2019-07-19, 01:41:54 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: 1   Do dołu
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  
Autor Wątek: Inova x1 uszkodzony oring  (Przeczytany 4911 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
krzywencjusz
Opinii: (0)
Świeża krew
*

Miejsce pobytu: chlopak z mazowsza

Ignoruj
« : 2008-10-28, 20:42:22 »

Mam problem jak w tytule posta. Przerwal mi sie oring w inovie x1. Czy moglby ktos podac jego srednice i grubosc? Mysle ze powinienem dobrac identyczny w sklepie z czesciami samochodowymi, na wszelki wypadek wezme jeszcze latarke i bede mierzyl. Wymiar jest mi potrzebny zeby wiedziec o co poprosic sprzedawce. A moze ktos mial podobny problem, w jaki sposob go rozwiazal? Jakies uwagi, sugestie...

Dzieki z gory za pomoc!!!

mar3
Kierownik
Opinii: (104)
*

Miejsce pobytu: okolice Poznania

« Odpowiedz #1 : 2008-10-28, 21:01:55 »

przejdź się z latarką do jakiegoś specjalistycznego sklepu, zresztą do byle jakiego, byle mieli o-ringi - coś się dobierze na miejscu.

ostatnio nawet widziałem o-ringi w marketach ala praktiker
LightLover
Opinii: (12)
Użytkownik torch.pl
**

Miejsce pobytu: Warszawa

Ignoruj
« Odpowiedz #2 : 2008-10-28, 21:33:11 »

Najlepiej poszukaj w jakims markecie "ogolno-budowlanym" na dziale HYDRAULIKA, albo w jakim malym sklepiku hydrauliczno-sanitarnym (ostatecznie w samochodowym, wlasnie)...

Co do wymiarow, musisz sam zdjac o-ring i pomierzyc,
Nie potrzebna nawet suwmiarka, wystarczy zwykla linijka lub ekierka, jesli chodzi o srednice prawidlowy bedzie najwiekszy wynik. A grubosc, tlumaczyc chyba nie musze...  Wink

Mialem niebieska Inove x1 jeszcze 2 tyg. temu (wersja z soczewka), ale oddalem "kobicie", ktora wraca ze szpitala za ok. miesiac (a latarka sama w domu) Undecided

Pozdawiam
krzywencjusz
Świeża krew
*

Miejsce pobytu: chlopak z mazowsza

Ignoruj
« Odpowiedz #3 : 2010-05-30, 21:43:53 »

Pobawię się w archeologa i odkopię temat....Niestety nie udało mi się znaleźć w żadnym ze sklepów,takiego o-ringa, który pasowałby do Inovy, na ogół były za grube. Latarka wylądowała w szufladzie i leży tam od ponad dobrego roku jako uszkodzona, teraz przez przypadek sobie o niej przypomniałem...Może ktoś z Was bedzie w stanie mi pomóc i przesłać w/w oring, ewentualnie napisać gdzie mogę go znaleźć.

amper124
Nowy użytkownik
*

Miejsce pobytu: Mława

Ignoruj
« Odpowiedz #4 : 2010-05-30, 23:05:41 »

A nie prościej było do wujka ampera wpaść na piwo po sąsiedzku i zapytać czy nie ma?
Wujek dwa miał, ale potrzebującym oddał  Evil

Tera se wejdzie na stronę Inovy i napisze ładnego maila, że mu się gumka przerwała Wink Mi przysłali bez problemu, tobie również powinni 
Piotrek1985
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #5 : 2010-06-29, 19:19:55 »

Albo możesz wejść np. tutaj (pierwszy wynik w google Grin):
http://www.gummet.pl/oferta/oferta.htm
i kliknąć na dział Pierścienie "O"
Napisz do nich i poproś aby Ci wybrali jak najbardziej pasujący oring. Albo tak jak pisze amper poproś producenta aby ci kilka wysłał zapasowych Grin
Strony: 1   Do góry
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  

Skocz do: