Potrzebna latarka dla pracowników kolei

Started by Nocny Pelikan, 2008-08-11, 01:06:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nocny Pelikan

2008-08-11, 01:06:27 Last Edit: 2008-08-11, 01:16:35 by Nocny Pelikan
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów !
Od dawna interesuję się latarkami, oraz tematyką związaną z nimi. Jestem pracownikiem kolei, pracuję w nocy w terenie. Postanowiliśmy z kolegą z roboty złożyć się na mocną latarkę do pracy. Nasze wymagania to: nie duży wymiar, niezbyt duża waga, możliwie długi pracy, bardzo duży zasięg i nie za bardzo skupiona wiązka. Cena nie może przekroczyć 3500 pln.
Wiem, że jesteście państwo lepiej obeznani w tym temacie niż ja i na pewno dobrze mi doradzicie.
Z góry dziękuję i pozdrawiam

Pelikan

Esthan

Może SureFire G2 Led + Akumulatorki.

Cena raczej niska będzie za ten zestaw.

Kwestia co oznacza daleki zasięg...
Od 25.04.2013 - Ojciec prowadzący :)

mar3

2008-08-11, 08:02:16 #2 Last Edit: 2008-08-11, 09:26:30 by mar3
Lub Dereelight na podobne (wymiarami) moduły. A dokładnie mówiąc moduł 3SD trzy trybowy z dwoma rodzajami reflektorkow. Smo dla zasiegu i Op coby rozproszyć troszke wiązkę. Aluminowa konstrukcja latarki daje mozliwosc wysterowania diody większym prądem.

ed.

czy cena podana przez Nocny Pelikan - Cena nie może przekroczyć 3500 pln. plus dział w którym pyta o latarkę...  HIDa szukacie ??

Nocny Pelikan

Tak chodzi nam o latarkę HID. Chcielibyśmy żeby latarka świeciła daleko i szeroko, aby móc oświetlać duży kawałek terenu na znacznej odległości.

Esthan

O mea cupla - nie doczytałem że to w HID - scuzi :]
Od 25.04.2013 - Ojciec prowadzący :)

phantom

Potencjalnym problemem będzie czas pracy. Z reguły jest to ok. 1-1,5h.