latarki z ebay...

Started by SP2BZW, 2008-02-16, 15:03:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kazik

2008-02-16, 18:22:38 #1 Last Edit: 2008-02-16, 18:24:52 by Kazik
Ja się bardzo średnio na HID'ach znam, ale swe 3 grosze wtrące. Najpierw porównam tylko te 2 latarki, później zwycięzce z Warrior'em.

1. Czas działania znacząco przemawia za tą drugą, droższą. Ponad 1 godzina do ok. 33 min, czyli 2-krotna różnica za 100zł więcej. Jak dla mnie naprawdę warto.
2. 3500lm przy 35W (pierwsza) nie jest możliwe, a już całkowicie na wyjściu. Myślę, że będzie to jakieś +/- 2600lm. W każdym razie obie będą miały porównywalną moc.
3. Ta druga posiada 2 stopnie mocy - pozwala to wydłużyć czas działania o jakieś 20%, a więc może się okazać sie przydatne.
4. Sprzedawca pierwszej podaje fajne dane - 85cm średnicy głowicy. Nie lubię ludzi, którzy popełniają takie byki i nie dałbym mu zarobić. :P

Jeśli miałbym jedna z nich wybrać, to mój wybór padłby na tę drugą, głównie ze względu na czas działania, szczególnie, że cena nie jest dużo wyższa. A teraz pojedynek z Wariorr'em.

1. Czas działania znowu przemawia za opcją z ebay'a. Tym razem 110 min do 55, czyli już niezbyt duża różnica, ale zawsze coś.
2. Ponownie punkt dla JDM'a za 2 tryby.
3. Znowu te 3500lm (Warrior). Czy ja o czymś nie wiem?

No i więcej różnic nie znalazłem, oprócz wymiarów. Ale nie znam danych dla JDM'a gdyż jego strona jest źle wyświetlana i nie moge ich odczytać. Jakości obu również nie znam. O reflektorach też nie mogę się wypowiedzieć.  Znalazłem za to coś bardzo podobnego do JDM'a: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.10558

To tyle z mojej strony. Jeśli chcesz rzetelnych i profesjonalnych informacji, poczekaj na Mel'a, Windforce'a, Eshtan'a, Bosssa lub innych zasłużonych dla forum.

BTW Jestem chory i raczej nie przeprowadzam żadnych procesów myślowych, a więc kontakt ze mną jest teraz dość utrudniony. ;)
Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko i nic nie działa
Praktyka jest wtedy kiedy wszystko działa i nikt nie wie dlaczego

wojtek_pl

Moim zdaniem ta druga to jest dokładnie to samo co w Dealextreme.
Pozdrawiam
Wojtek
Lux Perpetua - Światłość Wiekuista