Recenzje - Aktualnie w toku.

Started by Esthan, 2007-05-31, 19:15:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kazik

Z uwzględnieniem beamshot'ów prosimy/nalegamy/wymagamy. ;)
Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko i nic nie działa
Praktyka jest wtedy kiedy wszystko działa i nikt nie wie dlaczego

XX

Dobrze, jak odzyskam zastawiony aparat cyfrowy ;D
A na serio - czekam na dalsze sugestie, jeszcze nie recenzowałem,
ani nie widziałem czegoś tak jasnego.
Zasięg wydaje się nie mieć końca.

Kazik

Czy aparat to jedyny sprzęt, jakim dysponujesz?

XX

pecado

w sensie czy masz mierniki - amperomierz, woltomierz, coś do pomiarów światła?
pozdrawiam
pecado

Fanklub Taktycznej Rusałki |##| "Allways lead, don't follow" (M. Szczerbiak)

XX

Niestety nie. "Niezbędnika recenzenta" nie posiadam. 

pawelsz

QuoteNiestety nie. "Niezbędnika recenzenta" nie posiadam.
To nie chodzi o jakiś super niezbędny niezbędnik, ale o zwykłe porównanie do czegoś, co trochę osób zna- łatwiej ocenić wtedy osiągi.
Pobór prądu coś powie- ile światełko "żre' prądu, fotki porównawcze z czymś powiedzą co to może i potrafi.
Same fotki światełka pokażą jak świeci w kwestii promienia, ale nie pokażą jego MOCY, ponieważ nie ma do czego jej odnieść.
Po prostu realia i praktyka jest taka, że każda (no prawie) latara może mieć mega wygar przy odpowiednim czasie naświetlania, z bździdełka wyjdzie niezły sprzęt- o to czasem się troszczymy, o możliwośc porównania, odneisienia sie do innego sprzętu.
Recenzja brzmi bardzo fajnie nawet bez tego- łatwość posługiwania się, możliwości, czas działania, jak wygląda światełko itd - to już coś da, nawet bez porównania do innych , znanych światełek.
Także czekamy na fajny ,na pewno , opis :) a czasami elementy "niezbędnika" posiada kumpel, znajomy, sąsiad itd :D
PS
o żesz Ty- post 777, ciekawe - znaczy recka wyjdzie :)

Vascator

Witam pod długiej przerwie.Na wstępie podziękowania za to,że jestem jeszcze modem  :D .Teraz będe tu zaglądał częściej.

Ale do rzeczy:Swego czasu naobiecywałem kilka recek.Długo się zabierałem do ich pisania.Niestety na tyle długo,że mój "tabor" zdążył się już postarzeć.
I tu pytanie:Czy jest sens opisywania sprzętu którego już raczej i tak nikt nie kupi?Latarek z początków "ledowej rewolucji" ,na luxeonach I i III,które od nowości nie były szczytem,a od momentu wejścia cree stały się zupełnie przestarzałe?

Jeśli bym to robił,to raczej tylko "ku potomności".

phantom

Można opisać, do tego Luxeony I i III są łatwo zastępowalne przez SSC P4, odrobina zręczności i można porównać po podmianie leda.

Kazik

U mnie się już od kilku miesięcy kisi recka LL Hocus Focus, ale jakoś się zabrać nie moge. Za tydzień sobie wyjeżdżam, a w miesjcu docelowym będe miał spooooooro wolnego czasu, więc coś skrobne. Niech mi tylko ktoś podpowie, jak się zabrać do hostingu zdjęć (poleci jakąś stronę, etc.), bo nigdy sie w to nie bawiłem.

Dominik

http://imageshack.us/
upload : * image
wybierz plik
kliknij "host it"
następnie link bezpośredni wklej do okienka pojawiajacego się po kliknięciu "Umieść obrazek".

Kazik

No, dziękuje pięknie za pomoc.

Dominik

Więcej mi się na rurce nie zmieściło a jest jeszcze kilka  ;D

pecado

chcę zobaczyć jak jeździsz z tak obsadzoną kierownicę ;D
pozdrawiam
pecado

Fanklub Taktycznej Rusałki |##| "Allways lead, don't follow" (M. Szczerbiak)

Dominik

To rurka stalowa 70 cm długości a i tak nie weszły mi na nią 4-y lampki :(