Customowa latarka

Started by lukaszki, 2005-10-24, 13:38:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lukaszki

2005-10-24, 13:38:24 Last Edit: 1970-01-01, 01:00:00 by ''
Niezbyt śledzę to co się dzieje w światku latarek, ale ostatnio natknąłem się na coś takiego i mnie zatkało.

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Garść danych technicznych:

*This light allows you to create your own user interface Via PC using GUI and drop down menues..

*User decides how simple or complex the user interface is.

*User interchangable LED's, you can install 3watt, 5watt, K2.

*User selects maximum current to LED by selecting what 100% means, If you blow the LED the user can replace it.

*User can use Gama Correction tool on software. This will determine what the power curve will be shaped like on the 256 brightness levels.

*User selects rate of fade via GUI.

*User selects how the buttons behave. Time interval for hold for programed effects to occur.

*A tool exists in the software for better working with the forward voltage of the specific LED.

*The software will let you know how much memory is being used by the various functions programed into the light.

*If you want morse code, a text box opens. What ever text is in there becomes morse code.

*Currently the plan is to make software upgrades free online.

*The light will be modular allowing change of heads, tails, future upgrades of smart module. If a part becomes obsolete, do not replace the light, just the part.

*User can make custom stobe effects to download into the flashlight. It can strobe at different brightness levels and have fast or slow fades in it. It's up to your imagination.

Więcej info na [link=http://www.candlepowerforums.com/vb/showthread.php?t=95499&page=1&pp=30]CandlePowerForums[/link]

One of these days I'm going to cut you into little pieces

Jumbo

2005-10-30, 20:29:09 #1 Last Edit: 1970-01-01, 01:00:00 by ''
Hmm, kosmicznie to wygląda trza przyznać, ale jako iż mój inglisz ogranicza się do zasobu wulgaryzmów, to nie kumam, czy ta latarka ma akumulator który się ładuje przez USB?
! CHWILOWO NA CZAS NIEOKREŚLONY ODDELEGOWANY !
Nie ma mnie w sieci i nie wiem kiedy będe!

pecado

2005-10-30, 20:43:42 #2 Last Edit: 1970-01-01, 01:00:00 by ''
Na moje to głowica może być zasilania zamiennie z baterii/USB, ale jeszcze doczytam. Chwilowo candleforums nie chce mi się otworzyć.
Wydaje mi się również, że mozna nią sterować z poziomu PC
pozdrawiam
pecado

Fanklub Taktycznej Rusałki |##| "Allways lead, don't follow" (M. Szczerbiak)

kabar24

2005-10-31, 12:55:31 #3 Last Edit: 1970-01-01, 01:00:00 by ''
Widziałem zegarek który ma wbudowane trzy ledy w cyferblat, i ładuje sie go stawiajac na takiej specjalnej podstawce, i może zastępować latarke edc.  Wygląda mi to na takie kolejne cudo jak ta latarka.
Kurcze na cholere mi latarka ładowana przez usb, sterowana komputerowo, z wodotryskiem i wiatraczkiem  :? Czym więcej tego badziewia tym większa szansa że coś sie zepsuje.
OD DZIS CZERPIE Z ZYCIA NA MAXA

lukaszki

2005-10-31, 20:10:56 #4 Last Edit: 1970-01-01, 01:00:00 by ''
latarka jest programowana przez usb - gosc opracowal specjalny program na peceta do ustawiania roznych funckji, m.in. stroboskopu, jasnosci, kiedy i do jakiego poziomu sie sciemnia oraz tego co powoduje wcisniecie klawiszy w roznych kombinacjach. Oprocz tego ma wymienne glowice z diodami (3 w, 5 w i inne) oraz tyly na rozne baterie.
One of these days I'm going to cut you into little pieces

cahir

2005-10-31, 22:22:04 #5 Last Edit: 1970-01-01, 01:00:00 by ''
Bardzo ciekawe. Konfiguracja sprzetu wedlug chwilowych potrzeb to jak najbardziej sluszna idea. Tylko jak z kosztami? Pewnie przerosna zakup 3 dobrych latarek, ktore moga zaspokoic wszystkie swietlne potrzeby.
oderint, dum metuant
To die with honor is a grand accomplishment for the warrior.
Only in one job you serve the country. Join the Army.