Mój nowy HID, jeszcze ciepły ;)

Started by El Crack, 2008-04-09, 13:13:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

El Crack

pecado

Rozumiem, że porobisz zdjęcia/filmiki w nocy? 8)
pozdrawiam
pecado

Fanklub Taktycznej Rusałki |##| "Allways lead, don't follow" (M. Szczerbiak)

El Crack

moze jeszcze dzisiaj wrzuce conieco pod warunkiem ze czas mi na to pozwoli ;)
tutaj mam jeszcze kilka fotek jednak pokazuja praktycznie to samo co film wiec trzeba bedzie uzbroic sie w cierpliwosc http://picasaweb.google.com/bolesiu/ProjektOKryptonimieMOCYPRZYBYWAJ
pzdr!

pecado

Mając uwadze komentarz na stronie mam niejasne wrażenie, że mamy do czynienia z kryptoreklamą  >:D
Napisz coś o osiągach, pokaż jak to świeci, a nie z ofertami od razu wyjeżdżasz  ::)
pozdrawiam
pecado

El Crack

2008-04-09, 15:09:48 #4 Last Edit: 2008-04-09, 15:13:31 by El Crack
co do komentarza na picasie to mialem go usunac bo poczatkowo zart mial byc dla znajomych a pozniej zupelnie o tym zapomnialem ;) sorry moj blad. poki co testuje latarke bo dzisiaj dopiero ja zlozylem do kupy

pecado

Ok, nie mam pretensji - wywieram tylko presję na podanie większej ilości danych - czasu pracy na przykład, jaki pakiet no i rzecz jasna beamshoty :)
pozdrawiam
pecado

bosss

Ameryki nie odkryłes, juz dawno wykonałem taka konstrukcje...Pokaz jak jest zogniskowana....Jak wyglada promien na wiekszych odleglosciach
Huntlight FT01 FluPic>Surefire C2>Surefire A2 AVIATOR THC3>Rexlight 2.0>MacTronic JML2940 mod HID>ORB RAW NS>M@G 2D (mod SSC)>Fenix L2T V2.0>Surefire 6P>Fenix L1T/L2T (mod Cree)>Surefire L1 Cree>Surefire E1L Cree>47 Quark Mini AA>ITP A3 UPG>NiteCore SENS MINI

pecado

Nikt nie twierdzi, że to odkrycie ameryki, ale samodzielne wykonanie zawsze cieszy, nawet jeśli znanego rozwiązania, prawda?  >:D
pozdrawiam
pecado

El Crack

2008-04-11, 08:10:22 #8 Last Edit: 2008-04-11, 19:05:55 by El Crack
http://picasaweb.google.pl/bolesiu/35WHID   nowe fotki ;)
dane expozycji tez juz sa podane wiec jest jakis punkt odnienienia