Rzetelność serwisów producentów/dystrybutorów latarek.

Started by Esthan, 2007-06-05, 08:45:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Oso

Myślę o tym. Na chwilę obecną próbuję kontaktu z SILVĄ. Dzięki za podpowiedzi. Zajmuje, że kolejna firma okazała się niezbyt warta zaufania i moich pieniędzy w przyszłych zakupach.
Edit:
Otrzymałem odpowiedź od producenta. Latarka będzie wysłana do Szwecji.
Serwis broń.pl, olał temat, jeszcze bezczelnie twierdząc, że oni nic nie zgubili, ba nawet latarki z pudełka nie wyciągnęli. Na moje pytanie, dlaczego leżała miesiąc i fakt, że inaczej była spakowana jak wysyłałem, odpowiedzi nie uzyskałem. Po prostu dla mnie firma niegodna zaufania.

Fugaz

Witam,
Ja polecę sklep miosklep.pl, przedstawiciela mankera na Polskę.
Padła elektronika w u11, latarka wysłana na serwis we wtorek, w piątek mogłem się cieszyć nowa latarką. W zeszłym roku padła mi e11, i też otrzymałem nową sztukę. Podoba mi się szybkość działania serwisu, nie trzeba czekać aż naprawią latarkę, tylko od razu wysyłają nową. Nie trzeba wysyłać żadnych paragonów, dowodów zakupu. Koszty przesyłki zwrotnej również pokrywa serwis. Polecam sklep jak i sewis.

1984

Kupował ktoś w 129led.com?
Mają w spoko cenie miedzianego toola (z przesyłką nieco ponad nad $16) ale już drugi raz mi anulowali patność ???
Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "