Latarki => Latarki LED => Wątek zaczęty przez: Fujin 2006-09-12, 20:08:32Tytuł: photon w ramach edc
Wiadomość wysłana przez: Fujin 2006-09-12, 20:08:32
czyli jak sie to ma do np maglite solitaire? widzialem jak to swieci kiedys ale to bylo po jasnemu niestety, da sie przy tym jako tako czytac? obejdzie do takich rzeczy jak np grzebanie w plecaku po nocy, szukanie zguby na ziemi itp? i w ogole ile toto kosztuje? (dajmy na to w swiecie nozy bo chyba sa)
pozdrawiam


Tytuł: Odp: photon w ramach edc
Wiadomość wysłana przez: XIII 2006-09-12, 21:38:39
Dokładnie do czynności, które wymieniłeś będzie bardzo ok. Jest mały, lekki i przy kluczach w ogóle nie przeszkadza (Inova micro już tak), no i o nim nie musisz pamiętać, bo go poprostu zawsze masz razem z kluczami.

Powiem tak, parę razy zdarzyło mi się przejść z nim przez ciemny las i dał radę (ja też :cheesey:), od tak małej latarki niczego więcej nie wymagam.

Awaryjne, zapasowe światło i tyle. Do tego do czego zostało stworzone jest poprostu świetne.

Koszt to ponad 100zł i tu bym się zastanawiał czy już nie lepiej kupić jakiegoś Fenixa czy czegoś na AAA, zdecydowanie więcej zastosowań kosztem rozmiaru.


Tytuł: Odp: photon w ramach edc
Wiadomość wysłana przez: fobi 2006-09-12, 22:06:34
Photon - zajebisty gadżet. Mały breloczek,w wypasionej wersji ze sterowniem microprocesorowym(płynnie regulowana jasność,różne tryby błysku), a wersja Freedom ma genialnego klipsa w dodatku.
Do zastosowań przez Ciebie wymienionych wystarczy z 100% zapasem,jak porównywałem jasność świecenia z Gerberem IU to gerberek może się schować (poważnie, możesz przetestować w ŚN)
Koszt - około 90zł za wersję z "komputerem" w środku


Tytuł: Odp: photon w ramach edc
Wiadomość wysłana przez: XIII 2006-09-12, 23:39:11
Ja testowałem Photona Freedom z Cmg IU i moc była bardzo podobna...nie zmienia to jednak faktu, żę Photon jak dla mnie jest świetny. Jakbyś się już decydował to bierz Freedom.

Płynna regulacja naprawdę się przydaje, jak sobie przypomnę to dość często z tego korzystałem w różnych sytuacjach: w domu, w kinie...może świecić z taką mocą jaką Ty chcesz i nie zwrócisz na siebie uwagi.