2018-08-18, 20:01:41 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza « 1 2 3 4 5 » Ostatnia +   Do dołu
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  
Autor Wątek: ArmyTek Partner  (Przeczytany 10931 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
1984
Opinii: (15)
Mieszkaniec torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #30 : 2017-02-28, 23:17:58 »

po ściągnięciu otoczki okazał się samsungiem (: czy to znaczy że otrzymałem podròbkę czy nitecore kupuje aku od samsunga, owija go w swoje logo ( bylejak) i sprzedaje jako aku nitecore?
Dokładnie tak jest. W ten sposób postępują wszyscy (a po dołożeniu koszulki np Fenix ogniwo robi się 2x droższe), bo żadna firma produkująca latarki nie produkuje własnych ogniw Wink

Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "
wiktorrr
Opinii: (0)
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #31 : 2017-03-01, 09:51:32 »

Dokładnie tak jest. W ten sposób postępują wszyscy (a po dołożeniu koszulki np Fenix ogniwo robi się 2x droższe), bo żadna firma produkująca latarki nie produkuje własnych ogniw Wink
wcale nie byłem  dociekliwy Azn, koszulka nitecore sama zaczęła się odklejać, jeżeli już tak robią mogliby łaskawie postarać się przy montażu otoczek żeby nabywca nie musiał ich ściągać bo latarka przestaje działać.
« Ostatnia zmiana: 2017-03-01, 09:58:58 wysłane przez wiktorrr » Zapisane
komor
Opinii: (9)
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: Wrocław

Ignoruj
« Odpowiedz #32 : 2017-03-01, 10:39:52 »

wiktorrr, wszystkie ogniwa brandowane przez dobrych producentów latarek (Nitecore, Olight i wielu innych) to są tak naprawdę produkty kilku wiodących firm zajmujących się ogniwami Li-Ion, więc nic w tym złego – Samsung, Panasonic, Sony i pewnie parę innych (koledzy może pomogą) to są producenci, którzy fizycznie i realnie to produkują. Czasem w Japonii, częściej w Chinach. Producenci latarek wybierają sobie co im pasuje do produktu (i jego ceny) oraz nakładają swoją koszulkę (i cenę), czasem dodatkowe elementy związane z ładowaniem ogniwa wewnątrz latarki (np. Olight, choć nie wiemy czy te dodatkowe rzeczy robią sami, czy po prostu zamawiają taką serię ogniw u producenta). Czasem wybór podyktowany jest tylko i wyłącznie dodatkowym zyskiem ze sprzedaży, czasem latarka wymaga rzeczywiście odpowiedniego ogniwa tak, żeby wycisnąć z diody wszystkie soki. Czyli chodzi wtedy o odpowiednio wysoki prąd dopuszczalny przez ogniwo i jego ewentualne zabezpieczenie.

Olight R50, S30R II, S15R, Skillhunt H03, Led Lenser P2 BM, D.Q.G Spy
1984
Mieszkaniec torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #33 : 2017-03-01, 15:15:31 »

Tak się składa, że nowy uchwyt od wizarda idealnie pasuje do C2; jak by ktoś potrzebował dopalacza do czołówki Grin
Duży plus za to że nie trzeba ściągać klipsa.

http://i.imgur.com/AEV4K1A.jpg
ArmyTek Partner

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "
wiktorrr
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #34 : 2017-03-01, 20:56:46 »

Prime pro xhp 35 bliźniaczka partnera dotarła. 2 h pracy minęły. Jestem bardzo zadowolony - turbo na maxie nie do opisania. Jakość wykonania celująca, włącznik solidny - to przez włącznik poprzedniczka nitecore p10 poległa więc to pierwsze czemu się przyglądałem. Tryby bardzo mi podchodzą i szczerze nie spodziewałem się takiego całokształtu. Faktycznie wszystko zgodne z powyższą recenzją
verus
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #35 : 2017-03-03, 16:30:47 »

Ile minut ciągnie na turbo i ile da się ją w ręce utrzymać ? :-)
1984
Mieszkaniec torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #36 : 2017-03-03, 18:24:11 »

Turbo w C2 Pro ma rację bytu tylko przy niskiej temperaturze i wietrze. W ciepłą, bezwietrzną noc pociągnie może ze 2-3min.
Ja sprawdzałem przy -2°C i sporym wietrze i w takich warunkach nie przegrzewa się.

laferty
Świeża krew
*

Miejsce pobytu: Zamość

Ignoruj
« Odpowiedz #37 : 2017-03-03, 19:01:34 »

A czy zauważyłeś może sytuację o której pisałem trochę wyżej? Tzn. zniknięcie trybu turbo przy częściowo rozładowanym akusie?

Marcin
wiktorrr
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #38 : 2017-03-03, 20:21:59 »

mi przy obecnych warunkach ( wieje ) śmiga non stop na turbo, dodatkowo miło grzeje ręce. Poròwnywałem światło P10 nitecore do tego z prime i to poròwnanie jak trabant do wspòłczesnego auta. Mòj wniosek taki - jak kupować latarkę to koniecznie szukać z diodą nowej generacji xhp bo to ona wpływa na wow. Czy zauważyłem osłabienie światła przy częściowo rozładowanym aku - nie, ròwno pruje do końca.
« Ostatnia zmiana: 2017-03-03, 20:27:37 wysłane przez wiktorrr » Zapisane
1984
Mieszkaniec torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #39 : 2017-03-03, 22:45:07 »

Czy zauważyłem osłabienie światła przy częściowo rozładowanym aku - nie, ròwno pruje do końca.

Na pewno?  Smiley

verus
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #40 : 2017-03-09, 06:54:26 »

Czy Partner ma taki sam reflektor co Prime C2 i tym samym poświeci tak samo ?
komor
Opinii: (9)
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: Wrocław

Ignoruj
« Odpowiedz #41 : 2017-03-09, 09:48:55 »

Było na poprzedniej stronie:

4. Reflektor jest identyczny jak w Prime - 2 szyby - rozkład światła też bardzo podobny

Olight R50, S30R II, S15R, Skillhunt H03, Led Lenser P2 BM, D.Q.G Spy
Cerber
Opinii: (10)
Użytkownik torch.pl

Brzydki, zły i szczery

Ignoruj
« Odpowiedz #42 : 2017-03-11, 16:57:44 »

@HVT kalibruję monitor co miesiąc. Biały w świetle tych Armyteków wygląda fatalnie.
M

Na monitorach owszem.  Oglądałem te zdjęcia na kilku są małe różnice.
Bardziej bym się czepił nastawów aparatu.

aureolka otaczająca wiązkę spota ma temp. około 4000K jest lekko żółtawa i na białym to widać podobnie wygląda krawędź spila.
odpowiedzialna za te przebarwienia jest jak sądzę soczewka tir, w terenie tego nie widać. Generalnie rozkład wiązki jest fajny w EDC sprawdzi się idealnie.
centrum spota oscyluje w okolicy 4300/4500K
Ale autor testu nie wspomina o bardzo ładnej chromatyczności..
Oraz że w C2 pro dioda ma ws. Cri +/- 85
AT najwyraźniej się tym nie chwali,  może to taki suprajs .
 @1984 dostałeś jakieś stare wersje? czy nie dostrzegasz jakości w tych latarkach?
a może to taka mała tajemnica?  Smiley

tu mamy fotę która bardziej realnie przedstawia beam c2 pro
http://mkr-online.com/bilder/2016_09_24/DSC_0215.JPG
ArmyTek Partner

http://www.taschenlampen-forum.de/threads/armyteks-mit-xhp35.50576/

1984
Mieszkaniec torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #43 : 2017-03-11, 21:31:25 »

Eh, monitory, aparaty a i tak w realu będzie inaczej Wink
W przytoczonym germańskim opisie, różnica barwy pomiędzy C2 a C2 Pro nijak się ma do rzeczywistości Wink 

sp5it
Opinii: (2)
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: Beeftown

Ignoruj
« Odpowiedz #44 : 2017-03-12, 00:28:40 »

Z mojego wieloletniego doświadczenia wynika, że uzyskanie tego samego koloru na ekranie co w rzeczywistości nie stanowi problemu.
M

Surefire U2 MC-E, TK35@4A, Quark Mini Ti AA, Solarforce M3 XP-L HI@7A, Armytek Predator PRO 2.5, K40M@7A, Astrolux A01,
Strony: Pierwsza « 1 2 3 4 5 » Ostatnia +   Do góry
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  

Skocz do: