Nasze oceny sklepów internetowych

Started by Esthan, 2007-06-05, 09:38:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

krupik

DX
jedna paczka zamówiona 11 lutego
druga zamówiona 19 lutego
obie wysłane 23 (bo kompletowali dłużej tą pierwszą)
obie dziś u mnie a ja szczęśliwy jak jasna cholera złożyłem następne zamówienie :)

swoją drogą spodobały mi się napisy na paczce że to "gift" oraz że zapalniczka bez gazy (tiaaa - z połowe zbiornika miała pełną :) )
ps. i + mają też za to że nie wkładają paragonu z cenami (jak gift to gift, nie :D )
L2D, X1, D10, Zeberka :(

marshall

Dealextreme,
dziś poszło zamówienie, zobaczymy czy będzie szybciej niż z Kaidomain (ostatnio 2 tyg)

Pingwin Pluszaczny

26 kwietnia dokonałem "zakupa" na dx , paczuszka ... a raczej 2 doszły 10.03.08

phantom

Quote from: Pingwin Pluszaczny on 2008-03-11, 22:26:14
26 kwietnia dokonałem "zakupa" na dx , paczuszka ... a raczej 2 doszły 10.03.08

Kuźwa, toż to prawie rok!!!

marshall

mam nadzieje ze moja przyjdzie szybciej  ;D  ;D

pecado

Quote from: phantom on 2008-03-11, 22:35:45
Kuźwa, toż to prawie rok!!!
Easy, to Pingwin - obstawiam lapsus.

pozdrawiam
pecado

Fanklub Taktycznej Rusałki |##| "Allways lead, don't follow" (M. Szczerbiak)

leslie

Ja zamówiłem w DX 16 lutego diodę, sterownik i po 10 sztuk dużych i małych breloków na prezenty dla znajomych. Dioda i 10 sztuk dużych breloków przyszły 6 marca, 10 sztuk małych 7 marca, a sterownik przyszedł 11 marca. W sumie miło że wysyłają to co mają od razu, a na szybkość nie narzekam bo w końcu mam free shipping.

A, 1 duży brelok przyszedł z nie działającą diodą, ale i tak przy takiej cenie to nie ma co narzekać. :-)

marshall

zamówienie wyslane do DX 11/03 - paczka dziś na poczcie (20/03). Co prawda było nie wszystko co zamówilłem ale w środku info ze oczywiście doślą.

phantom

Nie do końca moja ocena. Tak oto Kaidomain podsumował Jerry (pracownik):

"My only advice to you is to avoid KD like the plague. Seriosusly more trouble than it is worth. we stuff up orders and don't want to fix them, our stock indicator is bogus as is our shipping indicator and you wait forever sometimes for the simplest thing even though it's supposedly in stock but yet takes a month to ship..bah a crap company to deal with. The whole thing is unprofessional. Be happy that the gods are smiling and you are having trouble placing an order.."

Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Na razie się śmieję...

pawelsz

cóż - ocena od środka- powala na maxa i pokrywa się z moimi doświadczeniami

Esthan

Ja jak narazie nie mam problemu. Zamówiłem towar co był na stanie i go dostałem po 1,5 tygodnia.
Od 25.04.2013 - Ojciec prowadzący :)

eld3k

Z DX doszlo po 2 tyg (wliczajac swieta), z KAI wyslane podobno wyslane dwa dni pozniej nie ma do tej pory :(

phantom

Ja też nie mam złych doświadczeń, wszystko co zamówiłem doszło bez problemów i w przyzwoitym czasie (z wyjątkiem jednego zamówienia, ale wcześniej wiedziałem, że trzeba czekać).

krupik

KAI - wkurzają mnie strasznie
zamówiłem gdzieś na początku marca pierdoły za 10$
info na stronce że wysłali 13.03
tydzień temu spytałem co z paczką to odpisali mailem ze wysłano 17.03
paczki nie ma do dziś  :zly:

w tym samym czasie z DX doszło chyba z 6 paczek którym potrzeba było ok 10 dni od złożenia zamówienia do dostarczenia do mnie
wprawdzie nadal mam 2 karteczki z DX że czegoś nie było ale przynajmniej są uczciwi a KAI się niestety nie stara więc go nie polecam
L2D, X1, D10, Zeberka :(

logan

Ostatnio zamawiałem z Fenix-Store ,paczka doszła bez problemu jak inne dotychczas,ale tym razem cena na paczce była ceną rzeczywistą,a nie jak do tej pory cena "gift" 10-20$
Los sprzyja gotowości umysłu.......