywiście w ściane, nie sobie w oczy. ;)

nieeeee  ;D

ja w nocy jak wstaje to odpalam latarki co mają poniżej 10mA w diode ..... i trafiam do wc bez problemu  ;D

20 - 50 mA oślepia mnie !

yano

Quote from: Viniciuss on 2009-04-15, 18:08:37
Jestem zdecydowany by wspierać rodzimych przedsiębiorców.  :D
Nasz forumowy diler 4sevens.pl ma coś takiego w ofercie: http://www.4sevens.pl/product_info.php?cPath=110&products_id=737
Co prawda przekracza założony budżet, ale stosunek cena - jakość, z uwzględnieniem pozostałych argumentów (darmowa wysyłka, gwarancja w Polsce, uniwersalne zasilanie aa) jest chyba najlepszy...
pozdrawiam
dziękuję
i do widzenia
yano

Kazik

O ja głupia cipa, siedze teraz w temacie EagleTac'a i nawet go nie skojarzyłem. :D Popieram propozycję Yano. ;D