Nasze oceny sklepów internetowych

Started by Esthan, 2007-06-05, 09:38:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Esthan

Najwyraźniej są tak zajęci, że czasu nie mają. Info mam telefoniczne bo się dziwiłem, że ich nie ma.
Od 25.04.2013 - Ojciec prowadzący :)

pawelsz

Esthan- nie przesadzaj- napisanie krótkiego posta trwa 1-2minuty, także bez jaj.
Widać im mniej zależy-ich sprawa

pecado

Quote from: pawelsz on 2007-11-11, 16:41:22
Esthan- nie przesadzaj- napisanie krótkiego posta trwa 1-2minuty, także bez jaj.
Widać im mniej zależy-ich sprawa
Biorąc pod uwagę jaką kasę robią tam, a tu - mogę ich zrozumieć, choć podobnie jak Ty byłbym mile połechtany krótką notką.
pozdrawiam
pecado

Fanklub Taktycznej Rusałki |##| "Allways lead, don't follow" (M. Szczerbiak)

Esthan

Może przesadzasz lekko z twierdzaniami Pawle, ale ogólnie rzecz biorąc mogli by conieco napisać.

pawelsz

nie przesadzam- jakbyś się czuł zamawiając cokolwiek a potem cisza ?
Wielu tak traci opinię, nawet jeśli kasę mają gdzie indziej- jeśli się pamięta, to chwila/moment i jest info- to się ceni i o tym pamięta - to się nazywa budowanie Dobrej Opinii.
Ale spoko- wiemy co i jak- że BJ jest zajęty i ok

pytek2

W moim przypadku było tak, że złożyłem zamówienie po wcześniejszym uzgodnieniu. Wysłałem kasę i po kilku dniach dostałem to co zamówiłem. Bez dalszych potwierdzeń o wysyłce :) BJ nie zapomniało o drobnym zamówieniu.

Diabelek

spokojnie, przesyleczka bedzie za pobraniem, wiec o walku na okolo 35 zeta nie ma co mowic ;) wczesniejsze zamowienie na latareczke tez wyszlo zanim kasa Im wplynela na konto, wiec ogolnie jest moze inaczej bylo oki, a teraz pisze obiektywnie jak jest, poczekamy zobaczymy jak bedzie dalej, narazie zle nie jest moznaby powiedziec nijak ;)

Diabelek

no i sprawa sie wyjasnia powoli, wiec wszystko zaczyna byc oki

pawelsz

Dzisiaj mnie zdziwko trafiło - latara zamówiona w DX 6go listopada i ... mam już ją w łapkach - chyba rekord speeda  ;D
Zajefajnie

Mel

Szok szok szok!

Kupowałem u Kaia dość sporo, kilka ostatnich paczek nie przyszło, prosiłem o potwierdzenie wysyłki. Udowodniłem im, towary zostały rozdzielone między różne paczki, dlatego niektóre nie dotarły. Napisałem prośbę o wyjaśnienie, wyszczególniając nieotrzymane braki. W odpowiedzi dostałem:

Hi,

Great.

Nice weekend.

Regards,

Dora

Czy ktoś tu sobie jaja robi?

-- M.

pecado

pozdrawiam
pecado

Fanklub Taktycznej Rusałki |##| "Allways lead, don't follow" (M. Szczerbiak)

Esthan

Coraz bardziej mam wrażenie, że do chińczyków powinno się pisać po angielsku
i równocześnie załączać tłumaczenie na chiński z Babelfisha.

To pozwoli uniknąć problemów.

Przy czym w tłumaczeniu bablefisha dodałbym (nagłówek po chińsku):
This has been generated by a translator, I do not speak chinese. Here is my translated
question:

.....................................

eld3k

Witam,

kupowal ktos z Was moze w sklepie http://www.sensu.pl/ ? maja oferte na seoul'e oraz reflektorki i soczewki, jestem w stanie przezyc cene (nie musze ryzykowac przesylki z DX czy KAI).

pawelsz

sensu ma produkty pewne i sprawdzone, ino czasem trzeba cierpliwie czekać na wysyłkę- albo dzwonić do nich

mar3

Quote from: eld3k on 2007-11-26, 10:55:14
Witam,

kupowal ktos z Was moze w sklepie http://www.sensu.pl/ ? maja oferte na seoul'e oraz reflektorki i soczewki, jestem w stanie przezyc cene (nie musze ryzykowac przesylki z DX czy KAI).

Jak byś czytał od początku ten wątek to byś wiedział ! już ci podpowiem, druga strona tego wątku.....

Cena wcale nie jest wysoka, zamów sobie "tańsze" seule "U" z DX i "T" z Sensu, wcale mnie nie zdziwi jak "T" będzie świecić jaśniej  :)