trwa ładowanie paska...
2017-12-16, 04:35:56 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza « 1 2 3 +   Do dołu
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  
Autor Wątek: Jaka latarka do kluczy do 100 zł ?  (Przeczytany 1173 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Barton_
Opinii: (0)
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #30 : 2017-12-08, 16:14:50 »

Nieumiejętnie obchodziłeś się z latarką bo przez Twoją nieuwagę włączała się sama i odradzasz.
Szczyt obiektywizmu i merytorycznego przekazu.
tomking
Opinii: (1)
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: Katowice

Ignoruj
« Odpowiedz #31 : 2017-12-08, 17:22:44 »

Używałeś jej? Wiesz jak działa? Miałeś przy kluczach? Kolejny raz wszystko wiesz najlepiej?
Już wcześniej zacząłeś mnie obrażać, a to co teraz robisz to trollowanie. Jeśli nie masz w tym wątku nic mądrego do powiedzenia to nie pisz.

Zgłosiłem do admina.

Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.
Barton_
Opinii: (0)
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #32 : 2017-12-08, 21:11:13 »

Pierwszą rzeczą przy urządzeniu posiadającym instrukcję jest jej przeczytanie. 3 razy mailowałem do sklepu, w którym kupowałem swojego fenixa o aktualną instrukcję od tego modelu.
Jeżeli nie przeczytałeś lub niezbyt uważnie to nie miej pretensji do producenta.

Ja Cię nie obrażam, nie wklejam filmików z ręką do mówienia. Nie nazywam Cię trollem. Pokazuję Ci jedynie, że to co Ty robisz jest niegrzeczne.
Próbujesz na siłę łapać za sformułowania i słówka to padłeś ofiarą takiego samego zachowania.

Kilkukrotnie już na różnych forach postulowałem, byś odpuścił hejt a będzie przyjemniej. Tobie jednak sprawiało to radość - dostosowałem się do Twojego tonu pokazując, że z wyśmiewającego można zostać wyśmiewanym.

Anty offtop. Tej latarki w rękach nie miałem. Używałem za to latarki do będącej klonem/podróbką. Posiadam latarki z twistem. Zdarza się odkręcić zbyt słabo i włączy się sama. Nie obwiniam jednak za to nikogo poza swoim roztargnieniem.

Ponownie apeluję do Ciebie: lofentpis brada.
tomking
Opinii: (1)
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: Katowice

Ignoruj
« Odpowiedz #33 : 2017-12-08, 22:31:17 »

Cenię to co napisałeś. Pachwiny rozluźnione i uśmiech Wink
Każdorazowo  w swoich wypowiedziach na Tactical i tu starałeś się determinować i nauczać tak na prawdę niczym, a ta jw wypowiedź jest inna. BRAWO!

To prawda że się dojebałem do ciebie, ale nie bez powodu. Od samego początku ustawiłeś się jako "krynica mądrości", a uwierz mi, takich na forach jest pełno, a ty walisz i waliłeś jedynie frazesami. IMO po wypowiedziach na tactical i potem tutaj stałeś się jednym z trolli.
Skoro masz wiedzę i doświadczenie to podziel się nią, bo po to jest to forum. BTW już ci o tym pisałem!
Ceniłbym  pytania i odpowiedzi, ale atakujesz i obrażasz. A to czy kogoś obrażasz jest w JEGO, a nie twojej opinii!
Idąc dalej zarzucasz hejt! Człowieku to nie jest droga by się na forum dogadać. Kumasz? Czy na prawdę powinieneś gadać do ręki?

PRZEPRASZAM TO FORUM ZA NIC NIE WNOSZĄCĄ DYSKUSJĘ Z USEREM Barton

i liczę na to, że Barton napisze ciekawy post Smiley

Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.
Strony: Pierwsza « 1 2 3 +   Do góry
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  
Tagi: com

Skocz do: