2020-04-10, 14:04:24 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza 1 2 3 Ostatnia +   Do dołu
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  
Autor Wątek: Olight S15, Baton zasilany 1AA  (Przeczytany 33204 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
tomcom
Opinii: (0)
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #15 : 2014-11-21, 19:46:22 »

Witam,

To mój pierwszy post, więc pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników!  Smiley

Krótko mówiąc nie jestem zadowolony z tej latarki, ponieważ kilka razy włączyła mi się sama (w kieszeni, w plecaku, w schowku w aucie podczas jazdy po dziurach). Wtedy kiedy była nagle potrzebna okazało się że jest rozładowana...
Zapłaciłem za nią ok.180zł i nie mogę na niej polegać. Dla mnie porażka.
Pozwoliłem sobie zamieścić ten post w kilku wątkach-recenzjach tej latarki, gdyż sam chciał bym taki przeczytać przed jej zakupem Wink

pozdrawiam,
tomek
mar3
Kierownik
Opinii: (104)
*

Miejsce pobytu: okolice Poznania

« Odpowiedz #16 : 2014-11-21, 20:39:18 »

tomcom - Najprostszy i najpewniejszy sposób to poluzować zakrętkę, gwinty są anodyzowane więc przerwiesz obwód i latarka się nie załączy. W podsumowaniu wspomniałem o tym problemie  Smiley
tomcom
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #17 : 2014-11-21, 20:58:43 »

Dzięki za reply!  Smiley

Latarka i tak mi się skopała kompletnie. Wsadziłem do niej paluszka którego potem nie mogłem wyjąć. Normalny duracell. Zaklinował się na amen. Nie wiem dlaczego. Musiałem praktycznie rozharatać końcówkę latarki żeby wyjąć. 180zl do kosza. Miazga  Undecided 
Dla mnie to taka trochę zabaweczka. Jestem rybakiem i potrzebuję latarki raczej do ekstremalnych zastosowań. Pozwolę sobie Was popytać...w osobnym wątku Wink

pozdrawiam
tomcom
rafalklis
Opinii: (16)
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: Busko Zdrój

Ignoruj
« Odpowiedz #18 : 2014-11-21, 21:03:39 »

To chyba zbyt brutalnie podszedłeś do tematu. Są sposoby na uratowanie latarki po takim wypadku. Ewentualnie możesz ją wysłać do specjalisty w celu reanimacji.
« Ostatnia zmiana: 2014-11-21, 21:21:09 wysłane przez rafalklis » Zapisane

tomcom
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #19 : 2014-11-21, 21:19:40 »

Możesz kogoś polecić? Będę wdzięczny. Na razie leży w szufladzie i mnie wk... Cheesy
rafalklis
Opinii: (16)
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: Busko Zdrój

Ignoruj
« Odpowiedz #20 : 2014-11-21, 21:20:49 »

Spójrz trzy posty wyżej Wink

maba
Opinii: (1)
Mieszkaniec torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #21 : 2014-11-21, 22:36:26 »

Między innymi dlatego dziś już nie powinniśmy używać zwykłych baterii, chyba że naprawdę awaryjnie jak nie mamy nic lepszego pod ręką. Mądry Polak po szkodzie Grin

Vigo
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: Białystok

Ignoruj
« Odpowiedz #22 : 2014-11-21, 22:40:10 »

No ja bym raczej wypatroszył baterię niż zniszczył przy próbie jej wyjęcia tubę latarki. Cool
tomcom
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #23 : 2014-11-21, 22:48:18 »

Sęk w tym, że korpus paluszka jakimś cudem przykleił się do wewnętrznej ścianki korpusu latarki. Bateria nowa, nie wylała się, tylko przywarła. Wyjąłem, podczyściłem, teraz bateria luźno wchodzi, ale latarka nie świeci Sad
tomcom
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #24 : 2014-11-21, 23:31:27 »

Między innymi dlatego dziś już nie powinniśmy używać zwykłych baterii, chyba że naprawdę awaryjnie jak nie mamy nic lepszego pod ręką. Mądry Polak po szkodzie Grin

...właśnie. nie ma to jak sobie paluszkiem sfajdać latareczkę za dwie stówki Grin
chudy150
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #25 : 2014-11-22, 01:10:54 »

Ostatnio energizer AA w latarce córki wylał. Miał niecałe trzy miechy. Data ważności do 2017. Z duracell-em kiedyś miałem podobnie w pilocie. Po pół roku.
Głównie tych firm kupowałem paluszki. Teraz nie patrzę na napis. Wszystkie takie same, tylko cena inna.
Przybysz
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #26 : 2014-11-23, 20:08:27 »

Pisałem to już w drugiej recenzji tej latarki. U mnie samoczynne włączanie sie latarki w kieszeni rozwiązuje blokada włącznika.
zawada
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #27 : 2016-08-22, 10:55:08 »

Witam.
Kupiłem tą latarkę, po przeczytaniu recenzji, wybór padł na wersje z ładowarką czyli s15r
Niestety latarka mnie zawiódła.
Latarkę kupiłem jakieś 1,5 roku temu, już po dwóch miesiącach musiałem odesłać ją do serwisu ponieważ przestała świecić.
Przyczyną były ponoć zaśniedziałe styki!!!
Kilka razy traciła tryby, ale zawsze wracały tym razem niestety straciła dwa najjaśniejsze tryby i od kilku dni nie powróciły...
Został moon, i kolejny po nim...porażka...podczas trzymania wyłącznika w czasie świecenia, niestety oprócz delikatnego migania diody nic się nie dzieje.
Dodam, że ogniwo naładowane i dioda na wyłączniku nie informuje mnie, że jest niedobór mocy...
Ile może kosztować naprawa, sam nic nie zdziałam..nie znam się, rozkręciłem ją obejrzałem, kabelki są na swoim miejscu, wiec skręciłem  Grin
Trochę się zdenerwowałem, bo poprzedni olight służył mi przez 4 lata i nic się z nim nie działo, dałem go córce bo jest zuchem.....i najchętniej bym jej zabrał , ale kto daje i odbiera ..hahahahah.
A kolejna latarka nie jest przewidziana w budżecie...
Pisać do kierownika działu? Naprawia takie rzeczy po wcześniejszym ustaleniu ewentualnych kosztów? Pomoże?
Pozdrawiam
Zawada.
« Ostatnia zmiana: 2016-08-22, 11:06:41 wysłane przez zawada » Zapisane
Vigo
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: Białystok

Ignoruj
« Odpowiedz #28 : 2016-08-22, 18:56:28 »

Witam.
Kupiłem tą latarkę, po przeczytaniu recenzji, wybór padł na wersje z ładowarką czyli s15r
Niestety latarka mnie zawiódła.
Latarkę kupiłem jakieś 1,5 roku temu, już po dwóch miesiącach musiałem odesłać ją do serwisu ponieważ przestała świecić.
Przyczyną były ponoć zaśniedziałe styki!!!
Kilka razy traciła tryby, ale zawsze wracały tym razem niestety straciła dwa najjaśniejsze tryby i od kilku dni nie powróciły...
Został moon, i kolejny po nim...porażka...podczas trzymania wyłącznika w czasie świecenia, niestety oprócz delikatnego migania diody nic się nie dzieje.
Dodam, że ogniwo naładowane i dioda na wyłączniku nie informuje mnie, że jest niedobór mocy...
Ile może kosztować naprawa, sam nic nie zdziałam..nie znam się, rozkręciłem ją obejrzałem, kabelki są na swoim miejscu, wiec skręciłem  Grin
Trochę się zdenerwowałem, bo poprzedni olight służył mi przez 4 lata i nic się z nim nie działo, dałem go córce bo jest zuchem.....i najchętniej bym jej zabrał , ale kto daje i odbiera ..hahahahah.
A kolejna latarka nie jest przewidziana w budżecie...
Pisać do kierownika działu? Naprawia takie rzeczy po wcześniejszym ustaleniu ewentualnych kosztów? Pomoże?
Pozdrawiam
Zawada.

Na dwuletni okres "rękojmi" sprzęt już się nie łapie?
zawada
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #29 : 2016-08-23, 13:49:25 »

Niewykluczone, ale..., paragon niestety w niewyjaśnionych okolicznościach "wziął i zginął"...
Strony: Pierwsza 1 2 3 Ostatnia +   Do góry
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  

Skocz do: