"Męska rzecz" czyli dodatek do ogólnopolskiego dziennika o latarkach :)

Started by sałron, 2009-01-04, 19:07:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sałron

Temat redaktorom obcy, i to pod jakże zacnym tytułem "liga mistrzów".
Cóż powiedzieć? Nic. Uśmiechnąć się trzeba  :D   

http://img2.vpx.pl/up/20090104/mrz.jpg

Nadmiar światła umniejsza istnienie.   [Czesław Miłosz]

lennin

jaybee

Standardowe baterie wystarczaja na 50-300 godzin pracy  ;D

Szczegolnie jak sa wyjete z latarki, a i to nie wszystkie ;)
J.B.TANSTAAFL

pecado

Mactronic mocno zasponsorował ten artykuł ;)
Poza tym jak zawsze szkoda, że wciska się ludziom, że chińszczyzna - w pejoratywnym tego słowa znaczeniu - to high-end.
pozdrawiam
pecado

Fanklub Taktycznej Rusałki |##| "Allways lead, don't follow" (M. Szczerbiak)

mArcoki

sałron

To dodatek "Męska rzecz" do "Dziennik Polska - The Times". Niby dla facetów, a wychodzi, że dla chłopców, bo jaki mężczyzna kupi latarki tam zaprezentowane ;D  Jakby się redaktorzy dowiedzieli, że górny pułap cenowy to okolice 10k PLN za jedną zabawkę (np. HID Polarion czy Surefire The Beast), to ten dział trzeba by im było przemianować na "liga kupy trawnikowej"  :D

sałron

A swoją drogą, to jakby się wysilili to w cenie do 300zł można zrobić zestawienie fajnych sprzetów. No ale 300 zeta za latarkę to pewnie i tak dla większości nie do pomyślenia wydatek.

mArcoki

Podoba mi się część "istnieje specjalna kategoria diod" dla specjalnych użytkowników :)

Niezniszczalna przy upadku z 7m :) ale po upadku z 2 się rozsypie :)

Troszkę ten tekst wbrew logice.

Do tego nie wiedziałem, że "wyłączony" to jeden z trybów. Czyli mój mini mag awansował do dwu-trybowego :)

Quote from: pecado on 2009-01-05, 07:43:58
Poza tym jak zawsze szkoda, że wciska się ludziom, że chińszczyzna - w pejoratywnym tego słowa znaczeniu - to high-end.

Szkoda, że większość się na to łapie

Vascator

Hehe  ;D Artykuł powinien nazywać się "śmietnik".

Na poziomie focusa.I jeszcze tekst o "specjalnej kategorii diód nichia" .Fakt,świecą pięknie[barwa i moc].Ale czy wszystkie "białe" diody nie powinne przypadkiem świecić kolorem innym od trupiobladego   ???

Mniejsza o to.Od dłuższego czasu przygotowuje się do napisania zbiorczej recenzji "bardzo budżetowych" latarek.Tylko odpycha mnie opcja wyrzucenia ~80 zł na taki szajs i baterie do niego.Złom pseudolatarkowy do niczego się nie przyda.Ale coś postaram się napisać,żeby przestrzec ludzi przed badziewiem.Trochę głupio potem odsprzedać stertę obsmarowanego przez siebie na forum szmelcu na allegro  >:D

Odnośnie latarek china i mactronic-miałem ich wiele,od najtańszych po "topowe"-Model z niby-luxeonem 3w,za który zapłaciłem 170 zł  ::) .Nie wart był ani 30.Najlepszy z moich mactroniców,który ma już za sobą ~4 lat "czynnej służby",to model na 2r20 za 7 zł. Mactronic potrafił konkretnie spieprzyć nawet prostokątne latarki na płaską baterię...

jaybee

Quote from: Vascator on 2009-01-06, 21:13:06
Trochę głupio potem odsprzedać stertę obsmarowanego przez siebie na forum szmelcu na allegro  >:D
To chwalebne wielce, ale czy wszyscy maja takie skrupuly?  >:D
J.B.TANSTAAFL