Nasze oceny sklepów internetowych

Started by Esthan, 2007-06-05, 09:38:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Grzesss

Za to w DX mam dwa zamowienia ktore od tygodnia "czekaja na dostawce" mimo ze "Typically ships in 2 to 3 business days", wiec nie jest tak pieknie jak bym chcial :)

macmac

Uff, wróciłem z podróży zagranicznej i mogę na spokojnie przeczytać i co ważniejsze odpowiedzieć. Z całej wypowiedzi BJ System prawdzie odpowiada zdanie mówiące o tym, że nie wysłałem żadnego listu. To prawda i jest to mój błąd, bo brak mi jakiekolwiek dokumentacji "procesowej". Na moje usprawiedliwienie mogę podać tylko moją naiwność polegają na przekonaniu, że rozmowa telefoniczna jest równie wiążąca strony, jak każda inna forma komunikacji. Jak pokazała praktyka założenie to nie dotyczy firmy BJ System.
Przesyłkę do firmy BJ System wysłałem, po uprzednim uzgodnieniu z właścicielem, firmą kurierską. Stąd powinna być w firmie BJ System dokumentacja w postaci listu przewozowego. Na liście tym widnieje mój adres, więc nie powinno być problemów z identyfikacją nadawcy. Kłopot może wystąpić w przypadku zagubienia tej dokumentacji, ale to już problem firmy przyjmującej powierzony sprzęt.
Wielokrotnie też zostawiałem rozmówcy z BJ System numer mojej komórki prosząc o informacje na temat postępu naprawy. Nie odezwała sie ani razu. Zawsze to ja dzwoniłem, zniecierpliwiony przedłużającą się naprawą.
Przed dwoma miesiącami uzyskałem od właściciela informację, że wreszcie dotarły wyświetlacze i że mój sprzęt jest naprawiony i jak wróci pracownik, to w najbliższy poniedziałek timer zostanie wysłany.. Ponowny telefon po miesiącu (może urlop pracownika się przedłużył  ;D) i rozmowa z sekretarką (szef nieobecny). W tej ostatniej rozmowie zostałem poproszony o podanie adresu (po 2ch latach!) i... nic się nie zmieniło przez następne parę tygodni. Reakcja nastąpiła dopiero po zaistnieniu tego wątku. Timer został odesłany. Oczywiście nienaprawiony. Jakoś mnie to specjalnie nie dziwi...
No to tyle tego wątku. Dziękuję korespondentom za cierpliwość w śledzeniu rozwoju sprawy. Pozdrawiam Forumowiczów i życzę udanych transakcji z każdą firmą.

pawelsz

wiesz macmac- jakoś Ci wierzę, ale nie chce mi się już komentować - wpadki się zdarzają , ale ...................

Esthan

Skończmy już ten temat proszę, bo nie chciałbym aby zaczęły tutaj latać
skany wysłanych dokumentów itp.

To jest wątek o naszej ocenie sklepów internetowych i nie ma na celu
prowadzenia wielostronnicowych przepychanek. Macmac powiedział
swoje, BJ System powiedziało swoje i pozostawmy już temat w spokoju.
Od 25.04.2013 - Ojciec prowadzący :)

pecado

Esthan ma rację.
Nie dojdziemy kto ma "mojszą" rację, to sprawda pomiędzy BJ a macmanem.
Obie strony przedstawiły swoje argumenty, dalsza przepychanka poskutkuje usunięciem tych informacji - to jest forum miłośników latarek, nie trybuna do rozstrzygania sporów konsumenckich.
pozdrawiam
pecado

Fanklub Taktycznej Rusałki |##| "Allways lead, don't follow" (M. Szczerbiak)

Calineczka

...a ja już miesiąc czekam na kolejną przesyłke z DX, no cóż, po raz kolejny-nie masz czasu i cierpliwosci-NIE POLECAM....
nie odpowiadam  na PW.

phantom

A dla mnie po raz kolejny powiedzieli, że nie mają czegoś na stanie (nie dojechało...). Na pocieszenie 2 ostatnie zamówienia są jak narazie ok - jedno wysłali po 2 dniach, drugie po 4 godzinach jest spakowane i gotowe do wysyłki.

Calineczka

Quote from: phantom on 2007-10-17, 22:25:56
jedno wysłali po 2 dniach, drugie po 4 godzinach jest spakowane i gotowe do wysyłki.

....i tak przez 2 tygodnie będzie sie wygrzewało i dojrzewało...tia, juz to widziałem , oczywiście nie życzę Ci tego ;D
nie odpowiadam  na PW.

Esthan

A ja złożyłem poraz pierwszy zamówienie u AW z CPF.

Ciekawi mnie jak będzie :D

pawelsz

jak na razie , to w DX jeśli był status spakowane, to nie było ściemy i wparę dni wychodziło i max w 2tyg było, i ciekawostka- przesyłki z trackingiem z HK idą błyskiem- z DX na pocztę u nich dociera w ok.3dni potem ze 2-3 mielenia w HK i od momenyu, jak na stronie jest info o wysłaniu- 3-4dni i jest u mnie

Mel

Quote from: Esthan on 2007-10-18, 12:16:57
A ja złożyłem poraz pierwszy zamówienie u AW z CPF.

Ciekawi mnie jak będzie :D

Będzie błyskawicznie. Nigndy nie miałem z nim problemów, a z DX kłopoty rosną lawinowo.

-- M.

Calineczka

nie odpowiadam  na PW.

Esthan

Mogę się mylić ale wynika, że akumulatorkami Li-Ion własnej roboty :D

+ ładowarki czyjejś produkcji.

Calineczka

Quote from: Esthan on 2007-10-18, 13:22:34
Mogę się mylić ale wynika, że akumulatorkami Li-Ion własnej roboty :D

+ ładowarki czyjejś produkcji.

własnej roboty Li-Ion? On granaty produkuje?? Szok...ciekawe jaka aparaturkę ma w garażu ;D
nie odpowiadam  na PW.

Mel

Quote from: Calineczka on 2007-10-18, 13:49:25
własnej roboty Li-Ion? On granaty produkuje?? Szok...ciekawe jaka aparaturkę ma w garażu ;D

On nie robi tego w garażu, tylko ma dużą fabrykę do dyspozycji. To są jedne z najbezpieczniejszych ogniw za normalne pieniądze, nie słyszałem, żeby ogniwo AW komuś wystrzeliło.

-- M.