SUREFIRE y300 i OLIGHT T20

Started by asus40, 2019-04-28, 11:50:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tomking

Mój faworyt to Armytek, potem Zebra, mam też trzy EagleTac i jestem z nich zadowolony, z Fenixa w sumie też. Zawiodłem się bardzo na latarkach Olight.
Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.

asus40

Witaj   Tomking. Dzięki za odpowiedz. Pooglądam te latarki. Z OLIGHT  , masz 100% racje. Kiedyś te katarki były dobre, solidne , a teraz zaczęli robić  latarki jakby z odpustu. Latareczki dziewczęce  beznadziejne. Bardzo dużo jest na te latarki  reklamacji.. Jeszcze raz dzięki za odp .

asus40

Przypadły mi najbardziej do gustu latarki EAGLETAC. Nie wiem jakie masz modele tych latarek, czy potrzebują jakiś konkretnych prądowych ogniw 18650.? Napewno któryś z modeli  kupię

RBT

Quote from: asus40 on 2019-05-25, 19:20:41
Wyłącznik wystaje , wiec go wyp...... w ciągu kilku dni. Sory za słownictwo . Taki wyłącznik dyskwalifikuje  latarkę do celów profesionalnych. Bez dwu zdań . Latarka do kosza
Taki włącznik może nie być dobry dla turysty, czy użytkownika domowego, bo nie może jej postawić na "dupce". Jednak dla wielu, jak piszesz profesjonalistów, szybki dostęp do światła ma kluczowe znaczenie. Także w sytuacji gdy używają rękawic. Wówczas nawet najlepsza latarka z osłoniętym klikiem nie sprawdzi się.

asus40

Taka wystająca gumka - zalacz to tylko można ja szybko urwać

sp5it

2019-06-17, 17:37:44 #20 Last Edit: 2019-06-17, 17:39:48 by sp5it
Ale jak to mówią: dać chłopu zegarek...
Paczaj, w siurefire U2 jest wystający i nic mi się od tylu lat nie urwało. Może une nie umią latarek robić na polski rynek te jankesy?

M
Surefire U2 MC-E, Armytek Predator PRO 2.5, K40M@7A, Zebralight SC600W MK3 HI

asus40

Wg mnie najbezpieczniej z wyłącznikiem z tylu latarki jest jak np w modelu -Surefire M600V IR Scout Light