2019-07-18, 18:05:35 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: 1   Do dołu
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  
Autor Wątek: Wizard Pro problem  (Przeczytany 5311 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Jeniu
Opinii: (1)
Użytkownik torch.pl

Ignoruj
« : 2014-12-13, 18:15:09 »

Jako, że zawsze chciałem kupić coś Armyteka, korzystając z okresu świątecznego nabyłem Wizarda Pro warm. Po otrzymaniu przesyłki pojawił się pierwszy zawód. Nie byłem w stanie uruchomić trybu tactical. Pomyślałem, że to usterka, ale na wszelki wypadek napisałem do producenta. Armytek odpisał i okazało się, ze w tej wersji sterownika v1.5 nie ma tej funkcji, mimo, że na ich stronie w instrukcji funkcja ta jest obecna. Lekko zniesmaczony przebolałem stratę. Po krótkim użytkowaniu pojawił się kolejny problem. Dioda sygnalizująca stan ogniwa działała w sposób nieprzewidywalny (w żaden sposób nie można było tego przypisać do opisu z instrukcji), oraz w pewnych trybach przy rozładowanym ogniwie główny led zaczynał migotać z bardzo dużą częstotliwością (na pewno nie była to sygnalizacja). Najbardziej niepokojącym objawem było jednak migotanie przy rozładowanym ogniwie naprzemiennie trybem main 3 i jednym ze słabszych. Według instrukcji latarka powinna błysnąć 3 razy i przejść w jeden z niskich trybów. Czy ktoś się spotkał z takimi objawami? Czy to normalne, bo dla mnie to ewidentna wada sterownika. Załączam film ukazujący dziwne zachowanie. Mruganie zaczyna się od 19 sekundy, co ciekawe około 1:03 latarka (zgodnie z instrukcją) błyska 3 razy i przechodzi w tryb niższy, po czym znowu zaczyna błyskać trybem wysokim i niskim. Będę bardzo wdzięczy za jakiekolwiek opinie.

https://www.youtube.com/watch?v=CrQAWBjNY2g&list=UUVG_8JDDVZSSoMGb40V6Cdg
marshall
Opinii: (3)
Użytkownik torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #1 : 2014-12-13, 19:46:02 »

Armytek odpisał i okazało się, ze w tej wersji sterownika v1.5 nie ma tej funkcji, mimo, że na ich stronie w instrukcji funkcja ta jest obecna. Lekko zniesmaczony przebolałem stratę

to jest niezgodność towaru z umową, muszą oddać kasę albo wymienić na w pełni działający egzemplarz,

Emek
Opinii: (0)
Nowy użytkownik
*

Miejsce pobytu: Kielce

Ignoruj
« Odpowiedz #2 : 2014-12-13, 21:20:03 »

Wymiana lub zwrot kasy. Kupowałeś w PL?
Jeniu
Użytkownik torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #3 : 2014-12-13, 22:44:06 »

Kupowałem w Polsce. Sprzedawca bez problemu zaproponował zwrot pieniędzy, albo wymianę. Niestety nie ma dostępnych wersji warm tylko zwykłe. Latarka miał być prezentem świątecznym i tak się biłem z myślami, że może takie jest defekt "urok" wizardów.
Dominik
Kierownik
Opinii: (3)
*

Miejsce pobytu: Wrocław

« Odpowiedz #4 : 2014-12-13, 22:50:29 »

Menu Wizardowe nie jest lekkie do strawienia - coś dla geeków dosłownie - ale poza tym latarka bardzo fajna  Grin

Jeniu
Użytkownik torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #5 : 2014-12-13, 23:26:17 »

No tak, ale chodzi mi o te objawy z filmiku, czy są one usterką?
Emek
Nowy użytkownik
*

Miejsce pobytu: Kielce

Ignoruj
« Odpowiedz #6 : 2014-12-14, 10:46:49 »

Dla mnie to ewidentna usterka, latarka nie działa zgodnie z instrukcją. Po drugie - brak trybu tactical. Armytek podaje że przy sterowniku 1.5 ten tryb jest skoro go nie ma i jeszcze to potwierdziłeś u źródła to coś tu się nie spina.
marmez
Nowy użytkownik
*

Miejsce pobytu: Szczecin

Ignoruj
« Odpowiedz #7 : 2014-12-14, 12:45:08 »

Oddawaj niestety, z takim mruganiem to człowieka szlak będzie trafiał tak długo jak długo będzie tę latarkę używał. Ja mam wersję 1,0 i tam ładnie mrugnie 3 razy i włącza niższy tryb, bez irytacji się obywa, reszta zgodnie z instrukcją też działa, nie tak jak tutaj Sad

Pogadaj ze sklepem, może sprowadzą niedługo warm, a ty byś mógł poczekać na wymianę. Choć jeżeli na święta potrzebujesz, to kłopot.
Jeniu
Użytkownik torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #8 : 2014-12-29, 17:03:29 »

armytek cz. 2. Chciałbym się z Wami podzielić dalszą częścią mojej przygody z produktami firmy armytek. Wymieniłem u sprzedawcy wizarda (nie miał już ciepłych, ale trudno). Nawet nie sprawdzałem czy czołówka jest wolna od wspomnianych wyżej usterek, żeby się nie denerwować na święta. W międzyczasie armytek odpisał na mojego maila opisującego usterkę wraz z filmem. Napisali, że wszystko jest w najlepszym porządku, a opisane przeze mnie objawy to skutek wyczerpanej baterii. Bomba! Firma której hasłem jest "The most technically advanced flashlights in the world" wypuściła produkt w którym stroboskop włącza się sam gdy bateria jest wyczerpana. Już sobie wyobrażam żołnierza na froncie gdy w ekstremalnej sytuacji uruchamia mu się "samoczynny stroboskop" Cheesy. Na koniec zostawiłem wisienkę. Postanowiłem sprawdzić wodoszczelność latarki (producent dumnie chwali się klasa IPx8, całkowicie wodoszczelna do 10m). Włączoną czołówkę włożyłem do zlewu. Po 30s zaczęła mrugać po czym zgasła. Co się stało? Wodoszczelny wizard nabrał wody Cheesy
http://s13.postimg.org/jmwn1iwib/20141228_013819.jpg
Wizard Pro problem

Zdjęcie nie oddaje tego najlepiej, ale pod szybką jest woda Cheesy

Zbieram się do napisania kilu słów prawdy na CPF, dla mnie firma Armytek to żart.

sp5it
Opinii: (2)
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: Beeftown

Ignoruj
« Odpowiedz #9 : 2014-12-29, 18:59:20 »

Co tu dużo pisać - knot.
Z mojego predatora jestem zadowolony, test wodny przeszedł.

Surefire U2 MC-E, TK35@4A, Quark Mini Ti AA, Solarforce M3 XP-L HI@7A, Armytek Predator PRO 2.5, K40M@7A, Astrolux A01,
sałron
Opinii: (63)
Mieszkaniec torch.pl

Miejsce pobytu: CIeŃ

LorD CIemŃości

Ignoruj
« Odpowiedz #10 : 2014-12-30, 00:17:23 »

Zdjęcie nie oddaje tego najlepiej, ale pod szybką jest woda Cheesy

Te wciskane pierścienie zawsze wzbudzały moje podejrzenia co do jakości uszczelnienia. Z Zebrami też są problemy.

Zbieram się do napisania kilu słów prawdy na CPF, dla mnie firma Armytek to żart.

Po tym co człowiek czyta tu i ówdzie i co przejdzie przez ręce, nasuwa się wniosek, że sporo obecnie "zaawansowanych" produktów jest niedopracowanych ...ze względu na stopień komplikacji właśnie. Rada - kupować proste urządzenia pozbawione dupereli i wodotrysków - nie będzie rozczarowań.
« Ostatnia zmiana: 2014-12-30, 00:23:39 wysłane przez sałron » Zapisane

Nadmiar światła umniejsza istnienie.   [Czesław Miłosz]

SPRZEDAMCZOŁÓWKA KLARUS TITANIUM H1A 550lm 1x 14500/AA
Vigo
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: Białystok

Ignoruj
« Odpowiedz #11 : 2014-12-30, 13:27:12 »

Teraz trend jest taki, że wypuszcza się na rynek na łapu capu nowy, niedopracowany jeszcze produkt, aby być pierwszym z nowością przed konkurencją, a rolę testerów (darmowych Evil) wyłapujących ewentualne wady i niedoróbki sprzętu przerzuca się na nabywających takie niedorobione nowości klientów, później są jakieś masowe akcje wymiany, aktualizacje softu, itp. Ot współczesna ekonomia fabryczna.
Strony: 1   Do góry
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  

Skocz do: