trwa ładowanie paska...
2018-04-26, 09:30:31 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza « 1 ... 16 17 18 19 20 21 » Ostatnia +   Do dołu
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  
Autor Wątek: Nasze oceny sklepów internetowych  (Przeczytany 149130 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Azjatos
Kierownik
Opinii: (3)
*

Miejsce pobytu: Kraków

« Odpowiedz #255 : 2011-12-11, 19:29:22 »

Ten Temat jakoś omijałem myśląc że dotyczy on tylko sklepów z poza forum. Wstyd troche Wink
Kupowałem w Milhuncie Jakieś 4-5 razy kontaktując sie przez forum Torch. Łącznie kupiłem u Nich... Mniejsza... sporo.
Odpowiedzi dostawałem błyskawicznie zaś paczki dostawałem w ciagu 2-3 dni. Mnie osobiście zadziwia to że można tak szybko wysłać i dowieźć.
Życie mnie chyba nie rozpieszczało zabardzo Grin
Chemik79
Opinii: (55)
Mieszkaniec torch.pl

Miejsce pobytu: @

Nie łam prawa, bo ono Cię złamie ! ! !

Ignoruj
« Odpowiedz #256 : 2011-12-28, 19:31:32 »

W latarki zaopatrywałem się u kilku dealerów: Jet-Pol, Milhunt, 4sevens, Kolba.
Wszystkie zakupy zaliczam do bardzo udanych, szybkie i dobrze zabezpieczone przesyłki, dobry kontakt mailowy, Zero problemów
Ostatni bardzo udany zakup - w LEDFire, poprzez portal allegro - przesyłka priorytetowa dotarła w jeden dzień roboczy, dobry kontakt mailowy, towar na najwyższym poziomie - Xeno F42v2  Grin

Kazik
Opinii: (31)
Mieszkaniec torch.pl

Miejsce pobytu: Wro :)

Ignoruj
« Odpowiedz #257 : 2012-01-27, 11:08:18 »

Comando.pl - zakupu dokonałem osobiście we Wrocławiu, ale sklep jest jak najbardziej internetowy. Wink Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, nawet w godzinach potocznie nazywanych nocnymi, fachowa obsługa a do tego przesyłka gratis lub rabat przy odbiorze osobistym. Super sprawa, polecam! Smiley

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko i nic nie działa
Praktyka jest wtedy kiedy wszystko działa i nikt nie wie dlaczego

szakalaka
Nowy użytkownik
*

Miejsce pobytu: Opole

woda, wiatr, światło

Ignoruj
« Odpowiedz #258 : 2012-02-15, 18:20:36 »

Witam

Może ktoś poradzi co zrobić opiszę całą sprawę:
Przed ponad rokiem kupiłem w DX towar na prawie 21$ i niestety nie doszedł, a po wakacjach jak sprawdziłem to był status że przesyłka nie została odebrana i wróciła.
Za namową kolegów z forum napisałem o zwrot kasy , odpisali mi że to już powyżej iluś tam dni (chyba 90) że zwrot przez PayPala bedzie jakiś problemowy  i że tą kasę będę mógł wykorzystać na kolejne zakupy. To by mi nawet pasiło, tylko nie wiem jak to zrobić ponieważ konto na DX`sie mam na innego maila niż konto na PayPalu Sad i tu klops . Pisałem do nich maila lecz coś nic nie odpisali (pisałem na adres z którego dostałem info odnośnie zwrotu kasy).

Może ktoś z Was wie jak to załatwić Smiley

PS. Dodam że korespondencję z żółtymi braćmi prowadzę z pomocą translatora więc może być kłopot z dokładnym zrozumieniem .
« Ostatnia zmiana: 2012-02-15, 18:23:57 wysłane przez szakalaka » Zapisane

Lepsza mała pomoc , niż wielkie współczucie.
drondon
Opinii: (1)
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #259 : 2014-03-05, 19:49:30 »

Jako że jest to mój pierwszy post, witam wszystkich serdecznie. Ostatnio w poszukiwaniu nowej latarki trafiłem na to forum, i nim zdążyłem się zalogować, już listowy dostarczył mi paczkę z pieczątką mhunt.pl. I tu moje słowa uznania dla obsługi sklepu - przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona, w poniedziałek wieczorem zamówiłem, dzisiaj mogę się już cieszyć nową zabawka  Grin
Ppludrok
Opinii: (0)
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #260 : 2014-03-20, 22:23:48 »

To i ja dołączę opinie na temat sklepu mhunt. Absolutny profesjonalizm pod każdym względem. Świetny kontakt z bardzo wyrozumiałym sprzedającym, natychmiastowa wysyłka. Moja druga latarka też będzie kupiona w mhunt.
Arek
Bartex90
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #261 : 2014-03-21, 08:03:17 »

Na comando.pl Kupiłem zestaw Fenix TK35 z oryginalnymi aku i ładowarką. Wszsystko zgodne z opisem, nie uszkodzone, oczywiście oryginalne, dobrze zabezpieczone. Naprawdę ekspresowa wysyłka (Wrocław - Rzeszów) - paczka nadana we wtorek po południu, we środe rano była u mnie (tutaj pochwała dla firmy kurierskiej K-EX). Na pochwałę zasługuje też kontakt ze sprzedającym - panem Piotrem, który wykazał się cierpliwością odpowiadając na wiele zadawanych przeze mnie pytań, nawet po tym, jak paczka była u mnie. Sklep bardzo dobry, mają wiele produktów w konkurencyjnych cenach, jeśli ktoś planuje zakup TK35 to polecam kupić u nich.
wm11
Nowy użytkownik
*

Miejsce pobytu: Konin

Ignoruj
« Odpowiedz #262 : 2014-03-21, 10:24:04 »

O tak, w Comando.pl kupowałem już kilka razy. Zawsze miło, szybko i w konkurencyjnych cenach. Można także ponegocjować   Azn
I jak wspominaliście kontakt wzorowy. Pan Piotr odemailowywał nawet w dni wolne lub święta.
Można spokojnie polecić.

mariaczi
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #263 : 2014-03-21, 23:22:13 »

Ten Temat jakoś omijałem myśląc że dotyczy on tylko sklepów z poza forum. Wstyd troche Wink
Kupowałem w Milhuncie Jakieś 4-5 razy kontaktując sie przez forum Torch. Łącznie kupiłem u Nich... Mniejsza... sporo.
Odpowiedzi dostawałem błyskawicznie zaś paczki dostawałem w ciagu 2-3 dni. Mnie osobiście zadziwia to że można tak szybko wysłać i dowieźć.
Życie mnie chyba nie rozpieszczało zabardzo Grin
Chciałbyś, nie tylko Ty tak masz. Najsolidniejszy sklep latarkowy w PL.
drondon
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #264 : 2014-12-08, 16:20:51 »

Raz jeszcze podziękowania dla załogi mHunt  Smiley Szybkie odpowiedzi, możliwość dogadania się, szybka i dobrze zabezpieczona przesyłka - jednym słowem wszystko OK  Wink
romuch
Opinii: (7)
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #265 : 2014-12-19, 13:04:56 »

Dawno nic nie pisałem, ale muszę pochwalić sklep - Latarkisklep.pl
Wiadomo, że łatwo jest jeżeli wszystko idzie dobrze, gorzej jeżeli coś jest nie tak - wtedy naprawdę można przekonać się o uczciwości sprzedającego.

W zeszły piątek kupiłem w Latarkisklep.pl latarkę Tank 007 TK703 - szukałem jak najmniejszej latarki z normalnym włącznikiem. Od razu zapłaciłem i już w sobotę latarka czekała na mnie w paczkomacie. Odebrałem w niedzielę, niestety okazało się, że latarka jest uszkodzona (coś nie łączyło, migała, zmieniała jasność itd). W poniedziałek od rana krótka wymiana mejli i decyzja - mam odesłać. Odesłałem, według śledzenia we wtorek po południu latarka dotarła. W środę rano zapytałem czy dotarła i co się z nią dzieje, otrzymałem odpowiedź, że jest sprawdzana. W tym momencie pomyślałem, że teraz zaczną się kombinacje, bo to była ostatnia sztuka czyli nie ma na co wymienić a zwrócić kase nikt zbyt chętny nie jest. Myliłem się ! W czwartek z samego rana zadzwonił telefon - Latarkisklep - latarka faktycznie uszkodzona, nie ma innej, nie ma częsci. Propozycja wymiany na inną lub zwrot pieniędzy. Zdecydowałem się na zwrot, wysłałem dane do przelewu. Jest piątek zwrot już na koncie wraz z kosztami wysyłki.

Mimo tego, że nie mam latarki jestem bardzo zadowolony - polecam, taka uczciwość to dzisiaj rzadkość.

ps. Wiem, że się rozpisałem a tak to po prostu powinno być zawsze ale niestety nie jest.

drondon
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #266 : 2015-02-17, 18:12:00 »

Ostatnio poszukiwania latarki doprowadziły mnie do banggood. Jako że wcześniej nie zdarzyło mi się niczego zamawiać poza polską (nie jestem poliglotą Wink), byłem pełen wątpliwości co do tego rodzaju zakupów, jednak kusząca cena i darmowa wysyłka ostatecznie mnie przekonały. Po równo dwóch tygodniach od złożenia zamówienia doszła dobrze zabezpieczona paczka, z oczekiwaną zawartością  Grin Jedyne niedogodności związane z zakupami na banggood, to dość długi czas oczekiwania na przesyłkę, i brak bierzących informacji dotyczących realizacji zamówienia. Jeśli ktoś się waha - polecam
Azjatos
Kierownik
*

Miejsce pobytu: Kraków

« Odpowiedz #267 : 2015-02-17, 18:54:22 »

Mhunt po raz enty.  Dziś doszedł chyba dziesiąty zakup - Jak zawsze pełna profeska.
zyklone
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #268 : 2015-02-21, 14:11:18 »

Ja polecam ledshop.cz, niby do Polski nie wysyłają ale jak się z nimi dobrze zagada to idzie to załatwić.

Chce ktoś Zebralight H600fw?
mar90
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #269 : 2015-02-24, 22:05:48 »

Mhunt - polecam po stokroć, zawsze bez problemów, świetny kontakt
Strony: Pierwsza « 1 ... 16 17 18 19 20 21 » Ostatnia +   Do góry
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  

Skocz do: