trwa ładowanie paska...
2018-01-22, 01:40:10 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza « 1 ... 6 7 8 9 Ostatnia +   Do dołu
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  
Autor Wątek: ThruNite TN42  (Przeczytany 14633 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
tomking
Opinii: (1)
Użytkownik torch.pl

Miejsce pobytu: Katowice

Ignoruj
« Odpowiedz #105 : 2017-11-20, 16:01:10 »

Latarka do wymiany albo zwrot kasy, bo przyszła już niesprawna.

Nie zmienia to faktu że trzeba się nagimnastykować z tematem i przez dobrze 2-3 miesiące pożegnać ze sprzętem. Do tego dochodzą koszty.
W sumie najlepiej kupować w kraju lub w europejskich sklepach. Może i drożej, ale odsyła się do sklepu i serwis nie trwa tak długo.
Dosadne co napiszę, ale nie opłaca się podcieranie dupy szkłem.

Tak po prawdzie... to sam również popełniłem ten błąd, bo kupiłem Zebrę w sklepie Zebry i idzie do mnie z Chin  Cheesy
Ciekawe czy "gdyby coś" serwis jest w UE?  Undecided

Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.
1984
Opinii: (15)
Mieszkaniec torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #106 : 2017-11-20, 17:04:36 »

"Any item sold by thrunite.com/ThruNite Direct at Amazon Stores can be returned to get refund or replaced within 30 days of receipt if it is defective. The freight caused in replacement or return in this case will be born on thrunite.com."

@stryjek
Napisz, że dostałeś niesprawną latarkę i albo kasa albo nowa sztuka. Pytanie tylko czy trzeba odesłać do Amazona czy do producenta.

Wolność, Równość, Braterstwo

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "
stryjek
Opinii: (2)
Użytkownik torch.pl
**

Miejsce pobytu: Warszawa/Zaklików

Ignoruj
« Odpowiedz #107 : 2017-11-20, 19:08:24 »

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że kupujesz latarke, która ma Ci dac wiele radości. Stawiasz na jakość. Bo to zabawka może nie z wysokiej, ale już wyzszej półki z opiniami, jak dobry rocznik chateau.
Niby fajnie, bo wysyłaja z Amazona, szybko. Ale okazuje sie, że dostajesz zbuka.
A więc po pierwsze - juz nie taka "wysoka" to sprawa, tylko zwyka chińszczyzna. Troche lepsza (?), ale nadal mająca problemy z powtarzalnością. Czyli schodzi toto z linii produkcyjnej i nikt nie kontroluje jakości, jak trzeba. Czyli - industrialna sieczka. Loteria. Jak trafisz. Pierwsze rozczarowanie.
Po drugie - spotkanie z serwisem. Zobaczymy. Ale skoro mam czekac na odpowiedź z Chin, czuję przez skóre, że "ekskluzywność" tego produktu jest taka sama, jak Convoya (nie ubliżając Convoyowi). Drugie rozczarowanie.
Po trzecie, czas. Jeżeli faktycznie bedzie to miesiąc, to jakakolwiek radość z tego zakupu jest juz żadna. Rozczarowanie trzecie? Nie. W tym momencie wrzucam sobie prywatnie marke Thrunite do smietniska chińskiego badziewia. I zawsze jak będę brac do reki, to juz nie ma "tej otoczki", jak w przypadku lornetki Svarowskiego lub Zeissa.
Jeżeli polscy przedstawiciele firm takich jak Acebeam, czy Olight (tak!), stana na wysokości zadania, albo zrobia to ich koledzy z Niemiec. to za przeproszeniem, prosze nie dawać bana, bo usprawiedliwone słowo: sram na rewelacje z Gearbesta z kodami rabatowymi i promocje, które robi producent, a nie dilerzy.
« Ostatnia zmiana: 2017-11-20, 19:12:06 wysłane przez stryjek » Zapisane

Convoy S2+ 3000K, Olight Baton S2, Acebeam K30, Thrunite TN 42,
tomking
Użytkownik torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #108 : 2017-11-20, 19:13:15 »

Osobiście wcale ci się nie dziwię podejścia do sprawy. Niestety przygotuj się na znacznie dłuższy czas niż miesiąc...  Sad

stryjek
Użytkownik torch.pl
**

Ignoruj
« Odpowiedz #109 : 2017-11-20, 19:19:53 »

Tak nie będzie. Przy pierwszej próbie zlania klienta odesle towar, zgodnie z regulaminem sklepu, założe spór na Paypalu i w miedzyczasie kupię sobie K70. Thrunite mi to zrefunduje.

lechowiec
Użytkownik torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #110 : 2017-11-20, 23:01:48 »

Stryjek wszystko jest dobrze dopuki nic się nie dzieje. Niestety Theunite najwyraźniej dystrybutora w Polsce nie ma i zostaje nam Gearbest.

Inna rzecz czy faktycznie latarka jest uszkodzona czy producent zmienił UI.
stryjek
Użytkownik torch.pl
**

Ignoruj
« Odpowiedz #111 : 2017-11-20, 23:27:52 »

Nie gearbest, tylko thrunite.com. A skoro to oficjalny sklep producenta, to trochę insza inszość, niż jakis tam best, srest, czy alibaba i 40 rozbójników.
A nie ma (nie tylko w Polsce, Niemczech, USA i innych miejscach) z jakiego powodu? Robiłbys dil z Chińczykiem, co na witrynie marki organizuje wyprzedaże i pcha wadliwy towar?
Volvo, Zeiss, Siemens, Omega i Nikon nie prowadza sprzedazy detalicznej z kodami rabatowymi, wysyłając towar prosto ze Shenzen, chociaż tam też produkują.
Niektóre firmy latarkowe już sie "wspięły" ponad ten poziom.

PS. Jeżeli zmienił UI, to mógł tez zmienić karteczkę wkładaną w karton razem z latarka, zwaną "instrukcja obsługi". Gdyby musiał spełnic warunki dopuszczenia do rynku, bez aktualnej instrukcji nie dostałby zezwolenia na sprzedaz w placówkach handlowych, podlegających polskiemu (niemieckiemu, amerykańskiemu...) prawu.

Ale spokojnie sledźmy sytuacje. Napisałem takiego maila:

Hello,
I have bought a flashlight TN-42 on thrunite.com and I have already received it. Thank you. Unfortunately the flashlight is defective. One mode of the light doesn't work. I have called the service in Germany and after my detailed description of the defect, the consultant said that this is a problem with the button.
The defect appears exactly like this:
After switching on the flashlight by one clicking I change the modes properely by holding the button. I should have three modes available but there are only two. I checked the procedure using my friend's TN-42 which works as it should to. We both found out that my flashlight doesn't have the third mode working. W also know how to use Ul.
I kindly ask you to replace my defective TN-42 for a one with the all modes available. What should I do to have it done as soon as possible? Are you going to replace my flashlight or I should send it to you (the costs covered by you) and wait for transfering the money to my PayPal account?
Kind regards,
Maciej Stryjecki

Teraz czekamy na rozwój sytuacji.

« Ostatnia zmiana: 2017-11-21, 00:03:57 wysłane przez stryjek » Zapisane

Dapio
Opinii: (0)
Nowy użytkownik
*

Miejsce pobytu: Jastrzębie-Zdrój

Ignoruj
« Odpowiedz #112 : 2017-11-21, 00:05:47 »

Firmy stojące nieco wyżej i mające przedstawicielstwo w Polsce - wiele lepsze nie są. Konkretnie przykład Acebeama: zachęcony recenzją K30 chciałbym ją kupić. Żeby nie narazić się na podobną historię jak opisana tutaj - zwracam się do oficjalnego dilera Acebeam - Menua.pl - o sprzedanie mi wersji 5000K. Nie planują jej sprzedawać. Czyli kup od chinola i kombinuj jak padnie. To jest oficjalny diler? Czy Janusz spod czwórki, który co ma, to ma? Olight wiele lepszy nie jest - firma produkuje kilka modeli więcej z neutralną diodą, niż jest dostępne u nas. Czy my zawsze musimy być traktowani jak trzeci świat?

Kiedyś chińszczyzna.
Dzisiaj: Olight SR52UT - na sprzedaż
stryjek
Użytkownik torch.pl
**

Ignoruj
« Odpowiedz #113 : 2017-11-21, 00:13:11 »

Miałem ten sam problem a K30, kupiłem z zimna dioda. Jest jednak niemiecki przedstawiciel, ma wszystko. Do niego sie wybiore (byc może) po X45 na ciepło. Jeżeli z Thrunite wyjdzie skam, kupię K70 w Polsce, chociaz nagle, nie wiadomo dlaczego, cena wzrosła. Olight się powoli podciąga.
« Ostatnia zmiana: 2017-11-21, 00:17:52 wysłane przez stryjek » Zapisane

stryjek
Użytkownik torch.pl
**

Ignoruj
« Odpowiedz #114 : 2017-11-21, 13:44:26 »

Jest odpowiedź do Thrunite. Standardowy zestaw pytań:
Thank you for contacting us.
The high mode is missing?
What kind of battery did you use?
Please make sure the batteries are fully charged to 4.2v. same brand, same capacity, same voltage.

Poszły informacje zwrotne.
1. Tak, ale turbo działa jak trzeba.
2. 4 x Sony VTC5, 4 x Sanyo 18650GA. Naładowane do 4.2, świeże.

Czekam na dalszy rozwój wypadków.

1984
Mieszkaniec torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #115 : 2017-11-21, 17:24:23 »

Ciekawe ci zrobią, każda odpowiedź inna niż zgoda na wymianę i pokrycie kosztów odesłania, będzie źle świadczyła o Thrunite.
Po względem serwisu jednak ArmyTek rządzi Smiley

Jest odpowiedź do Thrunite. Standardowy zestaw pytań:
Thank you for contacting us.
The high mode is missing?
What kind of battery did you use?
Please make sure the batteries are fully charged to 4.2v. same brand, same capacity, same voltage.

Typowe chińskie zagranie Smiley
Ale trzeba pamiętać, że różni ludzie kupują latarki Smiley
A jak ktoś nie ma bladego pojęcia jak się z nimi obchodzić, wsadzi np mr Henry 12000mAh od x45 a tu nie chce świecić Cheesy
Widzieliście filmik jak kobita na stacji paliwowej "myje" samochód benzyną z dystrybutora? Evil
Inna sprawa jak bezczelnie próbują zrobić z kogoś idiotę. Mi kiedyś wmawiali (hkequipment), że Wizard XHP50 piszczy bo pobiera dużo prądu, na nic zdały się tłumaczenia, że piszczy nawet w moonie - "jakie akumulatorki i pobiera dużo prądu" i tak w koło Macieju.

Wpadki zdarzają się najlepszym, kwestja tego co firma z tym zrobi.

"Na­leżenie do mniej­szości, na­wet jed­nooso­bowej, nie czy­ni ni­kogo sza­leńcem. Is­tnieje praw­da i is­tnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy praw­dzie, na­wet wbrew całemu światu, po­zos­ta­je nor­malny. Nor­malnosć nie jest kwes­tią statystyki. "
tomking
Użytkownik torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #116 : 2017-11-21, 18:04:28 »

...Mi kiedyś wmawiali (hkequipment), że Wizard XHP50 piszczy bo pobiera dużo prądu, na nic zdały się tłumaczenia, że piszczy nawet w moonie - "jakie akumulatorki i pobiera dużo prądu" i tak w koło Macieju.

Wizard!  Shocked

To ArmyTek taki bzdet sprzedawał... kurde nie wierzę  Undecided

1984
Mieszkaniec torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #117 : 2017-11-21, 18:21:00 »

Wizard!  Shocked

To ArmyTek taki bzdet sprzedawał... kurde nie wierzę  Undecided

Ano tak się zdarzyło. Może Chińczyk od QC miał słaby słuch Wink A może mało mu płacą i się nie przykłada Grin
W każdym razie dostałem nową od HVT i to się nazywa serwis!

stryjek
Użytkownik torch.pl
**

Ignoruj
« Odpowiedz #118 : 2017-12-03, 00:19:30 »

Napsioczyłem, nakrakałem, a wymienili sprawnie i szybko. Bez komplikowania zycia. Nie domagałem sie zwrotu kasy za wysyłke do serwisu i... dobrze, o czym dalej.
Jestem więc zadowolonym posiadaczem TN42.
A dobrze, bo... Nie miałem racji.
Próbowałem przełaczac tryby jak w Olighcie. A tu troszke inaczej: trzeba trzymac guzik i sie przełaczaja w kółko. Wole Olightowe i Acebeamowe UI, ale nie ma na co narzekać. Latarka świeci, jak wsciekła Smiley Wykonanie pierwsze klasa.

1984
Mieszkaniec torch.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #119 : 2017-12-03, 01:00:12 »

Napsioczyłem, nakrakałem, a wymienili sprawnie i szybko. Bez komplikowania zycia. Nie domagałem sie zwrotu kasy za wysyłke do serwisu i... dobrze, o czym dalej.
Jestem więc zadowolonym posiadaczem TN42.
A dobrze, bo... Nie miałem racji.
Próbowałem przełaczac tryby jak w Olighcie. A tu troszke inaczej: trzeba trzymac guzik i sie przełaczaja w kółko. Wole Olightowe i Acebeamowe UI, ale nie ma na co narzekać. Latarka świeci, jak wsciekła Smiley Wykonanie pierwsze klasa.

A to ci dopiero Wink
Nie czytało się opisu Wink
To teraz kolej na TN40S

Strony: Pierwsza « 1 ... 6 7 8 9 Ostatnia +   Do góry
  Wyślij ten wątek  |  Drukuj  

Skocz do: