Nasze oceny sklepów internetowych

Started by Esthan, 2007-06-05, 09:38:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mel

Quote from: pawelsz on 2007-10-26, 20:50:19

Czy komuś wcieło paczkę z DX z trackingiem (jeśli była widoczna w poczcie HK-link dają) ?

Tak, kilka razy, na dużo większe kwoty. Taniej mi wychodzi kupować za wielką wodą i korzystać z kuriera. Zalety - towar *zawsze* mam do kilku dniach i nie dostaję badziewia, które nie działa, albo się rozpada.

-- M.

Esthan

Doszła paczka od AW :D

Nawet mały kompas dołożył sam od siebie :D
Od 25.04.2013 - Ojciec prowadzący :)

Mel

Quote from: Esthan on 2007-10-30, 11:25:19
Doszła paczka od AW :D

Nawet mały kompas dołożył sam od siebie :D

A zamawiałeś latarki CPF od Herba? Ten to daje fajne extrasy - dostało mi się kilka lampek na baterie 9V, takich, co świecą przez wieczność (tam to jest ważne, jak wiaterek powieje i przez tydzień klient mieszka w schronie) i bardzo fikuśne light-sticki, markery wielkości długopisu, o różnych kolorach zasilane z pastylek.

-- M.

Esthan

Nie, u niego jeszcze nie zamawiałem.

Dasz namiary ? :]

Mel

Quote from: Esthan on 2007-10-30, 11:32:14
Nie, u niego jeszcze nie zamawiałem.

Dasz namiary ? :]

Prosz bardz: http://www.cpfmarketplace.com/mp/showthread.php?t=112127
Względnie łatwo wymienialna dioda, przyjazne zasilanie i rozsądnie ustawione poziomy świecenia.

Esthan

pawelsz

2007-10-31, 19:11:21 #96 Last Edit: 2007-10-31, 19:13:11 by pawelsz
kurna szok- to się nazywa obsługa, ale mam nadzieję , że na to forum się nie obraziłeś :)
edi
C++ nie qmasz czasem- poczytaj, to może zrozumiesz, aleś młody wiekiem

eld3k

W koncu lepiej brac z DX czy KAI? Zamowienie bedzie na ok 40/50USD tylko.

phantom

2007-11-06, 15:14:35 #98 Last Edit: 2007-11-06, 15:18:18 by phantom
Do mnie doszły wszystkie przesyłki z obu. Osobiście wolę Kai'a. Mimo gorszego kontaktu mailowego (brak potwierdzeń itp.) nie zdarzyło mi się czekanie na wysyłkę z powodu braku towaru, a od momentu zamówienia do odbioru zawsze upływało kilka dni mniej.

pawelsz

mi wprost odwrotnie- kontakt z kai to masakra, jak czegoś nie mają , to się bujasz (mi raz kasę oddali), poza tym na stronie 0 sprawdzenia co się dzieje z zamówieniem, a czasy są rożne- biorę tam jedynie, jak w DX nie ma czegoś, bo ceny zbliżone
W DX jest nieźle rozwiązany tracking (poprawili)- widać co się dzieje, przy zakupach >15USD masz tracking z poczty Hong Kong- od razu widać kiedy trafiło do wysyłki na pocztę i co dalej z tym.
Warto podzielić przesyłki na takie lekko ponad 15USD- masz tracking, wysyłka free, a nie ma problemów na cle i mniejsza strata, jak coś wetnie (zakładam, że jak wyszło z poczty HK, to potem wetnie raczej u nas gdzieś)
Miałem na teraz z 5-6 przesyłek z kai (jedną wcięło) i ze 20 z DX (też jedną wcięło, ale olałem , bo co innego dostałem 2 razy)
Wybór jest Twój

eld3k

dzieki za info, raczej z DX skorzystam :)

Diabelek

BJ-System
23.10.07 zamowienie poprzez maila, 25.10.07 zapytanie na priva czy zamowienie dotarlo, bo nie otrzymalem potwierdzenia odbioru, 25.10.07 odpowiedz Bohdana, ze byl nieobecny w firmie i widac pracownicy cos zawalili, ze zamowienie dotarlo i ze telefonicznie dowie sie jaki ma status, poniewaz jest chory, ... cisza ..., 02.11.07 ponowne zapytanie na priv co sie dzieje ale niestety ostatnie logowanie na konto BJ bylo 29.10.07, cisza ...

Esthan

Rozmawiałem we wtorek z Panem Bohdanem z BJ i mówił, że aktualnie mają urwanie głowy
z zamówieniami publicznymi i prosił o cierpliwość. Ja też czekam odpowiedzi na swoje pytania.

Diabelek

rozumie, poczekam bo nie jest to az tak pilne dla mnie, gorzej gdyby bylo

pecado

Quote from: Diabelek on 2007-11-11, 13:29:29
rozumie, poczekam bo nie jest to az tak pilne dla mnie, gorzej gdyby bylo
Mogliby dać na forum info, że proszą o cierpliwość, bo mają takie a nie inne zajęcia. Nikt by się nie obraził, a na pewno byłoby znacznie mniej zamieszania dla obu stron :P
pozdrawiam
pecado

Fanklub Taktycznej Rusałki |##| "Allways lead, don't follow" (M. Szczerbiak)