Nasze oceny sklepów internetowych

Started by Esthan, 2007-06-05, 09:38:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

logan

Pomimo ceny 75$ przeszła "bokiem" ale to raczej szczęście niż reguła
Los sprzyja gotowości umysłu.......

phantom

Ode mnie + dla ledkings.com. Porządny sklep, szybka wysyłka, dobry kontakt.

Guldan

2008-05-07, 17:22:06 #153 Last Edit: 2008-05-07, 17:25:04 by Guldan
odebralem dzisiaj dwie paczki z chin: jedna z dx druga z kai.

z dx jak zwykle, wszystko ok. za to z kai dostalem zupelnie nie to co zamawialem. kupilem stalowy strike bezel a przyszla jakas biala nasadka na latarke...

no coz, bede musial wystukac mejla. jakies rady jak gadac z chinolami?

edyt: takie cos dostalem: http://www.kaidomain.com/WEBUI/ProductDetail.aspx?TranID=4083 to 4$ a moj bezel 25$ :zly:
Monster G2 in progress ;)

pawelsz

zrób fotki całej przesyłki itd i napisz- może Cię nie zleją-powodzenia, bardzo dużego powodzenia:pisz i czekaj grzecznie-kiedyś odpiszą (chyba)

krupik

mnie odpisali z kai dwa razy - nawet na temat - tzn zebym grzecznei czekal
nie doczekalem sie wiec juz nic wiecej od nich nie kupie
DX za to juz kolejny raz jest ok :)
L2D, X1, D10, Zeberka :(

Guldan

kontakt z panem Kai byl blyskawiczny. poprosil zebym przelal paypalem 2,5$ za detal ktory dostalem (normalnie kosztuje 4$) uzasadniajac to tym ze nie byl to tani przedmiot. kij tam, dwa i pol dolca to nie duzo... paczka z bezelem ma zostac nadana do mnie.

dostane moj bezel czy nie, to jednak zgiveawayuje owa nasadke do fenixow, bo mi ona na nic nie pasuje.

pawelsz

Guldanku- znaczy kai to jajcarz- dziwne, że z DX wysyłali po reklamacji i 100małych diodek, albo nowe drivery gez gadania- dali dupy-ich wina- co Ciebie to obchodzi ?
Kolejny Mega Minus

Guldan

nie wiem, 5 zl jestem w stanie poswiecic celem sprawdzenia na wlasnej skorze czy zostane zrobiony w chuja czy nie.

pawelsz

Ciebie już zrobili w pena wysyłając nie to , co zamówiłeś- ich problem=ich wina, Ty tracisz czas i nerwy, więc niech kai nie marudzi bo to śmierdzi po prostu- pewnie to co masz za 2,5USD on ma za centy, więc dziwne podejście jest.

Guldan

najpewniej masz racje. poczekam, zobacze, chociaz nie ukrywam ze jestem pesymistycznie nastawiony.

Guldan

przyszla paczka z dx... wyciagnalem ja ze skrzynki... kurwa, cos malo rzeczy w srodku :( kolejne chiniole robia mnie w chuja...

znalazlem dwie z czterech zamowionych rzeczy i karteczke o tym ze nie wszystko mieli na magazynie i prosza zeby czekac, reszta towarow (sa wypisane) zostana doslane.

robia mnie czy oni tak maja po prostu? :'(

mar3

Quote from: Guldan on 2008-05-16, 09:20:26
robia mnie czy oni tak maja po prostu? :'(

Normalka, chociaż z drugiej strony lepiej że wyślą to co mogą a resztę później, mi to akurat odpowiada.

eld3k

Tez tak mialem, spokojnie dosylaja jak beda mieli na stocku.

Esthan

Od 25.04.2013 - Ojciec prowadzący :)