Ciekawy HID - Dipper Evolution II

Started by citrofan, 2008-01-05, 22:37:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

citrofan

Witam
Znalazłem na stronie producenta ciekawego HID'a oto link:
http://www.brightstar.com.tw/product_info_e.php?UID=812
Ciekaw jestem Waszych opinii? Cena niestety nieznan trzeba by napisac maila z zapytaniem co tez uczynię ;)
Ogólnie mają wiele produktów HID lampy na rower, zestawy do przekładek samochodowych itp.
Light Up the Darkness

kodi

2008-01-05, 22:47:02 #1 Last Edit: 2008-01-05, 22:49:46 by kodi
Okolo 1350 zlotych. Jest dostepna w Europie. Firma niestety to zwykla, tajwanska manufaktura, sciemniajaca opisy.
Sama latarka rewelacja nie jest wogole. W tej klasie cenowej mozna juz dorwac porzadniejsze rozwiazania.

citrofan

Lepsze czyli jakie? Możesz podać jakies przykłady?
Light Up the Darkness

kodi

citrofan

No no.
Tego to nie znałem. A to jest to samo co Microfire Warrior-III K3500R ? i na stronie fenix-store.com kosztuje 488$. No nie powiem wychodzic cos ponad 1100zł, zaczyna sie robić atrakcyjnie jak za HID'a
Light Up the Darkness

kodi

Z clem i podatkiem wyszedl 1620 zlotych. Ale jakosciowo to po prostu skok w porownaniu do tego "Dipper'a"

citrofan

Zawsze jest szansa żeby cła i podatku nie płacić. Trzeba ładnie poprosic aby wpisali wartość na paczce, np 15$  :P
Light Up the Darkness

kodi

Szansa jest. Z tymze nikt powazny tego nie zrobi, a z drugiej strony - to jest wtedy wartosc ubezpieczenia.

citrofan

Ubezpieczenia i tak nie ma. Poza tym dlaczego nie zrobi jak to przecież nie jest większy problem.

Z tego co widze i czytam to chyba można ją kupić na CPF za 360$ + 22$ przesyłka. Oferta tylkodla pierwszych 30-stu chętnych i tylko na terenie USA. Na tą chwile poszło 15 więc jeszcze się można załapać. W USA mam paru znajomych więc można zamówić na ich adres a oni prześla mi to dalej do polski oczywiście z zadeklarowaną wartościa na 15$. Czyli jak się dobrze postarać można ją mieć za 1000zł  :)
Light Up the Darkness

kodi

wojtek_pl

Pozdrawiam
Wojtek
Lux Perpetua - Światłość Wiekuista