pentagonlight

Started by radar1977, 2007-10-05, 15:51:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

radar1977

witam czy ktoś posiada taką latarkę
http://allegro.pl/item250352228_wojskowa_latarka_molle_pentagonlight_black_nowa.html
i czy warto w nią zainwestować aż 150 pln
pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

W.Zajcev

Quoteczy warto w nią zainwestować aż 150 pln
Za te pieniądze można mieć lepsze latarki chyba że zależy Ci na "kątówce".

voley

Dla mnie to zwykly szmelc jest z diodą no- name...

Vascator

Radarze,a do czego będziesz tej latarki potrzebował?Jeśli nie musi być kątówka na amen,naprawdę lepiej będzie dorzucic ok 20. zł i kupić Fenixa l1d cree.To nie kontowa latarka z kilkoma trybami,bez możliwości nadawania morsem,na 1 paluszek AA.

Jeśli chodzi o latarkę z linku-Diody 0,5W Dają światło raczej bliskiego zasięgu,do długotrwałego łażenia,czytania.Chińskiego nie znam ;D ,więc nie wiem,czy latareczka ma regulację[utrzymywanie stałej jasności].Takie słabawe światełko do zastosowań obozowych.I nie jest to plastikowy szmelc.Już chwilę jest dostępna w stanach,i wygląda na naprawdę solidną.

Ps:Za oceanem kosztuje coś około 30$,więc jeśli masz możliwość ściągnięcia...

pawelsz

Zauważcie, proszę, że takie światełko jest idealne do obozowego życia- wiele możliwości zamocowania tego, nie "wypala oczu" a i zasilanie bardzo dostępne.
Wystarczyłoby dać lepszą diodę i tryby- byłby miodzio.
Użyjcie w terenie super nowych, hiper taktycznych latar jako oświetlenie ogniska, miejsca okopywania się, robienia jedzenia- powodzenia życzę ;P

radar1977

witam hm podoba mi się ona bardzo hihihihihihihihihihi
poprostu jest inna od latarek które posiadam i które są na rynku w polsce dostępne ale ......ta cena jest zabójcza-
w usa znalazłem za 28 $ a w polsce kosztuje dwa razy tyle
cóż popatrzę sobie na zdjęcia
ps
40 l nie zachwyca ale.............