2019-12-15, 21:50:10 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza « 1 2 3 +   Do dołu
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  
Autor Wątek: latareczke chce nowa :)  (Przeczytany 18434 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
mossberg
Michał SQ7USA
Opinii: (0)
Nowy użytkownik
*

Miejsce pobytu: Łódź

RAKANISZU

Ignoruj
« Odpowiedz #30 : 2007-02-02, 14:32:36 »

(...)
Ale wysłałem już kilka maili do tego sklepu i lipa :/
(...)

- tak na przyszłość
większość maili wysłanych z naszych kont z końcówką .pl nie dochodzi bo jest wywalana jako spam
jak ktos sporo koresponduje ze stanami to proponuje załozyc sobie skrzynke na jakims serwerze .com albo jeszcze lepiej .us
« Ostatnia zmiana: 1970-01-01, 01:00:00 wysłane przez '' » Zapisane
mich123
Opinii: (7)
Nowy użytkownik
*

Miejsce pobytu: Lublin

Ignoruj
« Odpowiedz #31 : 2007-02-02, 17:53:00 »

w końcu odpowiedzieli, wczoraj - minimalne zamówienie - $150 :/ . A pisałem do nich z różnych kont i pl, i "lepszych" Smiley

Na dobrą sprawę to jak na razie nie miałem problemów z kontamii .pl,  a jeśli zależy sprzedawcy na sprzedaży poza swoje podwórko, to niech sobie te filtry lepiej ustawia hehehe Wink

pozdrawiam

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Najlepsze darmowe pożyczki online znajdziesz na https://finanto.pl  Opinie klientów i porady ekspertów o pożyczkach przez Internet. Jeśli potrzebujesz bezpiecznie pożyczyć pieniądze, to Finanto jest dla Ciebie.
mossberg
Michał SQ7USA
Nowy użytkownik
*

RAKANISZU

Ignoruj
« Odpowiedz #32 : 2007-02-02, 18:05:40 »

(...)a jeśli zależy sprzedawcy na sprzedaży poza swoje podwórko, to niech sobie te filtry lepiej ustawia hehehe Wink

pozdrawiam

w większosci przypadków tooni maja nas w dupie
mieszkamy gdzieś na końcu swiata, kupujemy drobiazgi za kilkadziesiąt dolarów, a do tego mamy jakieś dziwne wymagania żeby nam opisywac przesyłki jako gift i może jeszcze do tego zaniżać wartość   :-)

a wracajać do tematu  - a odpowiedzieli Ci czy pasują do mowej głowicy LxD CE stare body od L1T/L2T ??
mich123
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #33 : 2007-02-02, 18:16:04 »

zwykle zamawiam ponizej $50, i bez uzgadniania ze mną (ani razu o to nie prosiłem) wszyscy oznaczają jako gift, czary ? Wink

Cytuj z: mossberg
a wracajać do tematu  - a odpowiedzieli Ci czy pasują do mowej głowicy LxD CE stare body od L1T/L2T ??

a miałem sie zapytac??? bo w ogole nie kojarze :/

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Najlepsze darmowe pożyczki online znajdziesz na https://finanto.pl  Opinie klientów i porady ekspertów o pożyczkach przez Internet. Jeśli potrzebujesz bezpiecznie pożyczyć pieniądze, to Finanto jest dla Ciebie.
mossberg
Michał SQ7USA
Nowy użytkownik
*

RAKANISZU

Ignoruj
« Odpowiedz #34 : 2007-02-03, 03:17:54 »

yyy
cholera Smiley
pomyliłem fora
to na obsranym budo ktoś miał się spytać
pozdrawiam Smiley
mich123
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #35 : 2007-02-07, 00:57:28 »

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc, ale nie uciekajcie jeszcze, bo mam nowe pytania Smiley

Dzisiaj dotarla do mnie G2, na razie mam standardowy żarnik,
dotarła do mnie też moja latareczka (LL V kwadrat) przerabiana przez mer3 - dostała CREE, dzięki wielkie

Ponosiłem wsystkie tsy latareczki Smiley, i mam kilka uwag i pytań.

Faktycznie zasięg L2 nietrudno przebić, G2 daje większy zasięg już przy standardowym żarniku, LL z cree, słabszy niż G2, ale lepszy niż L2.
L2 ma za to najbardziej użytkowe światło z tych trzech latarek, najlepiej świeci się nim pod nogi Smiley
Tu najsłabiej wypada G2
Tyle o samym świeceniu.

Niesmak w Sf pozostawia mi ten wkręcany włącznik. Chodzi się, że tak powiem, z niedokręconą latarką.
O ile w L2 nic się nie dzieje, o tyle w G2 po kilku minutach odkręciła mi się dupka :/
Co z tym zrobić? Może posmarować jakimś antysmarem ?
Rozwiązaniem problemu mógłby być http://www.surefire.com/maxexp/main.pl?pgm=co_disp&func=displ&strfnbr=6&prrfnbr=24373&sesent=0,0&search_id=255840, ale $38? latarka mniej kosztowała :/
Jakieś sugestie?

pozdrawiam

adiblue
Opinii: (6)
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: Gliwice

Ignoruj
« Odpowiedz #36 : 2007-02-07, 12:00:10 »

z wlacznikiem kiepska sprawa.W tej materii polecam jedynie wlaczniki klikalne jak np ten w e2E.No ale ta cena...Co do skupienia wiazki sprobuj eksperyment z tasma klejaca - taka mleczna do naprawy uszkodzonych dokumentow.Ja uzywalem tasmy 3M.Po jej naniesieniu na szklo uzyskasz idealne swiatlo flood.Nie wiem tylko jak to sie sprawdzi z zarnikiem gdzie sa spore temperatury i czy tasma nie zzolknie pod wplywem ciepla.W G2 nie pasowaly mi tez proporcje korpusu do dlugosci latarki-poprostu mi nie lezala dobrze.Inaczej L2-tu juz ergonomia jest IMHO super.Teraz szarpie sie na sf K2 kroma multi spec z czerwonymi i niebieskimi ledami 3mm dajacymi swietne swiatlo flood plus dioda luxeon III w roli throw Smiley
Docelowo zamierzam wymienic niebieskie ledy na biale , a pozniej luxeona na cree  :] ale moze jeszcze sie opamietam i fabryczna konfiguracja mi podpasuje.Ciekawym rozwiazaniem jest sf A2 aviator-jako flood 3 diody 5mm w jednym kolorze ( do wyboru miedzy innymi  biale i czerwone)a throw to zarnik z pelna stabilizacja napiecia i soft startem  8D
Co ciekawe zarnik A2 wedlug wielu opinni najlepiej oddaje kolory oswietlanych przedmiotow i mimo tylko 50lumenow w praktyce swieci dalej od P60 na swierzych ogniwach Smiley to moj nastepny typ na zakupy,ale dopiero za kwartal jak kase uzbieram Smiley

edit:
co do A2 i K2 - one tez maja niestety wlacznik twist z opcja momentary a wiec tzw "taktyczny"choc tu jest to uzasadnione zmiana mocy w zaleznosci od sily wcisniecia/dokrecenia wlacznika.
« Ostatnia zmiana: 2007-02-07, 12:05:15 wysłane przez adiblue » Zapisane

Olight S1A Raw Copper
prosiak
Nowy użytkownik
*

Miejsce pobytu: Czasem tu, czasem tam, a narazie Londyn

Nie jest tak źle, mogło być gorzej...

Ignoruj
« Odpowiedz #37 : 2007-02-08, 00:58:03 »

Ktoś moze mi podpowiedziec czy są jakies male latarki na 3 baterie AAA( ułoznoe nie jedna za drugą , a 3 obok siebie w specjalnym koszyczku)z diodą luxeon, albo na baterie AA ?
coś takiego mam , tylko że z 9 zwyklymi diodami zakupione na bazarze za kilka złotych .Dla mnie jest to dobre rozwiazanie bo mam akumulatorki AAA , tylko by sie teraz jeszcze przydało mocne źródło swiatla które stosunkowo mało żre prądu, jakiś Luxeon.

Sorry za brak polskich liter...
Zapraszam do mojej galerii z wypraw :
http://picasaweb.google.com/grykomar
Galeria całyczas jest zmieniana i uzupelniana.
Enjoy Smiley
Wiko
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #38 : 2007-02-08, 01:09:34 »

A juści. Za grosze na Allegro kupisz. Wpisz luxeon w wyszukiwarce. Na ile te luxeony to Luxeony nie chciałbym się wypowiadać. Zobacz mój opis takiej latarki tu:
http://www.knives.pl/forum/83-latarki/luxeon-po-polsku.0.html

Teraz ceny są niższe. Mactronic tylko to sprzedaje - wszystko jedna chińszczyzna.

prosiak
Nowy użytkownik
*

Miejsce pobytu: Czasem tu, czasem tam, a narazie Londyn

Nie jest tak źle, mogło być gorzej...

Ignoruj
« Odpowiedz #39 : 2007-02-08, 11:51:52 »

A nooo... dzieki, o taki mi cos chodzilo,
czyl wychodzi na to ze mozna za niewielki pieniądze kupić jakąs w miarę mocną latarkę   ;P  chyba sie rozejrze za takową.

Sorry za brak polskich liter...
Zapraszam do mojej galerii z wypraw :
http://picasaweb.google.com/grykomar
Galeria całyczas jest zmieniana i uzupelniana.
Enjoy Smiley
Strony: Pierwsza « 1 2 3 +   Do góry
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  

Skocz do: