2018-12-11, 23:33:45 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza « 1 2 3 4 5 6 » Ostatnia +   Do dołu
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  
Autor Wątek: Zebralight SC52 i SC600 MK II - małe porównanie i opis  (Przeczytany 58037 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
M.O.D.
Opinii: (0)
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: Kraków

Ignoruj
« Odpowiedz #45 : 2014-05-21, 16:55:05 »

Zdecydowanie zwróć się do Damiana z mHunt.
Rewelacyjna obsługa, na drugi dzień możesz cieszyć się nową latarką.
domingez
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #46 : 2014-05-21, 17:58:32 »

Zabezpieczone panasy 3400 wchodza doslownie na styk. Powiem tak, mialem takie ale uwazam, ze zbyt dlugie noszenie z tak duzym naciskiem baterii na elektronike moze cos uszkodzic. Po prostu zdemontowalem zabezpieczenie akusow. Wchodza znacznie lzej bo i z tym byl problem (srednica) oraz mozna dokrecic spokojnie dupke, bez opcji, ze cos pierdyknie.
« Ostatnia zmiana: 2014-05-21, 23:01:37 wysłane przez Dominik » Zapisane
1984
Opinii: (16)
Mieszkaniec torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #47 : 2014-05-21, 18:23:39 »

W opisie jest że max 68mm a właśnie zmierzylem panasa - równo 69 mm. Niedobrze

Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "
1984
Mieszkaniec torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #48 : 2014-05-27, 08:25:04 »

Mam już moją sc600w:) . Pierwsze wrażenie ale mała (jak na 18650), ciemno-szara powłoka przypomina trochę farbę olejną, miałem wątpliwości co do koloru ale latarka prezentuje się elegancko, na żywo wygląda znacznie lepiej niż na foto.
Nie miałem okazji poświęcić w plenerze, tylko trochę w domu, światło bardzo przyjemne (moja pierwsza z neutralem) o niebo lepsze do zimnego.

Na stronie zebry jest napisane:
"Builtin over-discharging protection (2.7V cutoff)"
Czyli można spodziewać się automatycznego  wyłączenia latarki?

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "
domingez
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #49 : 2014-05-27, 08:50:21 »

tak ale przeciez jestes w stanie w wiekszosci sytuacji samemu sprawdzac poziom akumulatora. ja dlugo nie korzystam z latarki gdy ta pokazuje stan naladowania na "1 mrugniecie".
co do wielkosci latarki to pewnie kazdy byl zaskoczony zaraz po otwarciu kartonika Wink
mar3
Kierownik
Opinii: (104)
*

Miejsce pobytu: okolice Poznania

« Odpowiedz #50 : 2014-05-27, 09:10:11 »

Mam już moją sc600w:) . Pierwsze wrażenie ale mała (jak na 18650), ciemno-szara powłoka przypomina trochę farbę olejną, miałem wątpliwości co do koloru ale latarka prezentuje się elegancko, na żywo wygląda znacznie lepiej niż na foto.
Nie miałem okazji poświęcić w plenerze, tylko trochę w domu, światło bardzo przyjemne (moja pierwsza z neutralem) o niebo lepsze do zimnego.

Na stronie zebry jest napisane:
"Builtin over-discharging protection (2.7V cutoff)"
Czyli można spodziewać się automatycznego  wyłączenia latarki?

O anodyzację się nie martw - jedna z lepszych jak chodzi o wytrzymałość.

"Pojemność" akumulatora możesz sprawdzić, trzeba kliknąć szybko 4x na wyłączonej latarce. Ilością błysków poinformuje Cie o stanie aku - maksymalna wartość to 4 błyski, im mniej tym akumulator bardziej rozładowany.

Ja zazwyczaj nie sprawdzam ... ale na szczęście bardzo fajnie rozwiązali sprawę gdy kończy się prąd. Latarka przechodzi jeden tryb niżej i dzięki temu masz czas na przygotowanie nowego aku lub zmiana trybu na jeszcze słabszy. Jeżeli mam maks i zejdzie tryb niżej - przełączam się na 150lm i mam spory zapas czasu Smiley

Fajne są też tryby mrugające dostępne po 3 szybkich klikach z wyłączonej, a zwłaszcza lokalizator - można zmieniać jasność tzn. błyska jasnością wybranego moon'a Wink

1984
Mieszkaniec torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #51 : 2014-05-27, 09:38:44 »

O sprawdzaniu aku i zejściu w niższy tryb wiedziałem  Wink zastanawia mnie czy jak już niżej nie będzie mogła zejść to się wyłączy czy będzie dalej rozładowywać aku?
Ps. przykra sprawa chciałem założyć klipsa i zarysowalem powłokę:(

domingez
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #52 : 2014-05-27, 10:08:37 »

skoro ma zabezpieczenie to sie wylaczy. ten klips jak i sama powloke to o kant doopy rozbic :s
mar3
Kierownik
*

« Odpowiedz #53 : 2014-05-27, 10:40:45 »

O sprawdzaniu aku i zejściu w niższy tryb wiedziałem  Wink zastanawia mnie czy jak już niżej nie będzie mogła zejść to się wyłączy czy będzie dalej rozładowywać aku?
Ps. przykra sprawa chciałem założyć klipsa i zarysowalem powłokę:(

W którym miejscu zrobiłeś tą rysę? Może to farba z klipsa?  Wink
1984
Mieszkaniec torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #54 : 2014-05-27, 16:15:26 »

to nie farba niestety. słychać było zgrzyt i obdarła się anoda na obu krawędziach w miejscu mocowania

domingez
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #55 : 2014-05-28, 13:11:24 »

Te panasy tam wlozyles czy jakies inne akusy?
« Ostatnia zmiana: 2014-05-28, 13:47:03 wysłane przez Dominik » Zapisane
1984
Mieszkaniec torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #56 : 2014-05-28, 16:42:06 »

Kupiłem zwykłe pansy 3400. Przymierzałem 3400 pro:
1. Długość - kończą się równo z tubusem, po naduszeniu palcem wchodzą ok 2 mm do środka
2. Szerokość - jeden wszedł, idealnie pasował, żadnego luzu, drugi wszedł do połowy i się delikatnie zaklinował, nie popychałem go do końca bo by był problem z wyjęciem

Świetna latarka, można przymknąć oko na małe wady.

albercik
Opinii: (3)
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: Wlkp

WKMN

Ignoruj
« Odpowiedz #57 : 2014-06-15, 00:48:54 »

Witam! Od kilku dni jestem szczęśliwym właścicielem H52w. To super kompaktowa latarka z niezłym wygarem na 14500  Evil
Ma nieco inny sterownik niż opisywana tu SC52. Strobo można jedynie uruchomić poprzez trzykrotny klik gdy latarka jest wyłączona. Nie da się go zaprogramować w trybie H2.

1984
Mieszkaniec torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #58 : 2014-06-15, 08:19:55 »

W najnowszych zebrach strobo jest tak włączane. Ja strobo  nie lubię i mogło by go wcale nie być.
Jako posiadacz sc600w mk II dla niezdecydowanych napisze KUPUJCIE bo lepszej nie ma. ma oczywiście  parę wad
1. dynks na kółeczko, ja owe kółeczko wywaliłem zaraz po otwarciu paczki
2. tryby zaczynają się zmieniać od najniższego, trochę to denerwuje
3. wyfrezowane miejsca na klips
4. cena*
Więcej wad w moim odczuciu nie ma a te które wymieniłem też nie są jakieś ogromne.
W h1 bardzo szybko i mocno się nagrzewa, świeci pięknie. Inne moje lampki poszły w odstawkę, latarka prawie idealna

mar3
Kierownik
*

« Odpowiedz #59 : 2014-06-15, 10:12:19 »

Witam! Od kilku dni jestem szczęśliwym właścicielem H52w. To super kompaktowa latarka z niezłym wygarem na 14500  Evil
Ma nieco inny sterownik niż opisywana tu SC52. Strobo można jedynie uruchomić poprzez trzykrotny klik gdy latarka jest wyłączona. Nie da się go zaprogramować w trybie H2.

Wszystko jest ok, opis dotyczy starszej wersji na xm-l a Ty masz xm-l2

Poza diodą różnią się właśnie zmianami w sterowniku - teraz jest wg. mnie lepiej. Strobo i inne migacze są poza trybami stałymi.

Strony: Pierwsza « 1 2 3 4 5 6 » Ostatnia +   Do góry
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  

Skocz do: