2022-06-27, 06:59:06

Projekt Mag T5

Started by Windforce, 2007-06-10, 19:08:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Torwald

Tez jestem ciekaw jak dalej potoczyly sie losy tego 'potwora' :D

Windforce

Hej,

Cóż, nie ma się czym chwalić - w dalszym ciągu czekam, aż elektronik upora się ze sterownikiem latarki - wszak nie jest to łatwa sprawa, obarczyłem go odpowiedzialnym projektem, wymaga wszystko to czasu. T5 ma być dopięty na ostatni guzik - nie może być w nim żadnych uchybień. Mam nadzieję, że tak będzie... Musi tak być. Nasze warunki, moje warunki (studia, praca itp.) wymagają poświęceń, wymaga poświęceń sam projekt, ciężko mi jest pogodzić finansowe i czasowe aspekty całego mojego wolnego czasu... Zawziąłem się i skończę ten projekt, choćby nie wiem co. Najważniejsze to czas i cierpliwość...

Pozdrawiam i życzę udanego odpoczynku Noworocznego.

Patek

A ja mam Mg4 i Mg6 ale brak mi takich umiejętności może ktoś to za mnie zrobi komercyjnie,jedną na diodową np Mg4 , a drugą na coś mocnego

MK1

Hej Windforce

Minęło kolejne 8 miesięcy. Czy prace nad Magiem posunęły się do przodu ? czy utknęły w martwym punkcie? To co pokazałeś do tej pory budzi wielki podziw nie tylko na naszym forum. Swego czasu pozwoliłem sobie podać link dp tego wątku na CPF-ie. Kowbojom szczęki opadły na siodła ;D - szczególnie jesli chodzi o rozwiercenie tuby od maga.

Czekamy na jakieś wieści - pozdrawiam

Pingwin Pluszaczny

A po co ma sie u nas chwalić ?
Za kilka miechów rusza o wiele ciekawsze projekty niz ten mag  :P ::) ::) >:D >:D :aniol: :aniol: ;)

Kazik

A tak z grzeczności. :aniol:

Powiem tak: ja pier****, jak to wali!!! :o Coś niesamowitego. >:D

Uchyl rąbka tajemnicy. ;)
Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko i nic nie działa
Praktyka jest wtedy kiedy wszystko działa i nikt nie wie dlaczego