2018-10-19, 13:14:30 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: 1   Do dołu
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  
Autor Wątek: Pilne - Poszukiwana dobra dusza z kolekcją latarek AA/AAA w Warszawie...  (Przeczytany 3498 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
venilumividi
Opinii: (0)
Świeża krew
*

Ignoruj
« : 2010-12-15, 14:41:41 »

Witam wszystkich, zaglądałem tutaj w przeszłości szukając idealnej dla mnie latarki (nie znalazłem - mam bardzo specyficzne wymagania - ale o tym kiedyś indziej) w końcu przyszło się w potrzebie odezwać Smiley

Pomyślałem sobie, że w tym roku obdaruję większość rodziny fajnymi latarkami. Zakładałem, że nie będzie z tym problemu ale:
- w Warszawie o zgrozo z tego co właśnie odkryłem nie ma sensownego sklepu gdzie można przyjść, obmacać i kupić.
- nie miałem dotąd kontaktu z porządnymi latarkami.
- im więcej czytam o nich tym mam większy mętlik.

Dlatego szukam dobrej duszy z pokaźną kolekcją latarek aaa/aa w Warszawie lub okolicy, która by pozwoliła je pomacać ;-) W zamian oferuję piwo/wino/mleko (niepotrzebne skreślić) i parę gorących chwil z takim cudakiem http://www.amazon.com/Eureka-Magic-185-Lantern-Flashlight/dp/B002NM39VA

Mogę podjechać lub zaprosić do siebie (Ochota) myślę, że zajmę góra 30-45 min. Robi się gorąco jeśli chodzi o czas dlatego im szybciej tym lepiej, najlepiej jeszcze przed weekendem (czwartek- piątek mam cały dzień do dyspozycji - dopasuję się)

Jeśli chodzi o latarki które mnie interesują: wszystkie muszą być zasilane AA lub AAA, stroba zbędna (ale wiem, że nieunikniona w niektórych wypadkach), parę trybów świecenia mile widziane, stosunkowo proste w obsłudze. średnio na latarkę planuje około 200 pln ale jest to płynne więc może być np. jedna za 100 druga za 300.

1x coś silnego na dużąąąą działkę - tu wybór raczej prosty A6 Polestar
1x coś mniejszego na średnią działkę - tak na 2-4 AA -np. EagleTac P20A2 MK II NW lub parę innych...
2x EDC męski 1xAA (być może małe 2xAA)- jeden w miarę prosty w obsłudze drugi dla miłośnika elektroniki - Tu wybór jest bardzo ciężki - jeszcze się wgryzam w temat i porównuję - Quark Mini, Nitecore eZ, ITPl A2, Phoenix itd. itd. itd.
Jakieś 4x Damski EDC na 1xAAA - prosty w obsłudze ale nadal z trybami. Tu wybór niby prosty - A3 EOS Upgrade ale korci mnie żeby kupić cztery różne modele więc zostają jeszcze trzy.

Liczę na to, że pomacanie paru latarek pomoże mi wybrać odpowiednie pezenty pod dane osoby.
Przy okazji jeśli macie jakieś sugestie co do modeli to jestem otwarty na propozycje, na razie wczytuję się w CLF i tutejsze wątki.

Btw. Właśnie położyła się strona Millhunta, czyżby przeciążenie świąteczne? Smiley

« Ostatnia zmiana: 2010-12-15, 14:45:05 wysłane przez venilumividi » Zapisane
yano
Opinii: (12)
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: LJA ;-)

zwykły gadżeciarz - amator

Ignoruj
« Odpowiedz #1 : 2010-12-15, 15:09:57 »

Witaj!
Jeżeli chodzi o Warszawę, to spróbuj skontaktować się z Panem Maciejem z Jet-pol'u: http://www.torch.pl/forum/index.php?action=profile;u=5329 ; sklep: http://www.jet-pol.pl/index.php
Jet-pol to duży sklep z latarkami (internetowy, ale ztcw mieści się w Warszawie). Dodatkowo mają obecnie bardzo fajne promocje, zobacz np. iTP A3 w wersjach kolorowych: http://www.jet-pol.pl/k69,latarki-itplight,1.html - to dla Pań (możesz np. kupić 4xA3 każdą w innym kolorze), a cena dosyć fajna Cheesy

pozdrawiam
dziękuję
i do widzenia
yano
venilumividi
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #2 : 2010-12-15, 15:34:55 »

Heh, byłem na stronie Jet-pol szukając sklepów w Wawie ale zero adresu, tel. komórkowy. Nie wiedziałem, że są z Wawy. Puściłem maila, zobaczymy jak będzie, dzięki. Nie sprzedają Phoenixów Sad

Co do 4x A3 to owszem myślałem o tym ale jak powiedziałem ciekawiej (dla mnie ;-) będzie jeśli wezmę cztery różne modele.
yano
Opinii: (12)
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: LJA ;-)

zwykły gadżeciarz - amator

Ignoruj
« Odpowiedz #3 : 2010-12-15, 15:48:58 »

Heh, byłem na stronie Jet-pol szukając sklepów w Wawie ale zero adresu, tel. komórkowy. Nie wiedziałem, że są z Wawy. Puściłem maila, zobaczymy jak będzie, dzięki. Nie sprzedają Phoenixów Sad

Co do 4x A3 to owszem myślałem o tym ale jak powiedziałem ciekawiej (dla mnie ;-) będzie jeśli wezmę cztery różne modele.
Bo Jet-pol to sklep internetowy.
p.s. Pisze się "Fenix", a oficjalnym przedstawicielem jest kolba.pl, ale oni są z Będzina.
Co do Fenix'a - zobacz na Allegro: http://allegro.pl/listing.php/search?category=3961&sg=1&string=fenix - są oferty sklepów z Warszawy (widziałem firmę mieszczącą się na Ursusie) - może skontaktuj się z którymś z nich?

pozdrawiam
dziękuję
i do widzenia
yano
venilumividi
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #4 : 2010-12-15, 16:04:11 »

Bo Jet-pol to sklep internetowy.
p.s. Pisze się "Fenix", a oficjalnym przedstawicielem jest kolba.pl, ale oni są z Będzina.
Co do Fenix'a - zobacz na Allegro: http://allegro.pl/listing.php/search?category=3961&sg=1&string=fenix - są oferty sklepów z Warszawy (widziałem firmę mieszczącą się na Ursusie) - może skontaktuj się z którymś z nich?
Przepraszam, za dużo ostatnio angielskiego i przegiąłem z tym Phoenixem w drugą stronę  Wink Allegro - tak - "Piksel" się nazywają. Dzwoniłem już do nich ale AAA mają mieć w przyszłym tygodniu dopiero.
tool
Opinii: (1)
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #5 : 2010-12-15, 19:06:53 »

Na ulicy Szpitalnej (niski numer) jest sklep na "M" Wink, który ma fajny wybór Fenixa i to w dobrych cenach, a jak hurtem bys brał to i moze zniżkę dadzą Smiley.
Strony: 1   Do góry
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  

Skocz do: