2018-11-21, 17:08:03 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza 1 2 +   Do dołu
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  
Autor Wątek: Mody Bociana Convoy S2+ 1450lm, M2/C8+ 1350lm Luxeon V 4000K  (Przeczytany 2401 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Krul-Mateusz
Opinii: (0)
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: Poznań

Ignoruj
« Odpowiedz #15 : 2018-10-14, 03:21:57 »

Badziewne i co najmniej  "psychiatrycznie podejrzane" to jest pisanie sam ze sobą (w temacie swoich własnych sponsorowanych za graty recenzji). Dla mnie taka osoba jest takim samym partnerem w dyskusji jak.... (a już sobie odpuszczę bo już kiedyś zaliczyłem bana na tym forum )

Ho ho ho, co ja tu widzę? Czyżby małe ad personam?!

https://i.imgur.com/flxbQeq.png
Mody Bociana Convoy S2+ 1450lm, M2/C8+ 1350lm Luxeon V 4000K

Na szczęście później napisałeś, że "Teraz będzie merytorycznie". Powiem Ci, że zapowiadało się fajnie, ponieważ liczyłem, że w końcu udowodnisz mi tą wyższość 35E nad GA. Niestety myliłem się. Powtórzyłeś jedynie swoją tezę, a jakiejkolwiek argumentacji zabrakło. Szkoda, że z merytoryką ta wypowiedź miała wspólny jedynie wstęp.

Gdy Luxeon V święcił tryumfy, ty miałeś 11 lat i byłeś w przeddzień gimnazjum, a my (i Bocian takoż) już się w emitowanie lumenów bawiliśmy... :-}

Szkoda, że posiadana wiedza nie rośnie proporcjonalnie do stażu w branży...

ps. Krul-Mateusz zainstaluj sobie korektę pisowni, to nie boli.

Oho! Czyżby "krytyka formy"? -> [Grafika]

Ogółem to czuję się zawiedziony. Chwalicie się Panowie na lewo i prawo stażem i doświadczeniem, ale macie problem z rzeczowym udowodnieniem swoich racji. Wkleiłem Wam wykres rozładowania 35E i GA różnymi prądami. Nawet się do się do niego @Bocian nie odniosłeś chociażby próbując sprowadzić widoczną różnicę do błędu pomiarowego lub też wytknąć tzw. "błąd gruby" osobie, która wykonała pomiar... A nie, czekaj. Jednak się odniosłeś - napisałeś: "nie wiem co było mierzone w tym porównaniu" Grin.

@Bocian - chcesz uratować swój honor? Kup sobie nowe Sanyo GA, rozładuj je prądem 4A i zaprezentuj nam wszystkim swoje wyniki - najlepiej w postaci wykresu, aby było najczytelniej.
Porównamy sobie Twoje pomiary, ustalimy wspólnie co było przyczyną otrzymania takich i takich wyników, po czym przyznam Ci rację... albo i też nie. Zobaczymy  Wink
Ode mnie EOT. Pozdrawiam ciepkutko.
« Ostatnia zmiana: 2018-10-14, 11:44:19 wysłane przez Krul-Mateusz » Zapisane

"Mieć rację godzinę wcześniej niż inni: przez godzinę być uważanym za element aspołeczny." ~Antoine de Rivarol
Dominik
Kierownik
Opinii: (3)
*

Miejsce pobytu: Wrocław

« Odpowiedz #16 : 2018-10-14, 08:17:05 »

Jak mi wyjaśnisz na czym polega błąd metodyczny w pomiarach przedstawionych przez Ciebie to będziemy się kopać dalej Smiley. dla przypomnienia załączam :
https://i.imgur.com/X5yIEPw.png

Bocian
Opinii: (4)
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: Wiskitki

Ignoruj
« Odpowiedz #17 : 2018-10-16, 11:51:02 »

Poniżej mała ciekawostka przyrodniczo-naukowa, do czego można wykorzystać lampkę S2+ Luxeon V w wersji z optyką wide, posiadając trochę ciemno zadrukowanego papieru lub gazety. Najpierw fotka pokazująca kształt promienia i dlaczego jest to możliwe. Dalej filmik. Do pełnego sukcesu zabrakło ździebełka suchej trawy Evil
https://www.swiatelka.pl/upload_img/obrazki/IMG_5bc5ac3007af02942.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=FhejMaFE_QQ&feature=youtu.be
sałron
Opinii: (63)
Mieszkaniec torch.pl

Miejsce pobytu: CIeŃ

LorD CIemŃości

Ignoruj
« Odpowiedz #18 : 2018-10-17, 00:55:26 »

sałron, ale przyznaj, że parsknąłeś śmiechem jak to przeczytałeś Wink.

Oczywiście, nie raz i nie dwa. Polecanie nam https://lygte-info.dk/ brzmi mniej więcej tak jakbyśmy dryfowali w świecie przed erą powszechnego Internetu. Cóż, Krul-Mateusz to napalony i targany młodzieńczymi hormonami latarkowy neofita. Bez skruchy i pokory wpada tu do nas i mówi jak żyć. Bez niego ciemnota i nic... Roll Eyes

Ho ho ho, co ja tu widzę? Czyżby małe ad personam?!

Uskuteczniasz pełzające chamstwo, a teraz edukujesz nas "poziomami argumentacji". Czego nas jeszcze nauczysz? Dyskutowania samego z sobą? Bocian napisał w punkt: "psychiatrycznie podejrzane". Poza tym panie Krul-Mateusz, co ty tu jeszcze robisz?

Pany, a wy ciągle na tej orwelowskiej komunie, co to teraz zakazuje używać pewnych słów?! Fejsbukowa Republika Ludowa pełną gębą. Miłej zabawy! Cheesy

@Sałron może tu mamy siedzieć? Cheesy

Siedź gdzie chcesz. To determinuje przecież Twoje istnienie... Wink

Także tak... Cheesy

Szkoda, że posiadana wiedza nie rośnie proporcjonalnie do stażu w branży...

Najważniejsze aby duv był ujemy, no nie? A "Wizard CRI świeci na pomarańczowo jak lampy sodowe" (to z korespondencji prywatnej)...

A gdy się młodocianego gieroja pyta:

3,7V jak zmierzone?

...to odpowiada merytorycznie (a jakże!):

Normalnie LOL. Multimetrem.

Hmm, to który to będzie poziom argumentacji wg. przytoczonego przez ciebie diagramu?

Ogółem to czuję się zawiedziony. Chwalicie się Panowie na lewo i prawo stażem i doświadczeniem, ale macie problem z rzeczowym udowodnieniem swoich racji.

Z tobą mało kto ma ochotę na dyskusję. Nie zauważyłeś?
« Ostatnia zmiana: 2018-10-17, 01:29:08 wysłane przez sałron » Zapisane

Nadmiar światła umniejsza istnienie.   [Czesław Miłosz]

SPRZEDAMCZOŁÓWKA KLARUS TITANIUM H1A 550lm 1x 14500/AA
Krul-Mateusz
Opinii: (0)
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: Poznań

Ignoruj
« Odpowiedz #19 : 2018-10-17, 01:39:36 »

Z tobą mało kto ma ochotę na dyskusję. Nie zauważyłeś?

Oczywiście, że zauważyłem, że wolicie pisać takie posty jak ten, niż merytorycznie podyskutować. Szkoda Cry

@Sałron jakbyś chciał jeszcze dodać coś do swojej listy żali (a domyślam się, że tak właśnie jest), to sugeruję rozpoczęcie nowego wątku np. pt. "Skargi i żale na @krul-mateusz" - z pewnością będzie się cieszył ogromną popularnością. W tym wątku jednak proponuję zaprzestać spamu Smiley.
Raz jeszcze pozdrawiam cieplutko.

« Ostatnia zmiana: 2018-10-17, 08:54:48 wysłane przez Krul-Mateusz » Zapisane

"Mieć rację godzinę wcześniej niż inni: przez godzinę być uważanym za element aspołeczny." ~Antoine de Rivarol
sałron
Opinii: (63)
Mieszkaniec torch.pl

Miejsce pobytu: CIeŃ

LorD CIemŃości

Ignoruj
« Odpowiedz #20 : 2018-10-17, 02:07:17 »

Oczywiście, że zauważyłem, że wolicie pisać takie posty jak ten, niż merytorycznie podyskutować. Szkoda Cry

Koralu złoty! Mój post jest skromnym résumé twojej skomplikowanej działalności tutaj ("to forum jest ch*jowe, ale gdzieś muszę klepać recenzje za sponsorowane graty"). Zacznij nas szanować, to może i my obdarzymy cię szacunkiem.

Nadmiar światła umniejsza istnienie.   [Czesław Miłosz]

SPRZEDAMCZOŁÓWKA KLARUS TITANIUM H1A 550lm 1x 14500/AA
Strony: Pierwsza 1 2 +   Do góry
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  
Tagi: yahoo

Skocz do: