Nasze oceny sklepów internetowych

Started by Esthan, 2007-06-05, 09:38:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Lachim

kupowałem w milhunt i jet pol i polecam te sklepy
http://www.orleta_dhsg.republika.pl/bohater.htm

Kazik

Zakup i zapłata na iBOOD.pl 19.11, do dziś tj. 02.12 latarki nie wysłane.

Zakup i zapłata na lightake.com 26.11, dzisiaj tj. 02.12 przedmioty wysłane.

Czekamy na wyniki, kto pierwszy dostarczy towar. :D
Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko i nic nie działa
Praktyka jest wtedy kiedy wszystko działa i nikt nie wie dlaczego

Chemik79

No tak...  8) :P
Nie ma to jak fachowe podejście do klienta ::)

Kazik

Kurde, nie dopowiedziałem jednej rzeczy, mea culpa. Czas dostawy na iBOODzie dla XL100 to 7-12dni roboczych, czyli ciągle są w terminie. Miemniej ciągnie się to, jakby je sprowadzali z Marsa, a Zółci Bracia wyszli na prowadzeni (a przecież czeka się na ich wysyłki długo). ;)

Chemik79

Nie oceniaj ich tak srogo, być może po zebraniu zamówienia dopiero je produkują  :D
A dostawa może się jeszcze przedłużyć z uwagi na warunki jakie panują na drogach :P

Kazik

2010-12-02, 13:46:40 #230 Last Edit: 2010-12-02, 14:09:18 by Kazik
Quote from: Chemik79 on 2010-12-02, 13:43:59
Nie oceniaj ich tak srogo, być może po zebraniu zamówienia dopiero je produkują  :D

Rozwaliłeś mnie... :D

Quote from: Chemik79 on 2010-12-02, 13:43:59
A dostawa może się jeszcze przedłużyć z uwagi na warunki jakie panują na drogach :P

... i przestraszyłeś, choć jestem tego świadom... :'(

Edzia:
Latarki wszaśnie przyszły - jakieś 3h po napisaniu postu. :P Oczywiście te z iBOODa. ;)

romuch

Witam wszystkich, jestem tu nowy.
Dość często robię zakupy na Allegro lub w sklepach internetowych. Czasem jest lepiej, czasem gorzej a czasem jest na tyle dobrze, że warto o tym napisać. Tak jest w sklepie 4sevens. W ciągu kilku dni dwa razy robiłem tam zakupy. Towar wysyłany natychmiast a Pan Dariusz odpowiada w kilkanaście minut nawet na mejle wysyłane w niedzielę po 23.
Przy okazji chciałbym pochwalić pocztę, to już czwarta paczka w ostatnim czasie, która dotarła w ciągu jednego dnia roboczego.

szakalaka

Może nie opinie lecz pytanie czy macie jakieś doświadczenie z zakupami od AW na http://www.cpfmarketplace.com chodzi mi głównie o czas w jakim kupione baterie dotarły ?
Lepsza mała pomoc , niż wielkie współczucie.

pawelsz

od AW dochodzą szybko, tydzień, czasem 2 zależnie od ichniej poczty

rambo

na chwilę obecną jeśli chodzi o całokształt Milhunt jest dla mnie numerem jeden :)

Alfaro

Quote from: Lachim on 2010-09-20, 16:40:31
kupowałem w milhunt i jet pol i polecam te sklepy

Również u nich kupowałem i polecam te sklepy.
"I rzekł Bóg: Niech będzie światłość i stała się ŚWIATŁOŚĆ".

MixhaL

Milhunt i jet-Pol OK chociaż Jet-Pol ma u mnie dużego minusa i jeżeli miałbym coś kupić to milhunt. Odesłałem latarkę bo coś przerywała i nie wiedziałem co jest. okazało się że dioda zwierałą, naprawy na 1 minutę a zabrali się za to dopiero po tygodniu jak się upomniałem od otrzymania przez nich latarki, mogli się od razu zabrać, minuta to niewiele, dodatkowo milhunt wysyła o jeden dzień szybciej.

szakalaka

Koledzy mała prośba kupiłem w DX`ie cztery ala-szaliki były ciemne i jasne lecz nigdzie nie było opcji wyboru koloru gdzie mam napisać jakie kolory mają mi przysłać ?

MixhaL

wejdz w help i tam wybierz wrong item czy cos takiego

szakalaka

Coś nie wiem jakiegoś maila do DX wysłałem z tłumaczeniem o tych nieszczęsnych szalikach :(.
Lecz coś mam kłopociki ze sprawdzeniem w jakim stanie jest przesyłka w zakładce Order Tracking po zalogowaniu nie mam nic próbuję podać Receipt # lecz jest za długi i wywala błąd  :( a nie wiem skąd mam mieć nr Order.
Napisałem w sobotę do DX na podany mi kiedyś link z podanym nr transakcji PayPala i z wklejonym mailem potwierdzającym zapłatę i do dzisiaj żółte ludziki nie odpisały  :(