Recenzje - Aktualnie w toku.

Started by Esthan, 2007-05-31, 19:15:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

1984

Ale to raczej akumulatorki nie nadążają za latarkami :)
Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

sp5it

No popatrz, Predator 2.5 Pro świeci w turbo aż ogniwo nie padnie do 2.6V. Da się :)
Surefire U2 MC-E, Armytek Predator PRO 2.5, K40M@7A, Zebralight SC600W MK3 HI

1984

Predator Pro 2,5 to latarka pozostawiona przypadkiem przez obcą cywilizację w piramidzie egipskiej :)
Wg mnie najlepsza latarka na świecie.

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "

sp5it

Wiem, mam i nie zamierzam się pozbywać, zwłaszcza, że w wersji warm.
Surefire U2 MC-E, Armytek Predator PRO 2.5, K40M@7A, Zebralight SC600W MK3 HI

Krul-Mateusz

2016-07-18, 00:16:51 #64 Last Edit: 2016-07-18, 00:19:46 by Krul-Mateusz
Quote from: sałron on 2016-07-17, 15:10:41
2800lm przez 5s. Cudów nie ma...  :D

"In Mode 1, after several consecutive turbo boosts, the battery voltage may be insufficient for further turbo boosts. This is considered normal."

"Mode selection will be unavailable when battery voltage is below 3.7V"

Żarty, a nie latarka.

Zanim zjedzie do 3.7V z 4.2 to trochę minie. Na pewno nie 5 sekund, stawiałbym na jakieś 10 minut. Zaś tryb ten traktował jako  boost/turbo (jak zwał, tak zwał) do chwilowego przyświecenia.
"Mieć rację godzinę wcześniej niż inni: przez godzinę być uważanym za element aspołeczny." ~Antoine de Rivarol

1984

Quote from: sp5it on 2016-07-17, 17:54:22
Wiem, mam i nie zamierzam się pozbywać, zwłaszcza, że w wersji warm.

Też mam. Obecnie żadna latarka na 18650 nie może konkurować z Predziem. A to co Armytek zrobił z Predatorem v3 to istny skandal.

sałron

2016-07-18, 17:02:08 #66 Last Edit: 2016-07-18, 17:22:56 by sałron
Quote from: Krul-Mateusz on 2016-07-18, 00:16:51
Zanim zjedzie do 3.7V z 4.2 to trochę minie. Na pewno nie 5 sekund, stawiałbym na jakieś 10 minut. Zaś tryb ten traktował jako  boost/turbo (jak zwał, tak zwał) do chwilowego przyświecenia.

Pisałem, że 2800lm będzie przez 5s (symboliczne 5s). Potem będzie leciało na łeb.
Nie sądzisz chyba, że otrzymasz 2800lm w przedziale 4.2-3.7V?
Sory, ale dla mnie produkowanie latarek dla pseudo osiągów mija się z celem.
Niech się wezmą pany do pracy i zrobią driverek boostowy co da radę obsłużyć takie moce nie dla picu, ale do realnego użytku.
Póki co to tylko Armytek potrafi z jednego Li-iona dać stałe światło nawet przy większych mocach.
Nitecore i inni nie potrafią tego nawet w latarkach ~1000lm, a co dopiero 2800lm.
I żadne wysokoprądowe ogniwo tu nie pomoże. Spada napięcie, spada i moc.
A ogniwo wysokoprądowe jest tylko po to aby szarpnąć z niego bez uszczerbku większy prąd.
Samo w sobie żadnej stabilizacji nie zapewni.

No ale na opakowaniu stoi 2800lm i wrażenie robi... :zly:
Nadmiar światła umniejsza istnienie.   [Czesław Miłosz]

1984

mar3

maba

A Olight S1A też będziesz miał? 8)

mar3

Szczerze powiem, że mi na razie wystarczy ;)

ale widziałem i mnie zainteresował ... kto wie

rafalklis

mar3 niezły masz zestaw do recenzowania.

Widzę, że masz jednocześnie Manker U11 i Nitecore MH20. W jakich wariantach jedna i druga? Dobrze jakbyś zrobił niewielkie porównanie obydwóch.
Nie mogę rozszyfrować co jest w małym, plastikowym pudełku Olighta?

mar3

rafalklis

Manker E11 na zimnej xp-l

MH20 na neutralu xm-l2 ( taką sobie wybrałem )

Czarne pudełko to i3S Cu

rafalklis

Manker E11 jednak. Też miło. Sympatyczny, nowy maluch.

1984

Wszyscy się podniecają Predatorem 2,5PRO. A co z Vikingiem 2,5PRO?
Niebawem (choć może to trochę potrwać)

Miałem napisać o Wizardzie XHP50, ale nie napisze.
Będzie za to o Wizardzie 90cri :)